Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tos mne navnadil.. Výbordelně, na něco takového jsem čekal.
  • Pre demo je uz pripravena lokalizacia a podla autorov by mala byt lokalizacia pre plnu hru dostupna dnes alebo zajtra.

    Viac info na: http://www.lokalizacie.sk/preklady/39-shadow-tactics-blades-of-the-shogun/

    Inak som hral demo (aj betu, mam nahranych 13hod) a musim povedat ze to je naozaj parada, skvele pokracovanie Commandos serie v uzasnej grafike.
  • Řekněme, že jsem z generace, která čte. ;)
  • Já jsem právě ukončil 3. misi (hrál jsem od začátku, i když jsem 1. a část 2. mise znal z dema), vše na nejtěžší obtížnost a zatím cca 4 hodiny herního času. Pokud bude člověk chtít zvládnout i ty velký výzvy (např. zabít všechny samuraje v komplexu, netuším, jak třeba tohle provést), bude to ještě na hodiny a hodiny! :)
  • Zkoušel jsi Chicago 1930?
  • kostejnesmrtelny
    Poslední dobou to rčení slýchám podezřele často. Použil to snad někde nějakej jůtůber, nebo mám jen štěstí na lidi, co Sinuheta fakt četli?
  • Dám tomu šanci. Navíc za 26 "eček" je to ferová cena. *5*
  • Zkusim demo a uvidim, Commandos byla serie meho detstvi. Pamatuju si tenkrat jak jsem mazal systemove soubory a by se mi na disk vesli Commandos 2, ktere v te dobe zabirali cca 2gb (byli na 3 CD). Coz byl onehda masakr :D Navic quicksave a quickload zabirali cca 2 minuty, coz u hry kde loadujete temer porad znamenalo, ze jsem vic casu stravil na loudovacich obrazovkach :D

    Tady mi jen trosku vadi japonska kultura... To neni muj salek kavy.
  • Tak na commandos a desperados jsem vyrost, robin hood uz byl slabsi, takze uz stahuju demo tohodle:)
  • japandos
  • Odulin
    Právě jsem dohrál první úvodní misi na nejtěžší..trvalo to zhruba hoďku a quickloadoval jsem asi 20x, takže vše v naprostém pořádku. Musím velmi pochválit 3 quicksave sloty, protože se mi ke konci mise podařilo dát quicksave 0.5s před alarmem, takže jsem nemusel začít misi znovu.
    Je to paráda.
  • "Jako fanoušek série Commandos se na tuhle hru opravdu těším, a co teprve Adam. Ten je tak netrpělivý, že už asi půl hodiny s manickým leskem v očích obsesivně aktualizuje stránku hry."

    To samý tady. Než mi došel na mail, že a) hra vyšla, b) je v prodeji položka z mého wishlistu, c) poděkování za nákup, už jsem měl 5% instalace za sebou. Demo bylo výborný, atmosféra je skvělá a kdo to nebude hrát s japonským dabingem je prašivej pes a jeho slova jsou jen bzučením mouchy v mých uších! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit