Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PravyMonty
    Ano bydlím na vesnici, ale zde se pro změnu LEVEL neprodává vůbec, ale v nedalekém "městě" jsou asi čtyři trafiky a ve všech se děje tak jak jsem popsal.
    Score(velké písmeno pouze, jelikož je to na začátku věty a ne z nějaké úcty) a LEVEL mívají stejně kusů.
  • Což je ale naprostá pravda. Každého věc kde si časopisy, noviny čte. Nebo jestli čte vůbec.
    Jenže když si vzpomene na doby kdy nebyl Internet, byli časopisy a informace se získávali veskrze z nich, častokrát to bylo mnohem lepší i když byly informace opožděné dostali se a to nemluvím a papíru to vám žádný internetový "Deník" nenahradí ... možná se jedná i o nostalgii ale já mám osobně rád papírové informace víc, než ty internetové.
  • no a ne snad? maj stejnýho šéfredaktora, píšou sem stejný lidi, reklamu cpou nepokrytě kde můžou.. jediný co je odděluje je název domény
  • Ale pozor. Řada by ráda mohla argumentovat, že z toho nebudeš mít takový svěží pocit, jako když si časopis přečteš na hajzlu nebo ve vlaku. Na to bacha, to nepodceňuj!
  • smajdal
    No nebudu si kupovat časopis o hrách, přece jen mi už není 12 let a mnohem víc se toho dozvím na internetu, snadno a zadarmo!
  • nelze, ale lze hrát na dvou klávesnicích, čili pokud máte 1x PS2/USB či více USB tak to lze:)
  • ucho
    to u nás se v Albertu Level přestal prodávat. bylo tam jen první číslo a další už tam nejsou. a nějak se mi nezdá, že by se to hned první den rozebralo.
  • Tilwaen
    Přesně tak, ani vlásek na hlavě aby neměly.
  • tak už to tu konečně přejmenujte na LevelOnline.cz a bude klid *4*
  • Úplně všechny? Ve všech obchodech, říkáš? Já bych to interpretoval těmito možnostmi:
    - Bydlíš v nějaké lhotce se třema večerkama máznutýma trafikou, kde bydlí Levelisti.
    - Těch Level papírů je k dostání málo.
    - Score má těch papírů pro změnu moc.
    - Vedle těch pár ochotných naklusat do trafiky pro Novej Level, stále převládají ti, kteří na časopisy již háží bobek, což vysvětluje onen velký odběr Score a jiných.
    - Level na frontě válí a láka (nejednoznačná otázka na diskurs!)
  • Ristoro
    Ale je sranda, že to má lepší grafiku, než některé velké hry :D.
  • s nejakymi holymi zenami
  • Ježišmarja a na co plakáty?
  • PravyMonty
    Musím říct, že v okolí mého bydliště máte oproti konkurenci velký úspěch, jelikož během měsíce se vždy prodají všechny výtisky Levelu ve všech obchodech v okolí, kdežto na score tam v průběhu měsíce nikdo ani nesáhne.
  • Jako vždy, když začnou scházet věcné argumenty , začne se ohánět zlozvyky a minulým režimem . OK pokud vám připadá že náš trh s elektronickými knihami a časopisy funguje nadmíru efektivně nemá smysl bourat vaši vizi světoobčanství . Na lokálním trhu chybí spousta služeb- zejména abonentských a názory na cenu vždy nemusí korespondovat sobecně přejímanou globální vizí univerální pravdy.
  • Jde hrát ten trine 2 ve dvou na jedné klávesnici?
  • vlastik.plaminek
    Ono jde spíš o to, že ty hry byly na Humble nedávno. Kdyby tam byly už před rokem, tak by se na to asi tak nenadávalo. Představ si, že by v dalším čísle byl Batman. Už před Humblem ho měla většina lidí, kteří o něj měli zájem a po bundlu se to číslo ještě zvedlo. Příjde mi to stejně kontraproduktivní, jako dávat miliardářovi stovku.
  • x_ander
    Tyhle stížnosti jsou pořád dokola. A jak psal Martin výš, asi je fakt dost těžké sehnat jako přílohu kvalitní hru, která nikdy nebyla v žádné slevové akci. A ikdyž je pravda, že HB s Trine 2 proběhl nedávno, tak jako co? Myslíš, že všichni si ten HB koupili? Těžko. Já třeba ano a celou Trine 2 jsem už dohrál, a přesto vůbec nemám problém s tím, že se teď objevila u Levelu. Ta hra si zaslouží, aby si ji zahrálo co nejvíce lidí, a já tak steam klíč navíc třeba někomu můžu dát. Mě vlastně docela vyhovuje, že se u Levelu objeví hra, kterou už mám nebo která mě nezajímá. Kdybych to měl všechno hrát, tak bych se asi zbláznil. Asi jsem takový nenáročný, ale pokud se u Levelu objeví hra, kterou si s chutí zahraju, třeba jednou až dvakrát do roka, tak budu naprosto spokojený. Vždyť je to ZADARMO bonus k časopisu.

    A ty věčné nářky, "vydávejte verzi bez hry, která bude levnější", to je taky dost mimo. Když se začalo znovuzrození Levelu řešit, tak spousta lidí říkala "Když to vydáte bez přílohy a bez hry za cenu kolem stovky, tak to bude super". A co udělali? Přišli s Levelem za stovku a přesto je u něho i ta hra. A stejně zase řvou lidi, pro které je 99 korun (případně dokonce mrzkých 79 za e-verzi) měsíčně moc. To jako sorry, ale i ten nejchudší student někde nahrabe 79 korun za měsíc.

    Kluci z redakce, přeju pevné nervy a nadhled u těchto výkřiků. Pevně věřím, že i tohle je situace "spojené většiny, která mlčí", jak píše Petr v aktuálním Levelu.
  • Erien
    Ano to vše je pozůstatek komunismu, pracoval jsem pár měsíců v Holandsku. Lidi tam neznají, co je to krást material z firmy, za služby a věci se platí a vůbec nechapou jak to u nás může fungovat. Právě dnes se krade, protože už jsou na to lidi za ty roky zvyklí. Tohle nemá s pokrytectvím nic společného, to je proste dopad který tady komunisti za těch x desítek let nechali a i když tu 20 let nejsou, vše se mění jen velmi pomalu. Jestli dobu zažil nebo nezažil na to nemá vliv, protože rodina tě vychovává a podle toho jednáš. Když mi někdo bude tvrdit, že 79 korun je moc za časopis za kolik by ho chtěl? 50 nebo 30 korun? To je ten rozdil par korun tak ničivý? Takoví lidé si to nekoupí i kdyby to stálo 10 korun. Nebudem tu řešit politiku, ale pokud někdo nedá za časopis, co ho zájímá těch pár korun, a chce to levněji je buď trol, nebo *****.
  • x_ander
    Já ti nevím, ale ať to čtu, jak to čtu, tak to stejný článek není. Sice to je na stejné téma, ale v Levelu je to jen tradiční Rybkovo zamyšlení (a to téma mě dost upoutalo), na pctuningu je to dost rozsáhlý a podrobný článek. Žádné ctrl+c a ctrl+v. Tak v čem je problém? Sice zbytečně ryješ, na druhou stranu dík za tip - sloupek v Levelu mě zaujal a rád jsem si tak přečetl na tohle téma i odborněji stavěný článek na pctuningu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit