Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eda.Frtan
    Tak alespoň, že tak. :-)
  • Tak a teď ještě soutěž o baskytaru, díky *3*
  • asi jim vždycky automatickej opravovátor smaže slovo "výherců"
  • Amylee.Anderson
    A tak, třeba tě uklidní, že šla do ruky muzikantovi a obrovskýmu fanouškovi fixy :D
  • Původně jsem myslel, že je to Epiphone LP Junior, ale kobylka neodpovídá..po troše pátrání to vypadá na Epiphone LP Limited Edition Junior - což je ještě levnější varianta už tak extra levné Juniorky. Cena se pohybuje okolo 2.500 Kč a nic extra to nebude :) (za ty peníze ani nemůže být)
  • Rozhodne!
    http://www.youtube.com/watch?v=5C1yzZrjGNA
  • To se nestane, Tomio Okamura už slíbil, že usedne jedině na Takešiho hradu:)
  • Nepletete si pojmy vyhlaseni (tj. na zacatku) a vyhodnoceni (tj. na konci) souteze? Uz se to tu tusim objevilo u vice soutezi.
  • Jistě
  • Trol.diskuzni
    Mohu vyhrát, přestože jsem nesoutěžil?
  • Amylee.Anderson
    Ani nevíte, jak tu mlátim kamaráda muzikanta, že vyhral kytaru a ne já :D Sakra!
  • Eda.Frtan
    Cha! Vyhrál jsem alespoň to triko :-)

    Ale škoda, tu kytaru s těma podpisama(hlavně kvůli těm podpisům) jsem fakt chtěl... :-/
  • Ještě toho trochu...asijského bůžka populismu, který pro své zviditelnění udělá všechno a na počkání chrlí světospasitelné myšlenky...no je fakt, že tý estrádě tam by nasadil pomyslnou korunku .))
  • Nevyhral jsem! Je to cely podvod a konspirace! Hned jak bude Tomio prezidentem tak mu napisu o tom jak podvodne jsou tu souteze.... :D
  • oh snap :-D tobře ty
  • tak kdypak probehne vyhlaseni? :)
  • Amylee.Anderson
    No...nejmilovanější a jediná, co posloucham z český hudby :D Tedy když nepočítam Lásku Bystroušku.
  • Corvus
    Nejmilovanější česká kapela? Mňo proti gustu... SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY!!!
  • zakomplexovanej chudák je holt zakomplexovanej chudák. Kde udělal fotr s fotryní chybu kámo?
  • Amylee.Anderson
    Dafuq :D And please, tell me more about how I really am!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit