Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo tohle řikal i Bach ve FC po vydání prvního čísla kde si na to stěžovalo víc lidí.. a nemyslím si, že si musíte cálovat externího korektora, prostě jen stačí když si to dva lidi přečtou.. tohle fakt neni kvantová mechanika, stačí tomu dát jen nějakej čas a prostě si to po sobě přečíst
  • N7N7
    Víš co by bylo řevu, kdyby dali indie hry na obálku a CoD s Battlefieldem a Assassinem upozadili? *2* A on vůbec tento podzim je nějaký slabý na ty AAA tituly. Dřív bývalo tolik zajímavých her před Vánocemi. A teď? Furt ta samá sestava. *7* Téměř herní sucho, řekl bych.
  • Jack1947
    Kazdy spravny hrac, uz ho davno ma zhruba od vydani. Pepííček je trollík co si rád dela z lidi doblý den, vid ty brepto. *15* *2*
  • Podnadpis - strana 26, vlevo dole nad obrázkem - "Jde o i jinak" místo "Jde to i jinak".. cha na to voni právě asi sázej, že čtenáři choděj na základku a nevšimnou si hrubek :DD
  • Jack1947
    Opet super cislo, i obalka pekna, po prolistovani zbeznem zase bude co zhruba ten mesic cist. Plna hra dobre, hodi se do sbirky urcite. *4*
  • sleepless
    Snažíme se a pracujeme na tom. Určitě to vylepšíme (už jsme v tom podnikli první kroky). Při způsobu, jakým Level děláme (čili jako "koníček" po práci) zatím bohužel nebyly prostředky a čas na využití služeb skutečného korektora nebo korektorky. Díky za trpělivost.
  • sleepless
    Samozřejmě tam jsou i recenze menších, zajímavých, her. Ostatně, recenze CoD i BF4 jsou každá jen na dvoustránku. Assassin's Creed je delší, ale tam si to prostě výlučnost hry žádala.
  • N7N7
    Ahoj, já mám minulý Level pročtený křížem krážem a ničeho tak hrozného jsem si nevšiml. Tím ale nechci říct, že ti nevěřím... Mohl bys uvést nějaké příklady těch hrubek? Třeba ten podnadpis? *4*
  • Tak vám nevim. Chápu, že tam ty blockbustery musíte dát, ale to si můžu přečíst kdekoliv. Mnohem radši bych pár menších her, než stokrát omílané CoD, Battlefield a Assasins creed. Pirátské téma not bad, ale zase nic, co by mě nějak extra lákalo. Z mého pohledu paradoxně slabší číslo, i když tam jsou recenze na největší AAA tituly podzimu.
  • Tak Stalkera bych bral, ale kvalita článků je oproti SCORE určitě vyšší a rozhodně zas pár let, pokud bude ještě vůbec vycházet, si ho nekoupím.
  • PLuto.petr
    Tak s tímhle já jsem míval problémy, kdy jsem ještě kupoval všechny vycházející časopisy (Score, Level a pak podle aktuální situace Excalibur, Gamestar apod) a v čtení jsem se dostal až do ročního skluzu. Pak nastalo období jen velmi občasného kupování (a zjišťování, že skoro není co číst). No a teď jsem to zkusil zase s Levelem a regulerně teď dočítám první číslo (ostatní jsou už na hromádce připravené). Ale to bude tím, že tentokrát se snažím číst skoro vše (a taky to, že je co číst).
  • PLuto.petr
    Mě třeba nezaujala žádná z pěti předložených her. Ale pokud si chci koupit něco na čtení o hrách, tak radši Level.
  • Příště víc vykřičníků prosím...
  • Taky to podle toho stojí :)
  • že trine 2 *15* *15* ty vole, zase trapná indí skákačka pro decka no peckaaaaaaaa! *15* *15* *15* kouknete na score!!! 4 plné hry! Overlord 2, IL-2 Sturmovik Ultimate Edition (to znamená všechny datadisky!!!!) a aby to nebylo málo tak ješte S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl a k tomu paradni strategii Soldiers: Heroes of WW2! Akční adventura, perfektni simulator, parádní FPS a super strategie, to je nadílka!!!!!
  • N7N7
    Jo, už mi leží na stole. A i přes prvotní nedůvěru musím uznat, že je to opravdu dobrý časopis - mnohem lepší než býval starý Level se svými pidi recenzemi. Myslím, že s přihlédnutím k ceně má Score konečně rovnocenného soupeře. Oběma těmto časopisům fandím a oba pravidelně odebírám... *4*
  • Jako klucí těch hrubek, chybějících písmen, překlepů a špatných skloňování v minulym Levlu, to sem fakt dlouho nežral.. chápal jsem to u prvního vydání pod vaší grupou, ale po několika měsících to je už neomluvitelný a to i vzhledem k tomu, že jste v minulosti časopis vydávali.. neberte mě jako hejtra, obsah je supr, ale právě o to víc to zabolí když se člověk zabere do čtení a z ničeho nic MRD pravopisná chyba a JEEB další... našel jsem překlep i v podnapise - ano, v tom tučnym textu, který by měl vidět i slepý, natožto člověk placený za korekci... fakt to vyhazuje čtenáře z kontextu, což zamrzí.. Nedávno jsem četl babiččinu Ženu a život a pokud ty překlepy dokážou vychytat i oni, tak nevidím důvod, proč nemůžete vy.. zkuste to prosím do budoucna vychytat, jinak díky za skvělý obsah!
  • Paul_cz
    Safra chtělo by to občas dát hru co ještě nebyla v žádném humble bundle...zatím jsem všechno buď už měl, nebo mě to nezajímalo. Chápu že tady jde o časák a hry jsou jen extra bonus, ale i tak.
  • Proč ta elektronická verze je tak blbě, že se jedna stránka nedá zobrazit na monitor aby na to bylo vidět? Musím zoomovat a pak se to blbě čte :(

    Když jsme jeden časopis v .PDF tak to bylo na stránku a bylo vše krásně vidět.
  • nekromant33
    Obálka pěkná, hra super, obsah musí počkat. Nestíhám a teprve dočítám 233 :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit