Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rami.cz
    Radsi bych PS4...
    • Dr.FlyHack
      Jj, jediné pozitivum na tom vidím že ho můžeš prodat a tu PS4-ku si koupit sám :D
      • rami.cz
        Na to kaslu, nikdy jsem tady nic nevyhral :D
        • Když to nezkusíš, šance že nevyhraješ je 100%. Když zkusíš, můžeš mít šanci třeba jako když dropuješ book Hurricane v Lineage 2 na 1x rate serveru, čili mizernou, ale máš :-)
          • rami.cz
            Ok, zkusim stesti :)
  • Vikkr
    Nechápu ..říkáte, že je to verze bez kinectu a přitom k ní přikládáte Kinect Sports Rivals . Jako proč ? :D
    • Presne! Tohle mne take napadlo uplne jako prvni! Je na tom videt, jak MS-TISCALI nad tim vubec nepremysli a to, ze XB1 bez Kinectu nedava smysl.

      Mám už doma od Vánoc 2014 XB1 s Kinectem (koupil jsem ho v Drazdanech) a jedine, k cemu to pouzivam, je XBOX Fitness.

      Musim opravdu uznat, ze ten Kinect je uzasnej. Dokonce to meri i tep...
    • Možná aby si výherce musel Kinect dokoupit a MS z toho přeci jen něco měl? (Určitě jich nejsou plný bazary...)
  • Eda.Frtan
    Né, že bych chtěl rejpat, ale v soutěži je teda verze bez kinectu a dostanu k tomu jednu hru na něj? Trochu fail ne?
    • Dr.FlyHack
      Asi i redakce počítá s tím že ho výherce prodá *15*
  • Stejně ti co tu řvou se do soutěže zapojili :D :D
  • zdeeneek
    Kdyz si ctu co tady v diskuzi nekteri predvadi, tak mam dojem, ze se tu ted dlouho zadna soutez neobjevi.
    • Mart9
      hlavně si přeju, aby všichni ti šašci nehlasovali, protože při těch kecech to jeden z nich just vyhraje.
    • Mato1987
      Hmm, otázka ale znie, prečo je diskusia k súťaži vôbec otvorená ? ;)
      • Abys mohl nostalgicky zavzpominat, vymenit par rad, triku a pokecat i kolem tech otazek *1*
        Treba ja jsem PC user, nevlastnim zadnou konzoly.
        Jsem toho nazoru, ze PC hry jsou dnes kvalitnejsi obrazem a konzole je akorat brzdi dal v rozvoji. Krasne to bylo videt u PS3. Presto nic proti tomu nemam, ja sam jsem mel SEGA 16bit asi 6 let, dalo se do toho dost penez. Hra 1000 - 1800czk a to jsem jich mel. Konzole tu dobu 6000czk.
        Pak pamatuju PS1, mel jsem origu hru Resident Evil 2 super. Potom co jsme prodavali ty hry od Sega po asi 150-200czk (jako nove, zadne odrene a pod) protoze uz to nikdo nechtel, jsem rozhorcenim nechal dat do konzole Chip za 300czk s montazi a hral jsem jen palene hry na truc.

        Pak uz jsem po prodeji PS1 nikdy tolik nehral, aby melo smysl k PC dokupovat konzole. Souhlasim ze tam jsou i fajn hry treba Siren 1 a 2 dil pro PS2. Jenze nechci kvuli tomu ji kupovat, takze dnes to ma smysl tak pres emulator. Bohuzel porad ten Siren 2 ma spatnej obraz pri upscalingu.
      • zdeeneek
        Nemela by otazka znit spise proc se tu nekteri projevuji takovym zpusobem?
    • Tim lepe, alespon nebudou delat z lidi si srandu s tim ze neco dostanou zadarmo, kdyz to potom vyhraje nejakej kamos *1*
      • tak tak jen stupidni naiva muze dat minus, ale co cekat v zemi kde kazdej tejden sazka udela z nekoho milionare ale nikdo nikdy zadneho nevidel a znameho nemel, ale stejne lidi sazej jak divi *1* vsak to vydeli v te reklame kdyz vyhrajes tak to nikomu nerijek aby ti lidi nezavideli *1* *1* *1* loterii se da verit poue pokud ukazuje vyherce jinak JASNY smecko vsak v cizine bezna vec to jen u nas se vyherci taji njn takovou reklamu (ukazat stastneho vyherce) si sazka dovolit nemuze to bez vyhercu nejde *3*
    • Souhlasím naprosto neuvěřitelný!
  • Děláte. Já bych byl třeba vděčný za tuto konzoli. A je jedno jestli PS4, nebo XBOX one. Na zahrání a zabavení jsou obě skvělé. Peníze nemám ani na jednu, tak se aspoň zúčastním téhle soutěže. A i když nejspíš nevyhraji, tak mě to dá aspoň dávku takového toho očekávání a nedočkavosti :-)
  • Myslim, ze je zbytečný, aby se kdokoli účastnil teto soutěže, stejně to daj nejakymu kamaradovi nebo známému
  • Opravdu nechápu ty děti, co tady řeší, že nechtějí Xbox. Když ho nechcete, tak sem nepište a běžte do POKOJÍČKU hrát si se svou PS4!!!
    • A nebo ještě lépe s PC, ale to vlastně mužu na jednom monitoru trolit a na druhem pařit. *2*
    • Stíhám hrát PS4 a nadávat na XBOX,nějaký další dotaz?
  • s.hih
    Gratulace. Aspoň ty odpovědi jsem měl dobře, to taky potěší. *3*
  • Tolik blbů, jako tady, jsem v jedné diskuzi už dlouho neviděl *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit