Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • platit za multiplayer? haha, to je vysmech. bye bye SONY. vime o vas, ale ahoj
    • Stejne ti to môže byť jedno, Slovensko nemá PSStore, teda si to aj tak nebudeš môcť zaplatiť. Proste SONY na Slovensko zvysoka kašle. *10*
    • Abiczko
      100 kč za měsíc přece nikoho nevytrhne,vím,je sprosté říct "buďto zaplať nebo nehraj online" ale Microsoft nám ukázal jak to mohlo dopadnout,takže tento fakt rád pominu
      • Miserius
        Ignoruj ho, trolluje...Xbox ma to stejny, akorat ti nic jinyho nenabidne, tady ti daj hru zdarma, slevy na ostatni hry a online uloziste a jemu se to nelibi...Xbox fanatici zazivaj holt deprese...
        • takze mi chcete rict, ze vsichni budou DOBROVOLNE platit pausalne za to, ze si muze zahrat pres net, za ktery uz plati?? sorry, ale kdo tohle udela, je ovce. konzole timhle jen nahravaji PC. jako by nestacilo, ze konzole znicily plno znacek a vsechno zarcadovelo...
          • Miserius
            Tu funkci uz platim a to mi ani nemusi umoznovat hrat multak, takze az to bdue umuznovat, budu ji platit tuplem... Jen pro upresneni, konzole nic nekazi, konzole jsou male krabicky u nas u televizi, nejsou ani živé a ani nemyslí... Ano, mozna pro slabomyslne lidi je ovce nekdo, kdo da 100kc aby dostal AAA hru *1*
    • TheGGG
      ano víme všichni že jste to vy pane hora
  • Abiczko
    sice konzole vypadá jako xbox,tedy krabice,ale u sony aspoň dostali nápad a zkosily ji,což je oproti x1 velice šik.Jinak vše ostatní pecka,ať si X1 v USA klidně nechají a ovládají televizi hlasem,mě stačí dálkový ovladač.Konzole je předně na hry a jsem rád že to u Sony chápou.Počkám až se vyprodají první"zkušební kusy" a půjdu do PS4 taky.A PS Plus mi vůbec nevadí,je to suprová služba za pár kaček.
  • TheGGG
    Stačí věd jedinou věc, jen to krutej n*mrd. PS4 kupuju hneeed
  • Koukám že Sony se dumpingovými cenami snaží zlikvidovat konkurenci, doufám že se proti tomu prijmou nejaka opatreni, treba nejake specielni clo
    • To je super nápad. Dát další ránu do vazu místním obchodníkům a zákazníky poslat na nákup do Drážďan. Kromě Kalouska s takovým nápadem ještě nikdo nepříšel. Bravo. *1*
    • Miserius
      No urcite si to tu prodejci natahnou aby se napakovali...Neni problem koupit u nekterych sousedu, nebo jeste dal kdyz neni zadnej region lock...
  • Kronoss1
    Tak se splnilo přesně, co jsem čekal. Pokud Microsoft hodně rychle nepřehodnotí, tak zaznamenají velký pokles prodejů Xbox One. PS4 právě vyhrála konzolovou válku. A víte co? Doufám, že nepřehodnotí, aby konečně zjistili, že zákazníci nejsou jen stáda krav, ze kterých se dají dojit peníze, a že zákazníci neodkývou vše, co si Microsoft usmyslí udělat.
    • lol naivko
    • Porad lepší aby me v obyvaku špehovalo NSA a CIA než nejakej uchylnej japonec *13*
      • TheGGG
        Japonci se o tebe nezajímají. *1* *1*
      • Japonec tě šmírovat nebude, když nebudeš sám chtít. Kamera není nedílnou součástí ovládání PS4, narozdíl od Xboxu. Tam totiž nemáš na vybranou.
        • Bla Bla Bla, když nebudeš chtít, tak tě nebude šmírovat ani kinect....
          • Jo jo, Microsoft to říkal. *1*
    • Miserius
      Xbox bude porad hodne prodavanej v USA, tam si to lidi koupej kuli TV TV TV... ale pro hrace Xbo ztraci smysl...
  • Celý život jsem Playstation fan a tak to bude i v budoucnu (Děkuju moc Xbox fan za disliky *4* ).
  • Pché, pětieuro měsíčně za MP - to je fakt darda :D PS-4 - Design - budiž - mohlo to být horší, uvidíme in natura, cena - naprosto super, za PS-3 jsem dal o 7000Kč víc, bazarovky - hmmm, dobrý.
  • mdkGT
    Ubohy Microsoft, skoro mi Xbox fandu zacina byt lito *13*
  • Hanzales
    No musím říct, že nabídka her vypadá na obě konzole zatím dost slušně. Našel bych si tituly na obou, které by mně to přiměly koupit. Ve finále mně ale láká více jako první PS4ka. Když jsem dokoukával ten stream, kdy to tam kluci pak ještě rozebírali, v dosti, ne-li skoro ve všem jsem s nimi souhlasil. Počítám před vánoci na vánoce půjdou finance jinam, takže taky počítám koupím někdy až v létě, o to více alespoň bude vetší výběr z těch her a ty launchovky už budou stát alespoň krapet méně. No kamarádovi teď docela závidím, že už Vitu má a PS4ku si koupí asi v den co ji prdnou do obchodů. Jinak co se týče vzhledu, vidím to asi tak, že Sony k tomu mrzkému vzhledu dokázalo přikouzlit aspoň nějaký ten tvar navíc, hlavně je ta krabka docela menší, naopak MS velmi chválím Gamepad, naštěstí oba mají konečně páčky s ďůlky a vylepšené triggery. Herdek už jen ta Forza5 poždíme peněženku sotva se oklepu z koupě té PS4ky a ač to ze začátku možná nevypadalo, i ten MS vedle toho TýVý vsadil i na ty hry a kvalitní herní studia. Koneckonců čím víc ten boj bude vyrovnanější, tím více se oba giganti budou snažit a na tom vyděláme zase já a ty ;o)
    Tež přitopím no :) http://i.imgur.com/AJS7VHe.gif -- http://i1.wp.com/www.techtandoori.com/wp-content/uploads/2013/05/xbox-one-catapault.gif?resize=320%2C240 -- http://i.minus.com/iN8zp6z6ZJXhX.gif -- http://i.imgur.com/tgmDdrW.png
  • Co si budeme povídat, nejsem žádnej zarytej PS fanboy (i přesto, že jsem od nich zatím měl každou hlavní konzoli), ale Sony si potrollovala celý MS i s navijákem. Když se pak při každý pozitivní zprávě smál Tretton s publikem minimálně deset sekund než došel k další, smál jsem se v pět hodin ráno s nima a přemýšlel nad tím, jak se asi zrovna tvářej ti kravaťáci v MS. A pak ještě vydaj to trollující video s půjčováním her, tím mě fakt dostali.

    I tak si ale s koupí tak rok dva počkám. Cena, jak za konzoli tak i launch hry, mezitím opadne a pak se do toho pustim naplno.

    A škoda, že druhý tým z Naughty Dog nic neoznámil, tak moc jsem se těšil, ale neva.

    http://bit.ly/108iyRO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit