Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gratulace, sice PS4 je PS4, ale přesto srdečná gratulace. Myslím si, že pořád lepší než kdyby vyhrála jen nějakou myš nebo něco tak lacinýho..
  • Mato1987
    A teraz úprimne, prekvapuje vôbec niekoho víťaz, ktorý bol známy už týždeň dozadu?
    • Jack1947
      Přehnané ne?
    • davidBray
      kde ta informace byla? nebo jak jsi to zjistil?
  • Miserius
    Zase ženská *1* Ty maj štěstí
  • Takže pánové, dnes ve 12:30 nejpozději očekávám email s datem doručení, je vám to jasné? *1*
  • Děláte. Já bych byl třeba vděčný za tuto konzoli. A je jedno jestli PS4, nebo XBOX one. Na zahrání a zabavení jsou obě skvělé. Peníze nemám ani na jednu, tak se aspoň zúčastním téhle soutěže. A i když nejspíš nevyhraji, tak mě to dá aspoň dávku takového toho očekávání a nedočkavosti :-)
  • Tak odesláno, snad jsou ty odpovědi dobře :). Sice to určitě nevyjde, ale kdyby ano, měl bych letos vánoce dřív :). A v práci bych si musel vzít celý zbytek dovolené na paření na XONE :D *14*
    • Jasne abys pak jako mladej clovek, misto chozeni ven doma drepet a cumel do obrazovky a tak prosedel mladi *6* Ty lidi dnes misto aby nekam vyrazily, tak jsou uz takovy zfotrovateli dedkove, usazeny bez zivota a jen zijou pocitacem a konzolema *1* Obkladajic se hromadou kramu a na to chodi makat *1*
  • Tolik blbů, jako tady, jsem v jedné diskuzi už dlouho neviděl *1*
  • Kdo je ripper6 je gay !!
    • Mato1987
      ty budeš buď silver alebo Mart9, teda jedná a tá istá osoba
      • Ano a sovy nejsou tím, čím se zdají být.
        • Mato1987
          som rád že nebereš môj koment vážne
          • Proti Martovi nemam ani popel a silver je taky pekna pizda :)
  • Mart9
    Tak jsem teď hodinu a půl hledal tu hru. To byla fuška. Absolutně jsem neměl tušení, našel jsem jednu, už jsem chtěl posílat, ale najednou mě nahlodala druhá a teď mám třetí, snad tu správnou. Opravdu bych si svou první konzoli po 16 letech zasloužil.
    • Zaslouzil a cim prosimte?? Jako ze bys mel prvni konzoly tak ji mas mit zadarmo jo? *1*
      Podivej na to takhle, jsem mel prvni konzoly Sega 16bit, co penez se do toho dalo a nemyslis ze bych si ja ted zaslouzil prave konzoly zdarma, kdyz jsem tolik do toho kdysi dal?
      Navic je jasny ze jedine ja, protoze jsem koupil od Microsoftu Xbox 360 gamepad pro PC, tak at mam i neco dalsiho
      *2* MS musi videt jak ho podporuju ze jo *1*
      • Mart9
        - říkám první konzole po 16 letech, ta úplně první byla Sega Mega Drive 2, takže jsme na tom stejně
        - absolutně jsem neměl tušení, jaké jsou správné odpovědi, ale tak moc ten Xbox chci, že jsem obětoval hodinu a půl, abych je všechny dohledal
        - ačkoliv jsem nikdy Xbox nebo PS neměl, na diskusích jsem jejich uživatele nikdy závistivě nehejtoval, jak je tady zvykem
        - stejně plánuju na Vánoce koupit PS3, takže jsem naprosto ideální člověk, který by měl vyhrát. Microsoft totiž tu soutěž neudělal náhodou a při mé výhře získá to, co chce. Nového zákazníka a kupce pro své hry a zároveň tím sebere zákazníka Sony

        Tohle prostě karma musí vidět. Navíc na to mám volnou zásuvku za televizí a na televizi volný HDMI konektor.
        • Vidis a ja mel i PS1. Takze nyni nemam zadnou, tudiz u me ziska taky novyho zakaznika *1*
          Nesebere, sam priznavas ze chces koupit PS3 takze budes i zakaznik Sony *2*
          HDMI konektoru tu mam vic nez jeden a zastrcek tu mam taky vic volnych na zemi, takze by me mohl rovnou poslat i predeslej Xbox 360 abych to mel vse
          *1*
          • Mart9
            Když vyhraju Xbox One, nebudu si kupovat PS3 ty inteligente.
  • Určitě to vyhraje někdo kdo ten XBONE prodá a koupí si místo něj PS4... *10* Kdybych nedejbože vyhrál já... udělal bych to taky *1*
    • Tak uprime, treba i tehdy PS3 byla proste lepsi (grafika) a to uz faktem tim pokud bych za to daval penize ze mela hry jako napr Siren Blood Curse, coz Xbox nemel a nema. Pripadne pak jeste dalsi.
      Co ale nejvic zamrzelo i me jako nevlastnika konzole, ze lidem firma neponechala moznost hrat PS2 hry. Ani netusim jak to ma ted Xbox, jestli lidem pudou treba original hry z pubodni na tejhle ale spis ne co koukam na dany HW. Tudiz to je docela minus *7*
      Stara konzole dojde a nebo nekdo nechce mit doma tolik kramu a 20 masin, tudiz by to melo jit na jednej. Stejne jako nemam 20x PC aby me jel Prince of Persia old a treba dnesni Castlevania Lord of Sh.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit