Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem si rekl, ze novemu Levelu dam sanci, koupim prvni tri cisla a uvidim. Treti cislo se mi moc nelibi. Polacek me v nem urazi, protoze me nezajima masovy multiplayer, na ktery nemam cas. Vavra, ac mu jinak fandim, tak se docela shodil, ne tim ze fandi Microsoftu, ale ze nechape ten odpor vuci jeho nove strategii, resi zastupne problemy a nedotkl se podstaty problemu. A o Rybkovi skoda mluvit, tan se k nechapavosti primo hlasi a snad je na to i hrdy. Jeste jsem to neprecetl cele, ale ma chut na dalsi cislo docela poklesla. Konec koncu, to co me zajima nejvic, Vita, se tam neresi vubec. Je mi jasne, ze nemuze zabirat 90 % casopisu, ale zas tak bezvyznamna, aby byla ignorovana neni a trochu pozornosti by si zaslouzila.
  • Kdyby tam LEVEL přibalil místo hry pytlík psích exkrementů, tak si hráči užijí více zábavy.
    • Vidím, že rád mlsáš. *4*
    • Amylee.Anderson
      Proti gustu...
  • Na vědomí se dává, hráčům Red Orchestry nynějším i budoucím, že na steamu skupina pro české a slovenské hráče založena byla. Nechť každý kdož po týmovém hraní ve své mateřštině prahne, nechť se přihlásí. Ať kosit budem Fritze či Ivana, kosme je pospolu a k hrdosti národu. Zdar! http://steamcommunity.com/groups/ro2ceta
    • Inquisitor
      Myslim že je zbytečný zakládat novou skupinu združující české a slovenské hrače. Na steamu jejich už celkem dost.
    • Tak nějak jsem čekal, že tam bude více než jeden člen :D No, nevadí :)
  • jindra.veliky
    Nejlepší je jak byl ještě před krachem levelu kazdej proti papirovejm časopisům a jakmile to koupila zdejší redakce, tak tvrdí opak
    • zdeeneek
      Proti casopisu za 3 kila jsem byl taky - a taky jsem Level posledni 2-3 roky uz vubec nekupoval. Herni casak za stovku naopak beru vsema deseti.
    • Erien
      Spousta lidí zde na časopisech vyrůstala, což ty ale nemůžeš znát. Hodně lidí pamatuje skvělé roky Levelu (i jiných časopisů), což pak s příchodem internetu opadlo. Redakce se měnila, cena stoupla a časopis místo omlazování jen stárl. Teď je cena ideální, místo kolečka mám steam klíč a díky "nové" redakci, která ví co má dělat, se to i skvěle čte. Proto možná ještě před půl rokem lidi říkali, ať Level raději skončí, než funguje v tom stylu v jakém fungoval.
  • Ja si myslim ze by mali cely LEVEL zrusit. Vsetky recenzie, dojmy, novinky z herneho sveta a pod. si jednoducho precitam na internete a v predstihu. Za tych par clankov navyse (ktore by sa tiez jednoducho dali zverejnit na internete) to nestoji. Ostavaju tu este plne hry koli ktorym som pravdupovediac par casakov kupil aj ja. Aj to uz vsak v dnesnej dobe super zliav na steame straca na zmysle. Svet sa meni, a aj toto je jedna z veci ktore uz patria do historie. Velke usilie a snaha tlacit tieto casaky (uz len z nostalgie) uz nema zmysel.
    • Ja bych zrusil tebe, protoze me take nezajimas.
      • Super reakcia, normalna diskusia a vymena nazorov je na tejto stranke ocividne uz mrtva.
        • Ty jsi prisel s tim, ze by se melo rusit neco, protoze te to nezajima. Asi jsi nepochopil, ze v ramci diskuse na tuto hloupost narazim.
          • Hej a odkial mas to "protoze te to nezajima" ? Toto neni o tom ci ma to zaujima, ci nie. Citat s porozumenim je asi dalsia vec co sa tu nenosi ze ?
            • bolsevik: v prispevku na ktery jsem reagoval jsi nic takoveho nepsal. Obavam se, ze ten kdo nerozumi jsi prave ty.
            • Jack1947
              Tvuj nick vlastne vystihuje cseko aneb ¸¸be censored forever´´. *3*
            • Jejdasek: napisal som "Toto neni o tom ci ma to zaujima, ci nie " Citat s porozumenim je asi dalsia vec co sa tu nenosi, uz som si isty. A kedze nevies citat s porozumenim, vytvoris si mylny dojem. Napisem jeden komentar a zhrkne sa tu halda ludi, z ktorych jedna cast ma tu uraza a druha vytahuje z mojich komentarov nieco, co tam ani nieje a snazi sa to pouzit proti mne.
            • My tady s tebou zatocime po bolševicku!!! *16*
            • Takze ty chces rusit neco co te zajima? Cim dal lepsi. Ale abych odpovedel, ze te nezajima papirovy casopis o hrach a povazujes ho za zbytecny jsem si odvodil z toho, co jsi o nem napsal.
    • Ja bych vsechny ty internety zakazal aby lidi vic cetli papirove casopisy.
      • Ja mam precitanych papierovych knih na regale, a nerobi mi problem prejst na PDF citacky. To tvoje zakazovanie internetu je smiesne a uplne nelogicke.
        • Tilwaen
          To Tvoje zakazování LEVELu je také směšné a nelogické.
          • Ake zakazovanie. Odkial mas to slovo zakazovanie ? Napisal som zrusenie a to su odlisne slova. Ked uz ma chces zhodit, tak si daj dohromady pojmy. Ze je to nelogicke ? Zopakujte to Vasim redaktorom LEVELu ked budu o rok, max dva rusit casopis. Co Vam na tie dve slova smiesne a nelogicke povedia.
            • x_ander
              Asi takhle. I kdyby o Level opravdu ten zájem opadl a za rok nebo dva byl definitivně zrušen, tak bych současné redakci poděkoval, že nám ten rok nebo dva přinášela svěží čtení, které mě baví, a že Level (kterým jsem před 8 - 12 lety žil) resuscitovali na novou, moderní a vysokou úrověň.

              Samozřejmě Levelu přeju, aby tady vydržel dlouhé roky (a věřím, že vydrží), ale i kdyby měl skončit třeba za rok, byl bych za ta vydaná čísla jako čtenář vděčný.
            • Jack1947
              Zruseni ? Waw, to uz radsi zakaz ale zruseni to je velmi na hlavu postavene, ( pokud si spadl v mladi na hlavu z velke vysky, zanechalo to v tvem mentalnim vystupovani dusledky tak sorry to jsem nevedel a uprimnou soustrast).
    • Tak si je precitaj na nete a drz tlamu.
      • Ja som vyjadril svoj nazor, ty si nevyjadril nic. Nebudem drzat tlamu, budem si robit co chcem.
    • Erien
      A pak jsou tu lidi, kteří prostě rádi čtou časopisy. Každopádně lidi jako ty, by v první řadě neměli myslet vůbec.
      • Člověče ty tu kritizuješ, ale nejprve se prosím nauč i/y. Předem děkuji
        • Erien
          Chyba už je opravena, jsem to nějak přehlédl, když jsem to po sobě četl.
      • "Každopádně lidi jako ty, by v první řadě neměli myslet vůbec." Ludia ako ja ? To su aky ludia ? Nemali by mysliet vobec ? To my vysvetli, co si touto vetou vobec myslel.
        • Erien
          Lidi co by něco rušili bez ohledu na ostatní. Podle tvé rovnice by se mohly zrušit papírové komixy, když jsou i na internetu, stejně tak knihy když je můžeme stáhnout v PDF. Časopisy, knihy, komixy i další věci se kupují papírové, protože lidé z toho mají hodnoty, které z textového souboru v pc mít nikdy nebudou. Ani jedno z toho ještě není historie, a dokud to bude mít úroveň ani nebude.
          • A postupne sa aj rusia. Kde zijes ze si to neuvedomujes (uz len u nas v meste sa zrusili 3 kniznice z 5 a preslo sa kompletne na elektronicku formu) ? Vo vlakoch, kde sa za mojej mladosti citali knihy a skripta sa teraz citaju PDF citacky a notebooky. Ano su ludia co to este stale potrebuju mat papier v ruke (To este nehovorim o efekte na ekosystem. Na papier treba drevo, ze ?). Drzia sa toho vsak uz len starci, nostalgici, a ludia co sa nechcu alebo nemozu prisposobit dobe. LEVEL padne do niekolkych rokov (ak nie skor) a tvoje urazky a opovrhnutie na tom nic nezmenia.
            • TheGGG
              Já kupuji papírové knihy, že jsem za ně dal tolik, že bych si mohl koupit 5 e-booků? No a co, jsem na klasický papír a lesy mě nezajímají.
            • No to máš pravdu... Aspoň že je ropa obnoviteľný zdroj. Také stromy, to už znova nenaraste...
            • Jack : Na jednej citacke precitas nespocet knih. Nie si obmedzovany nicim, len zivotnostou danej citacky. Naklady a zataz na zivotne prozstredie je niekolkonasobne vyssia ked musis vytlacit niekolko desiatok knih, nez pri vyrobe jednej citacky.
              Luke : Stacilo mi precitat prvu vetu a dalej som nepokracoval. Urazky a narodnostna neznasanlivost su domenov primitivov.
            • předem se omlouvám za aroganci ale nesnáším slováky a zvlášť když jsou ještě naprosto tupí. Knihy zatěžují ekosystém no to mě podrž.... a jaký to má dopad oproti čtěčkám a tabletům a jiným elektro blbostem, které jsou vyrobeny například z plastů, slitin atd... A ještě jedna věc - ačkoliv si to asi ani neuvědomuješ, bez papíru se ani tvůj mrzký život neobejde... proč? protože ten svůj zadek musíš do něčeho utřít!
            • Ekosystém? *1* *1* Príde mi to vtipné pretože všetka tá elektronika sa vyrába z ropy *1* Alebo máš snáď tablet z recyklovaného materiálu? *1*
            • Erien
              Na cestách dnes každý preferuje elektronickou podobu knihy i já, ale to nic neznamená. Znám dost lidí, co hodně čtou a doma mají knihovnu a neustále kupují papírové knihy, přitom na cestách mají čtečku. Dnes už to není mainstream , to je jasná věc. Stala se z toho okrajová záležitost, ale tyhle věci tady budou ještě řadu let.
  • pořád čekám až v levelu bude X3 albion prelude ale to bude asi dřív na humblebundle
  • nekromant33
    Hodně lidí tu napadá plné hry u levelu a poměřujou se score s tím, že chtějí větší komerčnější tituly. Já taky hraju spíš AAA hry než indie (nebo jak to nazvat), ale tím spíš valnou většinu titulů, které dávají u Score, už mám, protože je s tou reklamou a zavedeností sérií, nebo nějakou kvalitou (třeba práve Splinter Cell s KotORem) už mám z dřívějška.

    Giana Sisters nebo RACE by mě možná ani nenapadlo koupit a přitom jsou to v rámci žánru super hry. Plošinovka s nápady, které se vyrovnají profláklejšímu Limbu a Braidu apod.

    Je krásná věc, že u score zvládli domluvit třeba Deus Ex, ale každý kdo tu hru chtěl hrát, tak ji už dávno koupil buď hned poté co vyšla za plnou cenu, či během těch dvou let co je na trhu, kdy byla několikrát ve slevě na steamu (naposled pár týdnů právě před vyjitím toho čísla score vyšla ze steamu s missing linkem a pár dlc asi na 6 eur augmented edition).

    edit: Ještě bych rád dodal, že tohle píšu zcela v klidu i s vědomím, že právě Red Orchestru už mám ze zde několikrát zmíněného bundlu. Mám předplatné, ale časopis bych koupil i tak, protože se mě líbí filosofie jeho psaného obsahu, který je alternativou k tomu, co se dá přečíst všude jinde na webu, tedy minimální prostor recenzím (které jsou přítomné, ale zároveň fungují jako jiný náhled na hru).
    • Já bych byl radši, kdyby k časopisu dávali menší indie hry nebo nějaké zapomenuté klenoty. Nebylo to tak dávno, co všichni dělali ohromnou slávu kolem Half-Life 2 u Score, ale pak si uvědomili, že na Steamu se to dá koupit za necelou stovku a 80% čtenářů už to dohrálo *1*
    • Jack1947
      SCORE, jak si lze povsimnout ma vice prostredku a tak muze nabidnout sirsi spektrum her. (ono taky za 199/99,. czk je to hodne velkej rozdil)
      Level vzdy byl je a bude hlavne , o cteni clancich, recenzich a tematech a zajimavostech ze sveta, proto jsem dal prednost, ted i pred lety. (ja si zas SCORe obcas koupim, i kdyz se mi libi byt treba vic, zasde level mi prirostl vice k srdci, i score se vsemi bonusy atp ne a ne.
      Spis zas reakce, na hru. Ty lidi co napadaji hry u levelu , patrne nepochopily pointu a muzou jit dop**. Nikoho to nezajima - jestli kupuji, casopis kuli hre jejich nesmysl. Jako kdyby kupovali jestli jeste je -DVD magazin kuli dvd prast jako uhod *3* . )Ne tak reakce na tebe ale na vsechny a navazal jsem na tebe trochu, jinak souhlas.
    • Keyz
      Proto lepší menší hra. Často není tolik známá a když je dobrá tak to potěší.

      I když nevím jak je složité vyjednat dobrou malou hru jako například Gunpoint, Prison Architect, FLT a Grimrock....

      Jestli se taky musí čekat 100 let než to bude možné sehnat. Možná jsem čekal, že indie tvůrci budou rádi, za další propagaci a pár tisíc kusů je nezabije.
      • Ronox
        No jo, ale to zase mluvíš o těch sice menších, ale za to známějších hrách, které taky už většina, která je chce hrát má. Já krom Prison Architectu mám vše co jsi vyjmenoval. To je ten problém ... většinu AAA her lidi mají, většinu známých indie her také. Hrama jako Giana nebo Race Injection, tak to jsou méně známé, ale kvalitní tituly. Gianu jsem sice už měl, ale jen díky borcovi Lethal Frag a jeho streamu na twitchi.
        • Keyz
          Pak bych bral neznáme malé hry :)
    • Corvus
      Můj pohled na věc: bývaly časy, kdy jsem si nemohl dovolit kupovat hry v plné palbě na PC (1.500,- a více). Vybíral jsem si nákup herních magazínů především kvůli plným hrám... Kde jsou ty časy? Dnes je plná hra takměř přežitek a pachtím se už jen za kvalitními články :)
  • ty plne hry co davaji jsou trapas. to score dava peckove hry a takove ze si vzdy vybere kazdy
    • Tobě je určitě 10 a hraješ Call of Duty co?
    • a pořád k tomu dávají časopis který se nedá číst, nebo už se zlepšili?
  • RO1 s Darkest Hour addonem > RO2
    • Tak pod tohle se klidně podepíšu, kdo nehrál Darkest Hour, neví o čem RO je :)
    • mínuskujou buzny, které ani neví, o čem je řeč
  • Tak musím říct, že Level zraje jako víno! Nejnovější číslo je toho jasným důkazem. Nabitý zajímavým obsahem a spousta čtení! Tenhle měsíc zaslouží ale největší poklonu Aleš Smutný za jeho mega slohovou práci,je to Pan spisovatel. Doufám ,že v příštích číslech budete pokračovat v nastavené kvalitě. Jediná vítka je k obálce,tentokrát je opravdu až příliš moc komerční,mám radši když jsou víc umělecký,když grafik zapojí trošku svojí představivost a svůj um a nevobšlehne jen ofiko artwork.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit