Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Design se vrací k původní Playstation 2 FAT.
  • Stejná krabice jak xbox.
  • Mnohem pozitivnější informace než to co je kolem xboxu a i cena je velmi dobrá. Jak to tak vypadá tohle bude moje další konzole.
  • walltar
    Parádní design ... konečně pěkné konzole. Něco takového bych si dokázal představit jako HTPC ... Xbox se mě líbí maličko víc, než tohle ale i tak pěkné ... oproti tomu co produkovali do teď je tohle konečně zařízení, které nevypadá jako levná hračka a člověk by ho tak nemusel schovávat do skříně.
    • Sony gril měl taky své kouzlo
  • Vlastním X360 i PS3
    XBL gold jsem platil jen 2 roky a PS+ platím pořád. Je opravdu rozdílný přístup Microsoftu a Sony co za přibližně stejný poplatek dostanete. To že Sony změnilo přístup a volbu změnili na nutnost není moc velký problém, když vezmu jaké měli trable se ztrátami po uvedení PS3. Z mého pohledu po zkušenostech se současnou generací konzolí od obou korporací je "vítez" PS4.
    • u PS3 existuje taky nejaky placeny ucet ?
      • Playstation Plus
        Pokud ho někdo nemá, v ničem ho to neomezuje. Narozdil od nutnosti XBL Gold pro MP Halo serie, která relativně "prodává" XBOX360
        • ok, diky jsem netusil
  • promitac
    http://i.imgur.com/XEaRFXq.jpg

    Sonny stabbed Microsoft! Somebody call the ambulance!
    WiiUWiiUWiiUWiiU

    *1*
  • Spokojenost, ale někde v koutku duše jsem zklamán. Čekal jsem něco víc "japonského" co se týče vzhledu. Poplatky 5E/100Kč OK = rychlejší, lepší PSN + samozřejmě ten bordel okolo jako hry atp.. Sony děkuji za absenci nutného připojení k netu a volnému šíření bazarovek.
    Král je mrtev, ať žije král!
    • Já si osobně myslím, že tyto konzervativní designy obou konzolí jsou asi docela na místě. Jak již bylo nesčetněkrát zmiňováno, jedná se dnes především o zařízení multimediální, která by se měla stát přirozenou součástí vašeho obývacího pokoje a příliš z něj nevybočovat. Osobně jsem spokojena a nevím proč ve mne velmi vzdáleným způsobem vzbuzuje pocity, které jsem měla z PS2 (pro mne doposud asi jedna z nejpěknějších konzolí). Vypadá to velmi mile, snad si i tuto mašinku sama časem pořídím.
  • Jinak železo mi připomíná PS2:)
  • PS4 je jasná volba, jdu do ní hned. Co podpora her z PS3, budou na na ní šlapat, když mám doma slušnou sbírku nebo budu muset zapojit PS3?
    • Budou od roku 2014 pres Gaikai cloud.
      • frag.ment
        Takže rozhodně budeš muset zapojit PS3, protože Gaikai bude podle mě nepoužitelnej (lag, osekaná grafika atd.).
  • Destiny taky vypadá nadějně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit