Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    ani zadarmo, to si radšej kúpim nový combo VHS player s blu ray mechanikou ako tento krám.
    • V pořádku, já bych ho zadarmo bral... prodal a pořídil PS4 :)
      • Mato1987
        veľa štastia s hľadaním potenciálneho kupcu :D
  • Vikkr
    Nechápu ..říkáte, že je to verze bez kinectu a přitom k ní přikládáte Kinect Sports Rivals . Jako proč ? :D
    • Presne! Tohle mne take napadlo uplne jako prvni! Je na tom videt, jak MS-TISCALI nad tim vubec nepremysli a to, ze XB1 bez Kinectu nedava smysl.

      Mám už doma od Vánoc 2014 XB1 s Kinectem (koupil jsem ho v Drazdanech) a jedine, k cemu to pouzivam, je XBOX Fitness.

      Musim opravdu uznat, ze ten Kinect je uzasnej. Dokonce to meri i tep...
    • Možná aby si výherce musel Kinect dokoupit a MS z toho přeci jen něco měl? (Určitě jich nejsou plný bazary...)
  • Tuhle srajdu ani zadarmo... *13*
  • Děkuji. Nemám zájem *5* .
  • A co se má napsat do předmětu zprávy?
    • Pokud nebude nic oficiálního, napsal bych něco jako: SOUTĚŽ - Xbox One.
  • nevi nekdo tu 3. otazku protoze jsem to nikde nenasel vim jen ze xbox360 vysel s 18 hrama ale nikde neni napsane jaka hra k nemu byla
    • Keyz
      http://www.amazon.co.uk/dp/B00BM2LLB2
      • 360 ne one
    • Mart9
      Když Microsoft, tak jedině Mario.
    • Zcela logicky - čím míň lidí odešle správnou odpověď, tím větší šanci na výhru maji ti, kteří odpověděli správně.
      Takže neodpovědět na tvoji otázku, je je v zájmu všech, kteří odpověď znají :-)
      • Přesně tak. Tohle jsou fakt dětinský dotazy :) Navíc najít to, není nic složitýho.
        • tak kdyz jsi takovy odbornik tak hod odkaz kde to je
    • Taky to nemůžu nikde najít :(
  • poratte nekdo odpovede chtel bych tu konzoli *13*
    • ještě jsem dneska neudělal dobrej skutek, takže pomůžu *2* *1*

      http://lmgtfy.com/?q=xbox+wiki
    • Pětiminutové hledání na googlu jistě napoví....
      • To by bylo zřejmě moc práce
  • xbox one už nikdy vice zatim jsem jich měl v ruce už 11 ks a s každým problém... *16*
    • Chtělo by to specifikovat. Nebo se jednalo jen o problém, že je to Xbox One, který je od MS? *1*
    • matthew451
      O problémy akého charkateru sa jednalo?
      • kinect buď nešel nebo padal
        • Doporučím mluvit na Kinect anglicky, jelikož češtinu to rozeznat neumí. Proti padání dobře pomáhá řádné upevnění tam, kam potřebujete.
  • Hezké a bude se hrát i o opravdovou cenu? *1*
  • Díky za pěknou cenu. Odpovědi odeslány, tak třeba to vyjde...teda, samozřejmně, jakože spíš to nevyjde *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit