Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Ja sem naprosto spokojen a s placenim PS + nemam absolutne zadnej problem. 100kc mesicne je smesna castka+ hra zdarma v mnohem vetsi cene..Stejne si furt na PS 3 platim plusko, takze no stress. A zadnej regionalni zamek? Bomba *14*

    SONY jede moc a ostatni se*ou moc...:)
  • PS4 i s nizsi cenou nema rozhodne vyhrano. Je to takovej X1 bez Kinectu.
    Kdyz se podivam na hry, tak exclusivne na PS4ce bych dal Killzone. Na X1 bych dal nove Halo, Titanfall, Forza 5 a project Spark, ktery vypada nadejne.

    U me tedy zatim vede X1.
    • Rhulad
      A co ta nová hra od tvůrců Dark Souls jen pro ps4- to stři všechny xbox exluzivity do kapsy.
      • To me nejak nelaka.
        • Rhulad
          to bude moc výzva že jo? *3*
          • Spis jde o zanr. Mam radeji scifi single playerovky.
            • Rhulad
              Nebavím se snad s hráčem Mass Effect že ne? To byla opravdu ztráta času.
        • To máš blbý, protože mě ano :)
    • Whoossain
      Třeba Titanfall moc exkluzivní není. Pokud vim, tak vychází i na PC. Na PS4 jsi zapomněl třeba na InFamous. Nebo zajímavě vypadající The Order. A spoustu dalších. A to mluvim o xkluzivních titulech, který jsou ohlášený jenom na PS4, ne na PS3, PC nebo cokoliv dalšího (na rozdíl od Xboxu)...
      • Spatne jste me pochopil. To nemel byt vycet exclusivnich her na PS4 a X1, ale to co ja osobne bych si na obou zahral. Ciste exclusivka na PS4 me zatim laka pouze Killzone, protoze jsem zatim vsechny dohral.
        • Whoossain
          Tak to je už o osobních preferencích. Mě zase víc zaujalo to, co nabízí Sony (a je jedno, jestli na PS3 nebo PS4). Nicméně pokud tam figuruje navíc možnost hrát na PC (jako u Titanfall), tak určitě využitju tu a nebudu hrát na konzoli. Tu používám výhradně na tituly, který na PC nevychází.
          • Na PC hraju jen onlinovky a klasicky multiplayer. Nechat si platit za to, abych mohl hrat multiplayer, je podle me zlodejina.
  • jaj som rad ze je tejto vojny koniec.vitaz je jasny aj ked spoplatnenym mp ale budu ktomu rozne bonusy co ms nemalo.da sa to prezut podobne ako ten novy dizajn.
    • ano ať žije pc *1* *1*
      • hh ja som tiez pc hrac ale nepotrebujem to komentovat ku konzolovej teme ps:stale cakam na mortal kombat na pc :D
  • To je nějakej trend, že obě konzole vypadají jako odložená cihla? Třeba se na tom bude hrát dobře proč ne, ale stejně mi tohle nějak nejde do hlavy.
    • rami.cz
      Mne osobne se tento design ala VHS libi :)
  • http://m.ign.com/articles/2013/06/11/e3-2013-playstation-plus-required-for-ps4-online-play

    *9* me nadseni mirne opada..
    • Whoossain
      To mi nepřijde jako katastrofa. Výhody oproti MS jsou evidentní: součástí služby jsou hry zdarma (který mají, na rozdíl od XBL, nějakou úroveň), člověka nebude obtěžovat nutnost připojit PS4 k síti aby si zahrál, bez problému bude moct prodávat (i kupovat) použitý hry, nebude muset ke konzoli připojovat nějakou periferii, o kterou třeba ani nestojí (kamera)... A to je jenom zlomek, kterej mně momentálně napadá.
    • Ethy
      Přesně jak píšou lidi nademnou, tak si dáš o 4 pivka měsíčně míň, nebo si jednou nekoupíš cigára, kompromis se dá najít všude, a jestli to má nějak zlepšit pingy od SONY serverů + dostanež k tomu i během roku nějaký gamesy, absolutně nevím proč by tě to mělo štvát. Podle mě je to také krok kupředu :)
      • jako jo, kurak utrati za mesic mnohem vice za to ze si kazi zdravi ... nejak si to musim proste obhajit :D ale je to datelne + obsah zdarma je fair nabidka
    • 1299,-- rocne, pristup k free hram... http://cz.playstation.com/playstationplus/#select-tab-gamecollection , PS Plus rozhodne pouzitelne ;) a jak pise kolega, cca. 100 mesicne neni zadna hruza.
      • Paulcz
        Hrůza to není, ale nechápu proč by někdo měl za MP platit, když si koupí hru za plnou cenu :)
        • treba proto ze multiplayer vetsinou nebyva p2p ale jsou k nemu potreba herni servery a jejich provoz stoji penize?
          • Veskoslav
            To je zase kec. Co takový Starcraft II? Ten hraje tolik lidí MP jako všichni konzolisti dohromady pomalu:-D
      • 08:46 Pokud si budete chtít zahrát na PS4 v multiplayeru, je nutné být členem Playstation Plus programu. Členové obdrží každý měsíc novou hru, včetně indie titulů jako DON'T STARVE či OUTLAST.

        jako ... vic by se mi libil model puvodniho Ps network.. nicmene od MS jestli se nepletu jako platici uzivatel xbox live nikdy nedostal hru zdarma naopak jsou zpoplatnene i oblecky na vas avatar :D takze ve srovnani se priklanim k PS ale mrzi me ze bude take spoplatneno
        • gramatik expert *9*
    • cca 100,-/mesic (obdoba xlive)
  • Krabička pěkná.Ale pořád je to jen krabička.Raději si nechám ujít PÁR zajimavejch her, ale Pc je Pc. *3*
    • Rhulad
      těch her budou desítky .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit