Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • irdzi
    Minule jsem se účastnil tuším soutěže o joystick k PS4, ale vrtá mi hlavou od tý doby co to je v těch soutěžích za otázky ... v podstatě chápu to dobře, že je to soutěž v používání googlu?.) Soutěžil bych, ale poslední dobou mám problém odpovídat na blbý otázky:)
    Btw Xbox zadara zase není taková tragédie ale některý komentáře tady mě pobavily:)
  • Hezké a bude se hrát i o opravdovou cenu? *1*
  • Určitě to vyhraje někdo kdo ten XBONE prodá a koupí si místo něj PS4... *10* Kdybych nedejbože vyhrál já... udělal bych to taky *1*
    • Tak uprime, treba i tehdy PS3 byla proste lepsi (grafika) a to uz faktem tim pokud bych za to daval penize ze mela hry jako napr Siren Blood Curse, coz Xbox nemel a nema. Pripadne pak jeste dalsi.
      Co ale nejvic zamrzelo i me jako nevlastnika konzole, ze lidem firma neponechala moznost hrat PS2 hry. Ani netusim jak to ma ted Xbox, jestli lidem pudou treba original hry z pubodni na tejhle ale spis ne co koukam na dany HW. Tudiz to je docela minus *7*
      Stara konzole dojde a nebo nekdo nechce mit doma tolik kramu a 20 masin, tudiz by to melo jit na jednej. Stejne jako nemam 20x PC aby me jel Prince of Persia old a treba dnesni Castlevania Lord of Sh.
  • Miserius
    Zase ženská *1* Ty maj štěstí
  • Mato1987
    A teraz úprimne, prekvapuje vôbec niekoho víťaz, ktorý bol známy už týždeň dozadu?
    • Jack1947
      Přehnané ne?
    • davidBray
      kde ta informace byla? nebo jak jsi to zjistil?
  • Děkuji. Nemám zájem *5* .
  • Jack1947
    Neskutečný kdybych byl já ten co tady organizuje soutěže tak bych se zamyslel jestli zase budu dělat nákou, páč takovéhle kecy co tu někdo vede... to je fakt něco. Ještě to si stěžovat že jsem nevyhrál? no a od toho soutěže jsou šance vyhrát ehm... pro všechny.

    Jo gratuluji, a snad si to ta dotyčná užije. Příště trochu mírnit se ne? já jsem např nikdy nic nevyhrál - pokud nepočítám pár blbostí a desku od Upíra krejčího... (i knížku) ale to bylo fakt dávno. Holt někdo štěstí má a někdo zase ne no. Číst si že to je nák zmanipulované a nebo jiné konspirace to mi příjde jako ubohé. Uvědomte si že to taky není uplně nejednodušší provozovat připravovat tyhle soutěže... fakt si občas připadám že tenhle neduh se týka hlavně slováků a čechů (bez urážky) Nevyhrjsate dneska vyhrajete třeba jindy... tak to holt chodí no.
    • Mart9
      Ty kecy na regulérnost a samotnou cenu, to bylo něco hroznýho. Snad ale bude brzy další soutěž, rád bych vyhrál.
      • Jack1947
        Já ti to přeju. *4* GL.
        • Mart9
          Já děkuji. Až vyhraju, budeš první, komu budu přát další cenu *3*
          • Jack1947
            Díky... pokud se učastním a nic si nebudu slibovat. (to je myslím to hlavní prostě si nic od ničeho slibovat a třeba se poštěstí). *4*
  • Spratekk
    U.S.A.ma bin Ladin taky existoval a nikdo ho nikdy neviděl... Gratuluju šťastlivce, který se pod tímto jménem nachází *3*
  • StykPohlafson
    Velká gratulace *3* Taky jsem soutěžil, a zase vyhrál velké kulové *1* *1* Pro mě tak typické *1* *1*
  • kubi-wan
    Docela se divim, že je tu povolená diskuze, protože, jak se dalo čekat, najde se zde spousta lidí, co rádi kazej ostatním soutěže tim, že se tu dohadujou o správných odpovědích...
    • Jak může někdo kdo řekne všem správnou odpověď ostatním zkazit soutěž?

      Někteří diskutující, akorát přetékají zlobou kvůli jejich hamižnosti.

      Navíc, ikdyž sem napíšeš správnou odpověd, stejně to někteří nebudou moci dát dohromady. viz ApolloFX níže.
      • Btw. diskuse jsou nejspíš otevřené schválně kvůli exploitům, jelikož pak bude i víc e-mailu s adresami pro MS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit