Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak tu kytaru podepsali, když je vypsaná? *8*
    • To měl byt pokus o vtip ? aha
  • Uz druha soutez ktera me zaujala. Jestli vyhraju tak se snad jeste na stary kolena zacny ucit na kytaru... coz mi pripomina:

    Tu kytaaaru jsem koupil kvuli sobe
    a dal jsem za ni celej tatuv plat.
    Tou dobou byla jeste ve vyrobe
    a ja uz vedel co si budu hra-a-aat :D
  • sugyn
    Me by stacila jen ta hra, kytar mam doma dost.
  • Amylee.Anderson
    *14* Moje nejmilovanější česká kapela, mně by stačil jenom podpis. Ale jestli jí vyhraju, tak se na tu kytaru naučim!
    • Corvus
      Nejmilovanější česká kapela? Mňo proti gustu... SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY!!!
      • Amylee.Anderson
        No...nejmilovanější a jediná, co posloucham z český hudby :D Tedy když nepočítam Lásku Bystroušku.
    • proč má tolik mínusů ?
      • Haters gonna hate, jednonuše řečeno :)
        • N7N7
          OK, nedělejme z toho aféru. Kdyby měl mínuska nějaký borec (jako třeba já *1* ), tak neštěkne ani pes. Ale když jde o holku... *14* A vůbec, třeba měla mínusy za nesmyslně poskládanou větu - a to jí nepomohla ani ta editace. *2*
          • Pokud jde o mě, tak se snažím "bránit" každej rozumnej nepochopenej příspěvek, který mě zaujme. *3*
          • Amylee.Anderson
            Ne, mínuska byla za to, co tam je. Editaci jsem dělala fakt chviličku po postnutní a to jsem přidala druhou větu. To píšu jen pro ujasnění, jinak mínuska neřešit, chápu, že Fixa nebude zdejším šálkem čaje *3* (edit: Ajo, měla jsem tam kravinu, opraveno :D)
            • N7N7
              Já ti věřím. Nejspíše tedy mínuskovali lidé, kteří s tebou nesdílí nadšení z této kapely. Popravdě, ani mně tento styl mnoho neříká. Ale jak říkáš - neřešit, uživatel ZvacA to vyjádřil dostatečně jasně.
      • Robotron3
        Efekt komunity hráčů, kteří nesnesou, že se někomu líbí, co jim se nelíbí. Toho už jsem si taky všiml :)
        • ZvacA
          Efekt vyjádření názoru čistého nesouhlasu s výše řečeným daného jedince. Na to tu snad ten plus/minus systém je. Nemusí jen sloužit k tomu, aby se číselně zelenalo jen u elit a nebo naopak červenalo u Trola & spol. :)
          • Robotron3
            Nesouhlasit s tím, že se AmyLee líbí Vypsaná fixa a když vyhraje, tak se naučí na kytaru? Vyjadřovat názor nesouhlasu s tím, že se někomu něco líbí? Fakt? Teď už má AmyLee sice +2, ale předtim to bylo přesně tak, že se mínuskuje, protože někomu se ta Fixa asi nelíbí. Ale dávat za to mínusy?
            • Robotron3
              Ale právě že dával. Když tam byly ty mínuska, tak ten příspěvek byl stejný.
            • N7N7
              Tady nemusí jít nutně o hatery. Podívej se, teď už je holka v plusu. Za takový neškodný příspěvek by jí snad nikdo mínusy nedával. "editováno v 13:21" - takže kdoví jak vypadal originál. *3*
            • ZvacA
              Co by ne. Někomu holt VF nevoní jako kolegyni a narozdíl od kontaktu, kdy by někdo mohl jen pohrdavě zvednout obočím, fungují virtuálně mínuska. " Respektování názoru ostatních? " To je jen formalita. Taky je možnost, že ji tady někdo nemá rád... :)
  • Co je to za trapnou skupinu ?
  • jen dotaz, dá se ten podpis z té pěkné kytary smazat :) ?
    • Amylee.Anderson
      Počkej, ty máš nick Márdi a chtěl bys mazat podpis VF?
      • Možná tu kytaru chce používat. :)
        • Amylee.Anderson
          Jo, ale Márdi je taky přezdívka zpěváka z Fixy :)
          • Stereotyp jak cyp. Tlustá hipsterka poslouchající vypsanou fixu s rádoby poetickým nick name. Začni běhat zlato!
            Ta kejtra bude navíc dobrý šunt *7*.
            • oh snap :-D tobře ty
            • zakomplexovanej chudák je holt zakomplexovanej chudák. Kde udělal fotr s fotryní chybu kámo?
            • Amylee.Anderson
              Dafuq :D And please, tell me more about how I really am!
    • vtipný no, kámoš, kterýho by ta podepsaná kytara zajímala, zase neví vůbec nic o hrách - zajímavou soutěž jste vymysleli ;)
      • Robotron3
        Tos asi nějak nepochopil Rocksmith, to je hra, která se ovládá skutečnou kytarou, takže spousta hráčů by mohlo chtít zrovna tuhle podepsanou...
    • N7N7
      Měli se podepsat vypsanou fixou.
    • stači polit ředidlem
    • sleepless
      To asi člověk nezjistí, dokud to nezkusí. Fakt netuším :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit