Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kurwa do picce fix,,,,proc všechno serou na ten vyjebanej skurvenej steam???tak sem se na to tesil,,,,proc nemůže bejt tvz:krabicova verze???vyjebanci zamrdany!!!!!se z toho stemu jednou poserete vy debilove zamrdany!!!!!KURVAAAAAAAAAA *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Trochu explicitni, ale me pocity jsou podobne:), byt bych je vyjadril kultivovaneji. Steam z donuceni pouzivam, ale co je na tom dobryho opravdu nechapu.. Steam je zlo.
    • A to jsem si myslel, že základní škola je povinná.
  • Snad se to tom dovíme více ve FC, jestli to tam někdo hrál.
  • Vozítko ovládáte v reálném čase, nebo je implementované zpoždění signálu mezi Marsem a Zemí? Bylo by zajímavé to celé ovládat přes nějaký skriptovací jazyk, jako kdysi robůtka Karla *3*
    • Zpozdeni je 6,5 minuty na jednu cestu. Fakt bys chtel zmacknout [W] a cekat 13 minut nez se to rozjede? *15*
      • skor naprogramovat co to ma urobit a potom cakat 13 minut na vysledok:) maju v plane pridat aj tuto moznost, ale pre vacsinu ludi by to bola strasna nuda, natukat chod 100m rovno zatoc 15 stupnov, 100m rovno atd:)
        • Ano, to je hardcore mod *4*

          Ale ten skriptovací jazyk bez prodlevy bych taky bral, něco na způsom turn-based strategií *1*
          • potom uz len spravit nejaky leaderboard do toho a nasa moze rekrutovat najlepsich hracov rovno:)
    • v realnom case, ale v plane maju aj ten skriptovaci jazyk aby to bolo realnejsie
  • Jack1947
    Skoda, ze to je je jen nejaka zkoumaci adventura, radsi bych si zahral ano klidne przokoumavani povrchu marsu ale i nejake ty souboje, prece jenom tam kdysi zivot jako takovy byti mohl.
    • Souboje s mikroorganismy.. to zní zajímavě. *1*

      vyšší život tam býti nemohl... *3*
      • Mohli by tam dát třeba nalezení zvláštních artefaktu :D , ne nejsem hráč wowka, ale jak říkal kolega, i ta akce, třeba mimozemská ztroskotaná lod. apod. Ale jako vsuvka bonus kdyz robutek najede jen v určitém místě propadne se do jeskyně a tam muže najít právě něco vyjmečného, něco jako skrytý minipřiběh. :) ALe jinak jsem na tu hru zvědav. A s tím steamem brečím také, prooooč zas Steam :( .
    • KaloSaper
      Typicke "COD dite". Jakmile nemas 5s po zapnuti hry v ruce bouchacku, tak je to picovina, co?
      • Jack1947
        Cod dite no to asi ne, mne se tahle serie zajida, prekvapuje mne ze az po jake dobe a 16minusu lol *15* , nic jsem o picovine nepsal jen " ano zkusim, to je tak vse pokud mne to zabavi prosim, ´´ asi jsem to sformuloval spatne "misunderstanding¸¸ takze pro poradek kdyby tam byla nejaka akce, bylo by to zazivnejsi ( nemyslim jen strileni proste naka vsuvka, ale co uz ze).
        • Možná by tam mohli dát i nějakou konkurenční firmu s kterou by hráč soupeřil o úspěchy v zkoumání Marsu. Přece jen v začátcích tu bylo soupeření SSSR x USA.
          • Po zahrání beru zpět, to by herní zážitek spíše zničilo.
    • Her v kterých se bojuje je spousta, ale kvalitních realistických vesmírných simulátorů je jako šafránu. Navíc hra podporuje modifikace, takže se časem možná dočkáme nějakých soubojů od komunity.
    • Souboje? Co to ku... *8*
  • michaliuz18
    pre vacsinu hracov somarina , nudna hra nema ziadny potencial nic len sa vozit po marse jak saso... ale najdu sa taky biologicky ludia ,fajnšmekri ,a zapaleny pre vec ze sa im ta hra bude mrte pacit ... ja milujem vesmir, planety, tajomstva vesmiru,milujem rpg hry scifi mass effecty, ale toto je take jak smetiar simulator.. nic to neprinese:D
    • Tak to je škoda, čekal asi trochu něco jiného. Například nějak pokročit ve zkoumání marsu vice než dnes aby to bylo trochu scifi

      - Tedy jen tam jezdím něco vyvrtám a zase to samé dokola? V kerbal space program, mám alespoň možnost dost rozvinou základu a mise a vůbec to pořád pokračuje.
  • Abiczko
    možná bych do toho šel,může mi k tomu někdo kdo si to už koupil povědět jaké to je?myslím tím hlavně hratelnost...a prosím jak je to s tím early-access?znamena to ze si po vydani nemusim kupovat hru znova a jen se mi stahne update například?předem díky
    • Jo, pak máš hru zdarma. Prostě se stáhne patch.
      • Abiczko
        aaa konečně dobrá duše *4* tak to je pecka bál sem se že si za to řeknou při vydání okolo 800,- ,už to cpu do košíku *1*
  • Asi si to nekoupím, ale jsem rád, že i hra, kterou si udělá někdo jen tak pro radost a má spíš poznávací charakter, má úspěch.
  • uvažuju nad koupí,ale může mi někdo říct,o co v té hře vlastně jde ? je to zatím jenom o bezcílném bloumání po marsu,nebo jde i o něco víc ?
    • SuperRAPIT
      Taky můžeš udělat svoji vlastní sondu.
  • MarekTV
    Už je v top 5 nejprodávanějších titulů na Steamu. Tleskám, zasloužený úspěch!
    • To je dobře. Je příjemné vidět, když má česká hra úspěch.
  • Kupene, real-time nastaveny, prve vysledky z Marsu mame :] Je to zatial uzasne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit