Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po zahrání beru zpět, to by herní zážitek spíše zničilo.
  • Mohli by tam dát třeba nalezení zvláštních artefaktu :D , ne nejsem hráč wowka, ale jak říkal kolega, i ta akce, třeba mimozemská ztroskotaná lod. apod. Ale jako vsuvka bonus kdyz robutek najede jen v určitém místě propadne se do jeskyně a tam muže najít právě něco vyjmečného, něco jako skrytý minipřiběh. :) ALe jinak jsem na tu hru zvědav. A s tím steamem brečím také, prooooč zas Steam :( .
  • Trochu explicitni, ale me pocity jsou podobne:), byt bych je vyjadril kultivovaneji. Steam z donuceni pouzivam, ale co je na tom dobryho opravdu nechapu.. Steam je zlo.
  • Možná by tam mohli dát i nějakou konkurenční firmu s kterou by hráč soupeřil o úspěchy v zkoumání Marsu. Přece jen v začátcích tu bylo soupeření SSSR x USA.
  • Jack1947
    Cod dite no to asi ne, mne se tahle serie zajida, prekvapuje mne ze az po jake dobe a 16minusu lol *15* , nic jsem o picovine nepsal jen " ano zkusim, to je tak vse pokud mne to zabavi prosim, ´´ asi jsem to sformuloval spatne "misunderstanding¸¸ takze pro poradek kdyby tam byla nejaka akce, bylo by to zazivnejsi ( nemyslim jen strileni proste naka vsuvka, ale co uz ze).
  • A to jsem si myslel, že základní škola je povinná.
  • kurwa do picce fix,,,,proc všechno serou na ten vyjebanej skurvenej steam???tak sem se na to tesil,,,,proc nemůže bejt tvz:krabicova verze???vyjebanci zamrdany!!!!!se z toho stemu jednou poserete vy debilove zamrdany!!!!!KURVAAAAAAAAAA *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • potom uz len spravit nejaky leaderboard do toho a nasa moze rekrutovat najlepsich hracov rovno:)
  • Ano, to je hardcore mod *4*

    Ale ten skriptovací jazyk bez prodlevy bych taky bral, něco na způsom turn-based strategií *1*
  • Souboje s mikroorganismy.. to zní zajímavě. *1*

    vyšší život tam býti nemohl... *3*
  • skor naprogramovat co to ma urobit a potom cakat 13 minut na vysledok:) maju v plane pridat aj tuto moznost, ale pre vacsinu ludi by to bola strasna nuda, natukat chod 100m rovno zatoc 15 stupnov, 100m rovno atd:)
  • Zpozdeni je 6,5 minuty na jednu cestu. Fakt bys chtel zmacknout [W] a cekat 13 minut nez se to rozjede? *15*
  • v realnom case, ale v plane maju aj ten skriptovaci jazyk aby to bolo realnejsie
  • Njn, někdo je warézak, někdo zase retardované děcko. Si nevybereš. *3*
  • Snad se to tom dovíme více ve FC, jestli to tam někdo hrál.
  • KaloSaper
    Typicke "COD dite". Jakmile nemas 5s po zapnuti hry v ruce bouchacku, tak je to picovina, co?
  • Her v kterých se bojuje je spousta, ale kvalitních realistických vesmírných simulátorů je jako šafránu. Navíc hra podporuje modifikace, takže se časem možná dočkáme nějakých soubojů od komunity.
  • Vozítko ovládáte v reálném čase, nebo je implementované zpoždění signálu mezi Marsem a Zemí? Bylo by zajímavé to celé ovládat přes nějaký skriptovací jazyk, jako kdysi robůtka Karla *3*
  • Souboje? Co to ku... *8*
  • Jack1947
    Skoda, ze to je je jen nejaka zkoumaci adventura, radsi bych si zahral ano klidne przokoumavani povrchu marsu ale i nejake ty souboje, prece jenom tam kdysi zivot jako takovy byti mohl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit