Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Kdyz si ctu co tady v diskuzi nekteri predvadi, tak mam dojem, ze se tu ted dlouho zadna soutez neobjevi.
    • Mart9
      hlavně si přeju, aby všichni ti šašci nehlasovali, protože při těch kecech to jeden z nich just vyhraje.
    • Mato1987
      Hmm, otázka ale znie, prečo je diskusia k súťaži vôbec otvorená ? ;)
      • Abys mohl nostalgicky zavzpominat, vymenit par rad, triku a pokecat i kolem tech otazek *1*
        Treba ja jsem PC user, nevlastnim zadnou konzoly.
        Jsem toho nazoru, ze PC hry jsou dnes kvalitnejsi obrazem a konzole je akorat brzdi dal v rozvoji. Krasne to bylo videt u PS3. Presto nic proti tomu nemam, ja sam jsem mel SEGA 16bit asi 6 let, dalo se do toho dost penez. Hra 1000 - 1800czk a to jsem jich mel. Konzole tu dobu 6000czk.
        Pak pamatuju PS1, mel jsem origu hru Resident Evil 2 super. Potom co jsme prodavali ty hry od Sega po asi 150-200czk (jako nove, zadne odrene a pod) protoze uz to nikdo nechtel, jsem rozhorcenim nechal dat do konzole Chip za 300czk s montazi a hral jsem jen palene hry na truc.

        Pak uz jsem po prodeji PS1 nikdy tolik nehral, aby melo smysl k PC dokupovat konzole. Souhlasim ze tam jsou i fajn hry treba Siren 1 a 2 dil pro PS2. Jenze nechci kvuli tomu ji kupovat, takze dnes to ma smysl tak pres emulator. Bohuzel porad ten Siren 2 ma spatnej obraz pri upscalingu.
      • zdeeneek
        Nemela by otazka znit spise proc se tu nekteri projevuji takovym zpusobem?
    • Tim lepe, alespon nebudou delat z lidi si srandu s tim ze neco dostanou zadarmo, kdyz to potom vyhraje nejakej kamos *1*
      • tak tak jen stupidni naiva muze dat minus, ale co cekat v zemi kde kazdej tejden sazka udela z nekoho milionare ale nikdo nikdy zadneho nevidel a znameho nemel, ale stejne lidi sazej jak divi *1* vsak to vydeli v te reklame kdyz vyhrajes tak to nikomu nerijek aby ti lidi nezavideli *1* *1* *1* loterii se da verit poue pokud ukazuje vyherce jinak JASNY smecko vsak v cizine bezna vec to jen u nas se vyherci taji njn takovou reklamu (ukazat stastneho vyherce) si sazka dovolit nemuze to bez vyhercu nejde *3*
    • Souhlasím naprosto neuvěřitelný!
  • Proc je k tomu hra, ktera vyzaduje Kinect?!?!?!? *16*

    Presne! Tohle mne take napadlo uplne jako prvni! Je na tom videt, jak MS-TISCALI nad tim vubec nepremysli a to, ze XB1 bez Kinectu nedava smysl.

    Mám už doma od Vánoc 2014 XB1 s Kinectem (koupil jsem ho v Drazdanech) a jedine, k cemu to pouzivam, je XBOX Fitness.

    Musim opravdu uznat, ze ten Kinect je uzasnej. Dokonce to meri i tep...

    Btw, jsem take majitelem ps3, na ktere aktivne hraju, takze zadny vendor llockin :-)))
  • DOTAZ PRO VSECHNY... znate nekdo pozadi ruznych soutezi? Treba radia uz drive a tak.
    To mate znamost, kdyz toho nekoho znate, tak mu predem zavolate a on Vas vylosuje a vyhra je jen vase a muze posilat XY dobrych odpovedi *1*

    1. Xbox 14. brezen 2002
    2. Xbox 360 zacal 14. brezen 2006
    3. Hexic HD
    • Mato1987
      pekne si to zhrnul :) cena je už dávno "vylosovaná" :)
      • Presne tak, ja jsem kdysi takhle ze znamosti vyhraval v jednom radiu, kde jsem znal dotycnou slecnu *2*
    • 14. březen 2006? Jsi si 100% jistý? *3*
      • Mato1987
        má tam byť 3 novembra(listopadu) 2006 ale ostatné odpovede má správné.
        • Jsem to napsal na rychlo, takze to opravime pac ja to preju na rozdil od jinych kazdymu, kdyby se to davalo. Jelikoz ale znam pozadi nekterych soutezi, tak spis to nedostanou. Jen je tu nejspis jeden chytak a to ta prvni konzole. Ze ji hodne prodejcu dovazelo jako by bokem. Tudiz ofiko byla v EU ale v CR nebyla vydana jako oficialni distribuce. Tudiz by tam mela bejt odpoved nikdy. Tak at muze zadat kazdej:
          1. Xbox (ten prvni poprve co prisel) Evropa 14. března 2002, Pro CR - NIKDY ofiko vydane-
          http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_(console)
          It was released on November 15, 2001, in North America, followed by Australia and Europe in 2002
          v České republice a na Slovensku se nikdy tato konzole oficiálně neprodávala a neměla zde podporu.
          http://konzolista.tiscali.cz/consoles/oneconsole?link=xbox
          2. Xbox 360
          http://cs.wikipedia.org/wiki/Xbox_360
          V České republice konzole Xbox 360 vyšla 3. listopadu 2006
          3. Hexic HD ... http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_Live_ArcadeOn November 22, 2005, XBLA was relaunched on the Xbox 360. The service was integrated into the main Dashboard user interface, and the Xbox 360 hard drives were bundled with a free copy of Hexic HD.
          • Mato1987
            hej ale odpoveď na prvú otázku máš správne, nejedná sa o chyták, lebo sa pýtali na dátum, kedy sa prvýkrát začal oficiálne predávať prvý xbox v európe.
            Som rád, že na tejto stránke sú aj takí prajní ľudia ako ty :) Ja osobne o súťaž nejavím záujem, kedže viem ako takéto "súťaže" prebiehajú a ešte k tomu sa jedná o xboxchuan.
            • Kluci nechci vám do toho kecat, ale třetí otázka má jinou odpověď ...
            • Hlásím se jako slečna, které by se tím dala udělat radost! :D A to důvěrné seznámení můžeme klidně vynechat.
            • Toz Xbox pripadne danou vyhru, muzes vzdy prodat at uz to vyskousis ci prodas fungl nove. Koupis za to neco jineho co se ti hodi *2* Pripadne jeste moznost darovat nekomu blizkemu, komu bys udelal radost nebo dokonce nejak slecne, se kterou se predem jiste duverne seznamis... a a a dal dle tvoji fantazie *1*
        • Ano, přesně tak jsem to myslel....
  • premyslim premyslim... ne ani za darmo.. na livko jim prdim.. po zkusenostech z 360 *12*
  • Ano googlil jsem to v angličtině asi 5 minut. jsem Pcčkář, ale tak pro srandu proč ne... potom tu konzoli prodat a kopit si lepší grafárnu na PC to je můj plán :D *5* *5*
    • Jack1947
      Deebiled!
    • jseš fakt dobrej, myslím že "konzolistům" to bude trvat aspoň minut 6...................................
      sry alergie na kecy já jsem konzolista, já jsem pcčkář, já jsem ocas apd.. .)

      gl btw.
    • No a někdo o tu konzoli stojí pro ně je ta soutěž
  • Kdyby něco napsal jsem tam hextic hd ale to se snad děla prozrazovat otázky při soutěži? Od čeho je to soutěž? Jinak zase Slovák vůbec nechápu že vy jste byli naši bratři...česky web a zase tu oxidujete di si na svoje slovenské weby typu sector...fakt Slováci vždy všechno zeserou a poserou
    • Jack1947
      Whiny little feg.
    • zdeeneek
      Slovaci maji pravo chodit sem, stejne jako ty mas pravo chodit na kterykoliv zahranicni web.
      • Ano to ano ale největší kecy mají vždycky Slováci jak na ti forech tak na herních
  • kubi-wan
    Docela se divim, že je tu povolená diskuze, protože, jak se dalo čekat, najde se zde spousta lidí, co rádi kazej ostatním soutěže tim, že se tu dohadujou o správných odpovědích...
    • Jak může někdo kdo řekne všem správnou odpověď ostatním zkazit soutěž?

      Někteří diskutující, akorát přetékají zlobou kvůli jejich hamižnosti.

      Navíc, ikdyž sem napíšeš správnou odpověd, stejně to někteří nebudou moci dát dohromady. viz ApolloFX níže.
      • Btw. diskuse jsou nejspíš otevřené schválně kvůli exploitům, jelikož pak bude i víc e-mailu s adresami pro MS.
  • Copak nikdo si to nekupuje, tak se to rozdává? Konsole jsou naprosto zbytečné a ničí herní průmysl... Nejen, že musí vydávat extra špatné hry na konsole, ale ještě hry na PC většinou přizpůsobují i ke konsolím... To můj mozek nepochopí proč to dělají, akorát zase ničí hráčskou komunitu tím, že konsole mají různé zlehčení ulehčení podporu míření atd...
    • XXDarthVaderXX
      *7* *7* *7* *7*
    • Lipot - ty si asi nepochopil více věcí protože si dementní osel... *10*
    • Gratuluju. Vetsiho debila, nez jsi ty, jsem jeste tento tyden nepotkal.
    • Jen ať se ta "hráčská komunita" zničí, alespoň bude míň gum.
      • Méně nebo více, to je fuk, ty je s přehledem předčíš všechny. *1*
        • Určitě máš na mysli můj důvtip, rozum a prozíravost. V tom předčím dokonce i sám sebe, takže o tom není třeba diskutovat. Máš-li ale na mysli, že bych měl taky patřit mezi pryž, pak tě ujišťuju, že nemáš pravdu, protože k ní patřit, nejen k výše uvedené charakteristice, prostě nemůžu, i když by si to řada neznalých tak ráda jednoduše přála.
  • Myslim, ze je zbytečný, aby se kdokoli účastnil teto soutěže, stejně to daj nejakymu kamaradovi nebo známému
  • Ristoro
    Všichni víme, že konzole ničí hry a stejně to většina z nás nemá potřebu psát. Tak si zasoutěžte o tu "Next - Gen" a přestaňte brečet :).
    • juuu tebe jsem neviděl pěkně dlouho jak na skype tak originu :D (blade)
      • Ristoro
        Moc už tam nechodím no :D. Na Steamu jsem poměrně často.
        • To je asi tak jediné místo, kde se vyskytuješ.
          • Ristoro
            Podle sebe soudím tebe, říká se. Ještě něco konzolisté :)?
            Jo sorry, vy Steam nemáte, chápu, musíte dávat za hry tisíce :D.
            • Ristoro
              Ne, jen ztrácím trpělivost, když vidím každou druhou hru totálně zprasenou kvůli konzolím. Sacred 3 je nádherný příklad.
            • Jack1947
              Bejvals rozumnější... *7*
            • Kozy
              O složitosti her rozhoduje počet skillů?
            • Ristoro
              Má původní myšlenka byla ta, že konzole mají na svědomí celosvětové zlehčování her, je to pěkně vidět na tom Dragon Age 3, kde mají být zrovna 4 skilly, kvůli ovladačům. To samé Diablo 3, které mělo od začátku 4 skilly, což měl Blizzard podle mě dopředu promyšlené. Ať si každý hraje na čem chce, je mi to jedno, ale konzole prostě můžou za zlehčování her a to je naprostý fakt. Můžeš to ignorovat, ale nemůžeš to popřít.
            • Kolik ti je, prosim te? 13? Já tu s tebou nebudu hrát hru PC/konzole, nejsem malej kluk. Ale to všechno pochopíš časem, budeš mít důležitější věci na starost.
    • Vsichni vime, ze Ristoro ma misto rodneho listu omluvny dopis z tovarny na kondomy *4*
      • Ristoro
        Význam této "zprávy"? Nemáš argumenty, tak se snažíš urazit druhého? Ty nemáš ani rodný list, nikdo neví odkud se takový ko*ot vzal.
        • ... slááábýýý *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit