Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Kurnik, to už je zase měsíc v pr*eli? Číslo 235 jsem ještě ani navybalil z fólie *1*

    Obálka super, jenom mě tam krapet "ruší" ten text ve spodní části. Je mi jasné, že obsah časopisu se musí na obálce přiblížit, obzvláště když je prodáván zataven a většinou ho nelze prolistovat.

    Neuvažujete to někdy zkusit s obálkou bez popisků (nechat jen nápis LEVEL, číslo, cenu a ty další nutnosti a název plné hry)? Je to v ČR proveditelné, nebo by to byla "sebevražda"?
    • Tyhle debaty nad obálkou - W T F ?
  • Jde hrát ten trine 2 ve dvou na jedné klávesnici?
    • nelze, ale lze hrát na dvou klávesnicích, čili pokud máte 1x PS2/USB či více USB tak to lze:)
  • Jako vždy, když začnou scházet věcné argumenty , začne se ohánět zlozvyky a minulým režimem . OK pokud vám připadá že náš trh s elektronickými knihami a časopisy funguje nadmíru efektivně nemá smysl bourat vaši vizi světoobčanství . Na lokálním trhu chybí spousta služeb- zejména abonentských a názory na cenu vždy nemusí korespondovat sobecně přejímanou globální vizí univerální pravdy.
  • Paul_cz
    Safra chtělo by to občas dát hru co ještě nebyla v žádném humble bundle...zatím jsem všechno buď už měl, nebo mě to nezajímalo. Chápu že tady jde o časák a hry jsou jen extra bonus, ale i tak.
  • Hele vy uz nedelate takovy ty preview videa o Levelu? Nebo jenom obcas?
    • nekromant33
      v podcastu říkali, že ho dnes točí/točili a zveřejněný bude v pondělí
      • Aha, diky.
  • ale chválim plnú hru...Trine 2 je omnoho lepšie ako jednička...parádna logická skákačka..a moc indie to nie je, nakoľko to graficky strčí do vrecka i mnohé AAA hry...
    • GlaDOS
      Indie není o grafice ;)
      • Ristoro
        Ale je sranda, že to má lepší grafiku, než některé velké hry :D.
  • nebylo by odveci davat hry ktere nebyli v humble bundlu a teda za 1 dolar
    • HB ale není o tom nakoupit hry za levno, je to možnost přispět na charitu a když tu hru už jednou máš tak ji mužeš hodit na FB ja si Trine třeba kupoval za 10eček už ani nevím kdy a Level si stejně koupím protože se mi líbí jak to kluci vedou a chci je podpořit.
    • x_ander
      Tyhle stížnosti jsou pořád dokola. A jak psal Martin výš, asi je fakt dost těžké sehnat jako přílohu kvalitní hru, která nikdy nebyla v žádné slevové akci. A ikdyž je pravda, že HB s Trine 2 proběhl nedávno, tak jako co? Myslíš, že všichni si ten HB koupili? Těžko. Já třeba ano a celou Trine 2 jsem už dohrál, a přesto vůbec nemám problém s tím, že se teď objevila u Levelu. Ta hra si zaslouží, aby si ji zahrálo co nejvíce lidí, a já tak steam klíč navíc třeba někomu můžu dát. Mě vlastně docela vyhovuje, že se u Levelu objeví hra, kterou už mám nebo která mě nezajímá. Kdybych to měl všechno hrát, tak bych se asi zbláznil. Asi jsem takový nenáročný, ale pokud se u Levelu objeví hra, kterou si s chutí zahraju, třeba jednou až dvakrát do roka, tak budu naprosto spokojený. Vždyť je to ZADARMO bonus k časopisu.

      A ty věčné nářky, "vydávejte verzi bez hry, která bude levnější", to je taky dost mimo. Když se začalo znovuzrození Levelu řešit, tak spousta lidí říkala "Když to vydáte bez přílohy a bez hry za cenu kolem stovky, tak to bude super". A co udělali? Přišli s Levelem za stovku a přesto je u něho i ta hra. A stejně zase řvou lidi, pro které je 99 korun (případně dokonce mrzkých 79 za e-verzi) měsíčně moc. To jako sorry, ale i ten nejchudší student někde nahrabe 79 korun za měsíc.

      Kluci z redakce, přeju pevné nervy a nadhled u těchto výkřiků. Pevně věřím, že i tohle je situace "spojené většiny, která mlčí", jak píše Petr v aktuálním Levelu.
    • jnsCZ
      Tady je seznam her, které kdy byly v Humble Bundle: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Humble_Bundles Za ty tři roky se tam vystřídalo už hodně kvalitních kousků, takže najít něco, co nebylo na Humble Bundle, Bundlestars a dalších slevových serverech, které se rojí jak houby po dešti, je sakra těžké.
      • vlastik.plaminek
        Ono jde spíš o to, že ty hry byly na Humble nedávno. Kdyby tam byly už před rokem, tak by se na to asi tak nenadávalo. Představ si, že by v dalším čísle byl Batman. Už před Humblem ho měla většina lidí, kteří o něj měli zájem a po bundlu se to číslo ještě zvedlo. Příjde mi to stejně kontraproduktivní, jako dávat miliardářovi stovku.
  • Ostatně soudím, že Trine 2 je nátěr!!!
    Navíc je to neuveritelne nadherna fantasy hra. Taková nádhera *8*
  • Zdravim...
    ta hra Trine 2 je ako kod do steamu alebo normlane sa odnekial stahuje (ako v predch. cisle gemini rue)...

    BTW: Clanky sa mi velmi pacili... Dobre sa to cita... imho ja by som dal este menej recenzii a viac uvah... recenzie si precitame vsade...
    • Thorar
      Steam kod
    • Jack1947
      To mi pripomina jak vtipne se zase lisi, holt kazdy recenzent je jedinecny... jinak temat atp je myslim dostatek SCORe ma vetsinou jen 1-2 a tady je to vicemene skoro polovina casopisu, uvah jeste vice. *4*
  • Děkuji vám za nový Level. Je opravdu na úrovni. Hry přiložené k levelu jsou bezvadné, kolikrát si je užiju více (Gemini rue), než AAA hry. Jen tak dál, těším se na další číslo!

    PS: Obálky jsou nádherný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit