Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • meli by koncentrovat sily na jeden projekt napr. DayZ samotnej Hall a par lidi okolo na to evidentne nestaci
    • To, že se DayZ opozdilo neznamená, že na to Hall nestačí. Jednak se vývoj protáhl kvůli incidentu v Řecku a jednak se zěnily plány a DayZ by měl být oproti původním předpokladům rozsáhlejší. Jinak Na DayZ pracuje hlavní pobočka BIS plus lidé z ostatních poboček (viz. Buchta) a rozhodně nejde o pár lidí kolem. Spíše pár desítek lidí kolem (pokud se nepletu). Jinak to, že by se všechny pobočky zaměřili na 1 projekt by úspěch nezajistilo. Takhle je případný neúspěch 1 hry nepoloží.
      • co sem tahas map designera... to je to posledni, zatim se nepriblizili ani zdaleka puvodnimu modu, co vlastne obhajujes
        • Tvůj příspěvek je tak zmatený, že mám problém s tím jak na něj odpovědět. Především nevím co myslíš tím, že se ještě "nepriblizili ani zdaleka puvodnimu modu". Pokud myslíš kvalitou, tak myslím, že je to předčasné hodnocení vzhledem k tomu, že hra zatím nevyšla. Jinak jsem jen odpovídal na tvůj komentář a napsal svůj názor a důvody proč jej mám.
          • ja se nedivim, ze mas problem odpovedet - nejsou argumenty ze... zrejme si prospal letosni vystavu, kde si kazdy udelal obrazek jak to s vyvojem momentalne je tzn. tezkej prusvih... a hele pokud si zaslepenej fan, tak to priznej, taky jsem byval...
            • Promiň, ale nevšiml jsem si že by jsi tady napsal jakýkoliv argument. Jenom útočíš. Osobně nejsem fanouškem DayZ, ani jsem ten mod nehrál a osobně se přiznám, že zrovna u DayZ standalone mám sám rozpaky, ale z jiných důvodů než co píšeš ty. Hra ještě nevyšla, takže je předčasné hodnotit. A mimochodem, já jsem neobhajoval DayZ Standalone! Především jsem obhajoval systém, že každá pobočka BIS dělá na jednom projektu.
            • taky jsem býval...si myslíš, že jsi na světě sám a okolo tebe se všechno točí? O tvůj názor nikdo nestojí wtf. Když ti to připadá připitomělý, tak táhni jinam.
  • Můj první Pre-order v životě je tohle :D za 250Kč to stojí i kdybych to moc nehrál :D
    • Joooo jasně, teď vo karkulce... všichni platíte a kupujete, stejně si warezák
      • Njn, někdo je warézak, někdo zase retardované děcko. Si nevybereš. *3*
      • Co je komu do toho jestli sem nebo nejsem warezák ty nulo?;) já nejsem ty abych kupoval předražené pre-order magořiny které mě stejnak bavit nebudou a pak si stěžovat na ostatní, že sou warezáci ;)
      • Podle sebe soudím tebe? :)
      • Někomu to vedro leze na mozek
      • A teď se tě zeptám tak aby to bylo naprosto jasné, "vo čem to sakra mektáš?"
    • XorxoxTalarius
      Souhlas :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit