Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Mi povidej a co si "nezaparis dneska, pravdepodobne uz si to nikdy nezaparis... kdyby den mel vice hodin achjo... *9*
  • sleepless
    Recenze Raven a Inner World uz byly v minulem cisle....
  • Llour
    Představa, že bych měl hrát každou hru, kterou s nákupem Levelu získám je pro mě šílená. Během roku si koupím několik vybraných titulů, jež nabízejí vysokou znovuhratelnost a tím to končí. Čas je bohužel dražší než peníze. Ach to mládí..... *13* *13*
  • PLuto.petr
    Tak to já jsem nainstaloval Giana Sisters, je to zajímavá plošinovka, ale bylo to víceméně jen na vyzkoušení. Chci ale zkusit zahrát Gemini Rue a zjistit, jestli to stojí za tu chválu, kterou na to všichni ostatní pějí.
  • Záleží na tom , kolik ve výsledku z konečné ceny udělá nákup licence . A budeme ještě rádi , když uslyšíme cosi o třetině prodejní ceny . Plnou hru level obsahuje proto , že i čtenáři konkurence pokukují a třeba je některá zviklá . No osobně třeba mne plná hra co mne nezajímá zase nákup časopisu spolehlivě zazdí . A při takové ceně elektronické verze si nechám zajít chuť i na Level jako záchodové čtení . Škoda za rozumnou cenu bych si stáhl alespoň to PDF ....
  • Tilwaen
    Po obsahové stránce myslím nejde moc co vyčítat. Ono kdyby to písmenko uletělo jen zřídkakdy, tak nad tím člověk pouze mávne rukou a čte dál. Mám ovšem bohužel stejnou zkušenost jako OP, ta frekvence chyb je tam taková, že mě to ve čtení rozptyluje a strhává to mou pozornost jinam. Na mysli mi vyvstane takovéto "už zase", přečtu si tu větu znovu a dál to neřeším, ale je to rušivé a časopisu jako celku to nedělá příliš dobrou vizitku.

    Rozhodně není potřeba nějaký nóbl mega super hyper korektor, stačí někdo, pro koho není gramatika sprostým slovem, který to po autorech jednou přečte a mírně zkoriguje. Jak tu někdo psal, že si to mají po sobě přečíst sami, tak si s tím dovolím nesouhlasit - kolikrát na vlastnoručně napsanou chybu člověk nepřijde, ani když si po sobě text přečte třeba 5x.
  • GlaDOS
    Indie není o grafice ;)
  • GlaDOS
    Já mám pocit, že to nejvíc vadilo zdejším diskutujícím, kteří Level vůbec nekupují.
  • Jack1947
    Vidis, takze si vlastne "omylem" hodil vsechny do jednoho pytle dle sebe... nic se samozrejmne nedeje a zato te aspon ja soudit nebudu. Taky nekupuji podle her ale kdyz uz je daj, ja danou hru treba nehral a nemam ji. Rad si doplnim sbirku mladsi pzblikum to nezajima podle mne, neco prectou hry vetsinou muzou /nemuzou mit. Neresi instnou co chteji u Levelu to tak neni kolobeh bla bla bla... Level pro mne na cteni, SCORE obsac taky na cteni predtim (lety zpatky byli jeste casaky- treba jsem tehdy mel rad PS1 magazin, PS2 (ten masly PS2 magazin) ... tam davali prekvapicve jen dema, nebo gamestar, doupe jeste naky mensi. Je ale hrich jen hledet na hry a to je ze vseobecneho hlediska kdyz casopisy niksdy o tech plnych hrach nebyli, SCORE neche snizovat cenu a duvodu by bylo i vice. Necht kazdy ma co chce (tedy skoro kazdY). *4* *5*
  • Thorar
    Steam kod
  • Jack1947: Hele, já už svoje napsal. Netřeba to dál rozpitvávat. Sleepless o poblému ví a řeší ho. A to je podstatný.
  • MrSanta
    To už záleží od člověka. Já to bral tak trochu podle sebe. Co je u časopisu za plnou hru jsem nikdy moc neřešil. Kupoval jsem prostě časopis. Měl jsem období Levelu, měl jsem období Score. Jakmile začal vycházet MiniLevel, tak jsem kupoval jen ten. Když skončil přestal jsem herní časopisy kupovat a za několik let jsem koupil pouze 1 číslo kvůli Precursors. Ta hra se u nás jinou cestou nedala sehnat. A ještě jsem se k ní nedostal *1*
    Teď z těch her, co jsou u Levelu od "převratu" jsem nenainstaloval ani jednu. Možná prubnu Gemini Rue a Homefront. Ale ani jedna z nich nejsou z her, po kterých bych vyloženě prahnul.
  • Jack1947
    Vzdyt, ja si ho obcas koupim taky no, krom toho ze si doplnim sbirku neco si i prectu. Jenze Level , level ten je trochu neco jineho, to je pomalu srdecni zalezitost. Jinak souhlas, i kdyz jen o hry nemusi nutne jit jako kdybysis kupoval DVD magazin (vychazily jeste) prave kvuli dvd.
  • Llour
    Já si tedy Level nekupuji kvůli hrám, ale kvůli obsahu. Ani by mi nevadilo, kdyby tam žádná hra nebyla a peníze na ni vynaložené by se mohly investovat jinak. *4*
  • Výlučného na té hře nic zrovna nevidím . Stejná nuda jako předtím , jen na lodích a v přístavech .Ale sponzor tohle jistě slyšet nechce .....
  • Jack1947
    Hezke, to si s Nethackem jdete podat primo ruce, text jako takovy by bylo posledni co bych u casopisu takovehleho formatu resil. Pisoui se hrubky i jinde nezt casopisech a ti biji to oci mnohem vice, tady to obcas ujede a komu ne. Je dobre ze nemas nic proti obsahu, to je totiz to jedine co muzes. Fakt tohleto, mi prijde trochu prehnane, neni to nic hrozneho a neni to vsude, dulezity je obsah az pak psana formA A TA JE K CTENARI VICE NEZ ADEKVATNI. *4*
  • MrSanta
    Řekl bych že na mladší publikum. To nemyslím jako něco špatného, je to normální část trhu.
    Tomu by odpovídalo i množství bundlovaných her. Mladý hráč, většinou bez příjmu a kreditky, na toto hodně slyší. Nedělá mu problém vyzkoušet všechny hry, které s číslem dostane.
    Pro odrostlejší hráče s příjmem a kreditkou bundlované hry nemají moc smysl. Většinou už nehrají vše, co jim přijde pod ruku, protože se jim nadostává volného času. A to co chtějí si mohou koupit za stejný nebo i menší peníz třeba na Steamu. Tam je možnost koupit každou hru (až na vyjímky od Acti) nejpozději do roka za maximálně € 10,-. Navíc pro ně není zas tak velký problém si semotamo koupit hru za plnou cenu.
  • No vidíš, to jsou ty dodatečné náklady na digitalizaci . Takhle máš stejný soubor co dostává i tiskárna . Prostě když se někdo pod banánovníkem rozhodne konkurovat Amazonu a chytne to za sobě vlastní konec , tak vybuduje přesně takovou realitu , v které tu žijeme ....
  • Trine s datadiskem koupen hned, když se objevil na Steamu . Kde se dá stáhnout Level v drm.formátu bez hry a za zvýhodněnou cenu ?
  • Trine 2 už mám, tak pokud hru chcete, pojďte do toho.

    http://www.steamgifts.com/giveaway/Rk6Qg/trine-2-complete-story

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit