Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smajdal
    No nebudu si kupovat časopis o hrách, přece jen mi už není 12 let a mnohem víc se toho dozvím na internetu, snadno a zadarmo!
    • Ale pozor. Řada by ráda mohla argumentovat, že z toho nebudeš mít takový svěží pocit, jako když si časopis přečteš na hajzlu nebo ve vlaku. Na to bacha, to nepodceňuj!
      • Což je ale naprostá pravda. Každého věc kde si časopisy, noviny čte. Nebo jestli čte vůbec.
        Jenže když si vzpomene na doby kdy nebyl Internet, byli časopisy a informace se získávali veskrze z nich, častokrát to bylo mnohem lepší i když byly informace opožděné dostali se a to nemluvím a papíru to vám žádný internetový "Deník" nenahradí ... možná se jedná i o nostalgii ale já mám osobně rád papírové informace víc, než ty internetové.
        • Což o to, taky si rád zachrochtám nostalgií nad tím, co já blbec se Levelu nasbíral, ale protože doby, kdy nebyl Internet, byli časopisy a informace se získávali veskrze z nich, už pominuly a dostupnost různých informací a teoretických studií již opravdu není takový problém, tak moc peněženka nesvrbí na další reinkarnace. Snad jen některý rubriky typu témat a fenoménů by si člověk ze zvědavosti pročet, ale i tak se nějak extra neslintá na další čísla. Ale to je samozřejmě čistě moje věc, ostatním proti gustu, a klidně ať se Levelu daří, kulový se stane.
          • Tvůj názor ano, každopádně dneska spíš dochází k úpadku papírového čtiva, což je zase naopak škoda. Samé ty E-booky, knížky a když jsme u toho i Level má možnost elektronické distribuce po minulém čísle. Nevidím v ničem problém, oni ty články a ostatní "věci" také nejsou úplně všude. Jasně, neberu nikomu názor, sám jsem osobně nějaký ten čas v minulosti sbíráním Levelu strávil, doufám že i strávím , přát něčemu vše dobré a pak napsat kulové se stane trochu nechápu. Šak já zatím ho kupovat budu, až se osvědčí třeba si ho i předplatím.
  • Jack1947
    Opet super cislo, i obalka pekna, po prolistovani zbeznem zase bude co zhruba ten mesic cist. Plna hra dobre, hodi se do sbirky urcite. *4*
  • tonnymontana
    tak jsem si kouupil novej level a nastesti posledni...koupeny v trafice jelikoz prechazim na predplatne kdyz me tak hezky blixa uklidnil:)

    musim velice kvitovat obalku je proste nadherna a nezapomelo se ani na zadni stranu. i kdyz casopisu beru vice a vyhazuju je po precteni (nemam tolik mista) alespon horni design casaku me velice zahral na srdci. Kdyz jsem porovnal prvni dve cisla a toto je super ze temata nebo nejake uvahy uz maji nazev i kdyz bylo by super ten nazev upresnit. myslim tim kdyz se nazev menuje "rejzuju v kanade" hodila by se pdo to mala veta o cem vlastne tema je a ja se mohl rozhodnout zda me zajima.

    uvaha o blizzardu je velice zajimava a v podstate jsem se vsim souhlasil i kdyz bych tam asi vice zvyraznil ze i kdyby spadlo predplatitelu na 4mega mesicne, je to neuveritelan dojna krava:) uvaha nad tim ze firma co si dava nacas zacian zrychlovat je zajimava a konecne jsem si precetl neco co neni na kazdem webu. asi bych to zaradil mezi top temata dosud koupenych dilu kde se pere o prvni pricku s tim rozhovorem zavodnika co byl pozvan do te akademie.

    rozhovor potesil a jsem velice rad ze celkove rozhovory jsou docela dlouhe, preci jen v 10 otazkach se clovek moc nedozvi:)

    takze kdyz jsem predminule cislo hodnotil 3kou jako ve skole, dnesni cislo stejne jako predesle bych ohodnotil 2+. dobra prace:) barev bych se nebal a jak uz jsem psal klidne misto hry dat jinou pridanou hodnotu:) diky za dalsi fajn dil
  • muze mi nekdo rict proc tema od rybky s tema kalkulackama jsem si mohl precist uz na pctuningu.
    dost nechapu proc to jde na web a po tydnu se to jde docist v casaku.

    vi nekdo ? *8*
    • x_ander
      Já ti nevím, ale ať to čtu, jak to čtu, tak to stejný článek není. Sice to je na stejné téma, ale v Levelu je to jen tradiční Rybkovo zamyšlení (a to téma mě dost upoutalo), na pctuningu je to dost rozsáhlý a podrobný článek. Žádné ctrl+c a ctrl+v. Tak v čem je problém? Sice zbytečně ryješ, na druhou stranu dík za tip - sloupek v Levelu mě zaujal a rád jsem si tak přečetl na tohle téma i odborněji stavěný článek na pctuningu.
  • chcel som si kúpiť e-verziu do svojho tabletofónu Note 3. ale keď som videl, že to je len obyčajné pdfko, tak som si to rozmyslel...chcelo by to naozaj nejakú aplikáciu, ako sú komiksy v cbrku a majú rôzne aplikácie na čítanie.

    a imho tá cena nie je moc prívetíva, nakoľko náklady sú oproti papieru takmer nulové, čakal som aspoň 50% off a nie že 3,6 eura....
    • Třeba se právě aplikace vyvíjí díky bočním ziskům z e-verze *2* *15*
    • No vidíš, to jsou ty dodatečné náklady na digitalizaci . Takhle máš stejný soubor co dostává i tiskárna . Prostě když se někdo pod banánovníkem rozhodne konkurovat Amazonu a chytne to za sobě vlastní konec , tak vybuduje přesně takovou realitu , v které tu žijeme ....
  • namiesto hier by ste tam mohli davat nejake plagaty
    • Ježišmarja a na co plakáty?
      • s nejakymi holymi zenami
        • Tilwaen
          Přesně tak, ani vlásek na hlavě aby neměly.
    • Plakaty tam jsou, jen si to musis koupit v JRC/Brlohu nebo si to predplatit.
  • tonnymontana
    tak premyslel jsem o predplatnem jelikoz score sec je pro me daleko kvalitnejsi ma tu cenu nasazenou hodne nahore a proste uz za to clovek nechce utracet kazdopadne myslim ze to sem muzu napsat 100chuti 100lidi.

    zajimalo by me od redakce jako potencionalniho predplatitele

    1) kdyz si ted predobjednam casopis dejme tomu na rok a vy v pristim cisle uznate ze to neutahnete, dostanu penize zpet nebo mam proste smulu? popripade jsou nekde cisla prodejnosti, ne jenom rozvezenyach cisel + nejake vyjadreni sefredaktora ze to slape popripade/ ze to drhne. za tuhle odpoved zvlastne od nekoho z tiscali nebo levlu bych byl rad a rekl bych ze nejsem jedinej vahajici predplatitel

    2) plne hry tam z humble fakt nedavejte to je skoro vysmech lidem co si kupuji, bud tam dejte komplet humble za 19kc kde mate xHER a nebo se na to vykaslete a davejte tam zajimavej herni SDW, pristup do bety atd myslim ze se to da take ocenit nez hra co se v podstate da koupit za 2.5kc. púopremyslejte nad tim early acces, beta pristup, exlusiv mody atd to by podle me zaujalo vice hracu nez treba posledni trine. i kdyz chpa ze jste v dobe smlouvy nevedeli ze to bude v humble. teda doufam
    • blixa
      ad 1) Pokud by časopis skončil, dostaneš peníze za nedodaná čísla zpátky. To ostatně určuje i zákon. Čísla prodejnosti jsou každý měsíc na www.abccr.cz. A co se týče vyjádření: šlape to, neboj :)

      ad 2) Je mi líto, ale fakt nemůžeme vyloučit z našeo výběru hry, který už prošly nějakejma časově omezenýma slevama - v takovým případě bychom tam nemohli dát prakticky nic. Nehlede na to, chápu, že někteří čtenáři si mohli koupit Trine v HB, ale nějaký průnik tady bude vždycky, s tím se prostě nedá nic dělat.. Early access je fajn nápad, ale vůbec si nedovedu představit, kolik bychom za to museli vývojářům zaplatit.. :(
      • tonnymontana
        blixa: tak to je super zprava, ja se bal ze ten test znovuzkriseni levlu po par cislech padne a ja prijdu o penize, timhle jsi me ujistil a jdu do predplatneho, on je fakt rozdil platit 99kc a 200kc kdyz si vezmu ze her mam na steamu vic nez dost.:) kazdopadne diky za rychlou odpoved a muzete se tesit tedy na dalsiho predplatitele.

        k tem plnejm hram ja to chapu a uprime mi o plne hry nejde kdyby tam zadna nebyla tak me to nevadi, tudiz jsem nadhodil ten napad poskytnout nejakou jinou pridanou hodnotu. ten early acces byl v podstate jen napad, v cenach pro masove vydani v casopisech se nevyznam takze mozna neco jineho netusim. ale myslim si ze level jak je ted si muze pohrat s myslenkou hru vymenit za neco jineho. ale tak to je cira spekulace a jenom redakce s feedbackem vi jak an tom je.

        jeste bych mel jeden dotaz ja nevim zda si to nepletu ale kdyz ctu nejaky tematicky clanek tak je na horni strane listu fotka autora a popis o koho jde. trosku mi tam schazi nazev tematu:D takhle fakt musim procist aspon tretinu clanku abych vedel o co jde. sice ctu vsechno ale bylo by fajn to nejak zvyraznit kdyz uz nechcete byt barevni jako konkurence. ovsem to je taky jen napad pokud to vetsine vyhovuje tak muj hlas nema vahu. (pokud tam nazev tematu uvedeny je tak se omlouvam pamet uz mi po letech tolik neslouzi a nohy jsou unavene aby sli na zachod overit si to hihi)

        kdyz uz to asi budes cist:D tak pisnu ze je fakn preorientovani na temata + rozhovory a ubrani na recenzich popripade recenzovani zajimavejch her co nejsou tak hype. Urcite bych treba vypustil hry co maji "30procent" a nebylo by od veci pridat nejakou tabulku cernych her kterejm se vyhnout. napriklad u konkurence i kdyz si dobre poctu v recenzich tak dvojstrana pro hru co je nehratelna mi prijde jako kdyby nebylo cim naplnit casopis. a ze je!:)

        tak jeste jednou diky a doufam ze kazdym cislem se budete pokouset trosilinku vylepsovat veci a v roce14/15 to bude poradnej casak stale s cenovkou 99kc na stanku:)
  • Trine s datadiskem koupen hned, když se objevil na Steamu . Kde se dá stáhnout Level v drm.formátu bez hry a za zvýhodněnou cenu ?
  • PravyMonty
    Musím říct, že v okolí mého bydliště máte oproti konkurenci velký úspěch, jelikož během měsíce se vždy prodají všechny výtisky Levelu ve všech obchodech v okolí, kdežto na score tam v průběhu měsíce nikdo ani nesáhne.
    • ucho
      to u nás se v Albertu Level přestal prodávat. bylo tam jen první číslo a další už tam nejsou. a nějak se mi nezdá, že by se to hned první den rozebralo.
    • Úplně všechny? Ve všech obchodech, říkáš? Já bych to interpretoval těmito možnostmi:
      - Bydlíš v nějaké lhotce se třema večerkama máznutýma trafikou, kde bydlí Levelisti.
      - Těch Level papírů je k dostání málo.
      - Score má těch papírů pro změnu moc.
      - Vedle těch pár ochotných naklusat do trafiky pro Novej Level, stále převládají ti, kteří na časopisy již háží bobek, což vysvětluje onen velký odběr Score a jiných.
      - Level na frontě válí a láka (nejednoznačná otázka na diskurs!)
      • PravyMonty
        Ano bydlím na vesnici, ale zde se pro změnu LEVEL neprodává vůbec, ale v nedalekém "městě" jsou asi čtyři trafiky a ve všech se děje tak jak jsem popsal.
        Score(velké písmeno pouze, jelikož je to na začátku věty a ne z nějaké úcty) a LEVEL mívají stejně kusů.
        • To se ale jedná o nějaký problém s distribucí do dané lokality, nikoliv však chybou autorů Levelu ten by měl být dostupný ve všech lokalitách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit