Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Což je mínus danou patlaizací Ubisoftu mě pobavilo že to dávají zadarmo" k hybridním HDD a hned by se mi jeden možná hodil *2*
  • TheGGG
    kde píšu že je perfektní... je náročná na HW
  • Jack1947
    I přesto že se tam něco děje to ještě nezamená že ta hra je nějak graficky perfektní... spíš je to zase nějaký level up-grade oproti Wildlands.
  • TheGGG
    kdepak, to jsem sice hrál taky, ale je jasné, že to žádný žrout není... to nový assassins creed, to je jiná... ten žere hodně
  • Lukass
    The GGG: Tema hrama co tvy delo vyuziji myslis treba novy COD z 10 recyklovanym enginem a hnusnyma texturama?
  • TheGGG
    no já divinity 2 nehraji... já hraji hry co mé dělo využijí...
  • Tak to je tvoje blbost...
  • Jack1947
    Toho bych nepoznal vůbec teda lol.
  • TheGGG
    a pak na ní hrát 16bitové rpg...
  • já ti přeji kvalitní slovenský herní magazín abys nemusel chudáku chodit do vedlejšího státu
  • presne ostatne lowzole jsou pro deti je cas dospet a poridit plnohodnotnou herni masinu *3*
  • Ne nebyli
  • Mart9
    Tak to je pěkný chudák, pokud v roce 2018 nemá PC nebo notebook.
  • skaven
    na gog su len pc hry, pretoze gog je good old games, a xbox nema ziadne good old games *12*
  • Mart9
    Tak u mě nikdy nehrálo roli, jestli tam jsou siluety nebo ne. Když postavu znáš, tak ji poznáš podle siluety, když ji neznáš, tak ti ani odkrytí nepomůže. Takže jsem od začátku věděl PUBG a Crashe a ostatní mi nic neříkají.
  • za mých mladých let moc holky na počítači nehrály, ale jsem rád, že jste si to užívaly *4*
  • Já z toho poznal akorát Hellblade a Crashe, je vidět, že ty nový hry mě fakt nějak míjej :D
  • Na gog.com jsou hry jenom na pc a na xbox ne? Co když vylosovali někoho kdo má doma jen PS?
  • Na Hellblade neni nic revolucniho ale evoluce toho jak se ve hrach vypravi pribeh to bezesporu je at uz si o gameplayi myslis cokoliv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit