Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • palacinka
    dneska samej mir a laska a za par dni si tu v diskuzich zas budem davat pres drzku *7*
    • Nikdy to nebude jinak. Přeci jenom platí, co čech to trenér. V herním průmyslu co čech, to programátor/PR manager/designér... Lidi tu budou do všeho kopat, ať už to myslí vážně, nebo se tím jenom chtějí bavit. A je jedno jestli jsou svátky, či nikoliv.
    • Mart9
      Bez diskusí by games bylo poloviční
    • Jack1947
      Němci taky bojovali s Američany a na neutrálním území dokonce společně slavily jednou vánoce,bylo to i v jednokm filmu ale jinak Na neutrálním území byli přátelé nebo se aspon neválčilo *4*
    • Veskoslav
      Nikdy to nebylo jinak a nikdy nebude:) Ale není důvod jednou za rok nebýt milý na ostatní atd:)
      • Nevim no
  • Plné zuby her máte akorát tak možná vy *4* my hrajeme protože nás to baví
    • TheGGG
      oni ty hry moc radí nemají, to je vidět...
    • taky si říkám, jak to musí být děsivé hrát hry z povinnosti, na plný úvazek. To bych šel radši házet písek do míchačky. V Číně prý mají jakési pracovní tábory, kde nutí hrát vězně online hry a grindovat v nich, aby pak ty věci mohli prodávat za reálné prachy.
  • Kde sú tie časy, ked som celé sviatky len hral. Niekto by to nazval mrhanie času, ale pre mňa to boli krásne chvíle. Teraz sú sviatky pre mňa čo? Rehabilitácie od stresu v práci a debiloch okolo.
    • jen aby to s těma d okolo nebylo přesně naopak, jak tě tak čtu *1*
    • Přesně, děláš práci kterou nenávidíš a je to chyba těch debilů okolo. Klasický zakomplexovaný chudák.
    • Musíš na tom hledat nějaké pozitiva jako třeba žrádlo a chlast :D
  • Varovaní pro všechny návštěvníky tohoto webu. Nejenom že je to tady přecpaný reklamou že by z toho člověk zvracel, ještě tu máte trackery.

    Privacy Badger detekoval 11 potenciální sledovací prvky na této stránce.
    • Mart9
      Mohl bys mi to prosím jako odborník vysvětlit?
  • Všetkým Vám prajem šťastný nový rok! Hlavne menej zášte medzi uživateľmi platforiem. Hráč je hráčom a je jedno či hrá na PS, Xboxe alebo PC.
    • já ti přeji kvalitní slovenský herní magazín abys nemusel chudáku chodit do vedlejšího státu
    • I tobě, i tobě, ale správně jsi z hráčské obce vyloučil mobilisty!!! *1*
      • a Nintenďáky *8*
  • jamar28
    Mít her plné zuby? To existuje? Je to nakažlivé? *15*
    • To se musis zeptat Burzuje nebo pockat dalsich 15 let, az ti bude tak kolem 30.
      • No nevím, kam na tohle chodíte? Je mi už dost přes padesát a hry stále hraju a kupuju, dokonce to mám doporučený od odbornýho lékaře, takže věkem to není. Hledal bych spíše v prioritách života a jejich přehodnocení ve středním věku. Také jsem opustil modelařinu a zůstal jen u her. Přehodnocení čeká to sice každého, ale tak už je to v životě zařízeno.....
      • jamar28
        Nestraš. Mě to snad nečeká.
  • homeles8
    Veselé Vánoce ✞
  • Preji vam opravdu, ale opravdu stastne a vesele, nefalesne Vanoce.
  • ObcanHavel
    Šťastné a veselé!
  • MickeyMutant
    Není zač, není zač.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit