Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nez aby to do rukou dostali packalove jako EA,Activision a spol.,tak to radsi at nevyjde zadne pokracovani.
  • Pamatam si, ked som kupil SoC hned ked to vyslo, nemohol som to ani dohrat, neustale to padalo, same bugy v questoch, polroka som musel cakat na patche, dokym mi to nepadalo pocas hrania a niekedy mi to padne aj teraz.

    CS to iste.

    CoP jedina vynimka, konecne hratelne od zaciatku a len jeden quest bol zabugovany, a nedal sa splnit.

    Dobra seria, ale nizke predaje, vacsina sa predala v Rusku, tam sa Stalker predava mozno za cca 600 czk v prepocte kvoli velkemu piratstvu. I v tu v Europe, teda vo zvysku sveta sa hra predavala lacno, 900 czk...3 diely predali len nieco cez 3 miliony kopii pri mimoriadne nizkych cenach...Plus THQ do nich investovalo peniaze a neskor ich prepustili kvoli tomu, ze hry vydali v stave, v akom vydali..Pochybujem, ze to niekto bude riskovat a kupi ich ci ich zasponzoruje kvoli ich povesti. Mali ste pc hraci viac kupovat, a boli by tu, ked taka skvela seria podla vas a len 3 melony kopii predanych.
    • Hlavne ze Fallouty 3 a 4 a Skyrim jakozto hry od AAA studia je od zacatku vymazlena bez jediny chybycky :D .... nebo ze Bohemka pro svoje zabugovany hry uz zkrachovala....
    • celkove se jich prodalo pres 5milionu a ne 3 .A ty reci o silene zabugovanosti a padani nechapu.vsehny 3 hry jsem hral v dobe vydani a spadla mi tak 1 a o nejakych zasadnich hybach taky nevim.bud sem mel pokazde takove stesti,nebo jsou to jen blbe famy.
      • asi jsi měl štěstí, já mám všechny originálky s posledním patchem. Co se týče SoCH tak hra nepadá, ale bugu má stále požehnaně a takových které mě docela štvou vzhledem k tomu že se jedná o RPG. Úplně první verze hry padala dost. PS: Po této zkušenosti bych si Stalker určitě nikdy nekoupil hned po vydání, ale až tak po půl roce s posledním patchem...
  • to je naprd, hry jako MW1 - 2 - 3 - neverending story, se prodává jak na másle ale pořádná hra kde člověk musí zapojit více jak jednu mozkovou buňku to ne. Asi fakt platí to pravidlo že lidi si všechno pořád jen zjednodušují. Nechcu vidět hery v roce 2020. *16*
    • rancor1223
      On se Stalker dobře prodával, to jen manažeři u vydavatele nepoužili ani jednu mozkovou buňku a řekli že pokud nebude na konzole, ta se nevyplatí...
      • no nevim z mych znamych nikdo origo nema :-( ja jsem si koupil postupne vsechny dily a chvili na to zacly kolovat reci o dvojce :D Ono kdyz to mas vsude stahnutelne odkudkoliv defakto, multak to ma hodne pochybnej, takze ten singl kazdej si to stahne a nazdar
      • Dobre predaval? Zvhladom na nizku cenu a investovane prachy, roky vyvoja sa predaval zle, vysiel v hroznom stave a THQ sa ani nevratili investovane prachy do GSC...Preto s nimi aj ukoncili zmluvu.
  • Mno tak at to chlapci vyvyjeji do budoucna jako chudsi nezavysla studia... chapu ze kdyz neni za co koupit veceri a cekat az to za rok ze steamu zacne sypat korunky neni optimalni reseni... ale nahodit ucet na "predplatny" nebo na donation a trosku utahnout opasky by bylo taky reseni... at chlapci predvedou co maj a pokud to bude stat za to tak verim ze se nejaky penize na vyvoj z rad fanousku dohromady daj... pokud se to lidem libit nebude, tak je logicky krok projekt ukoncit... ale proc tak predcasne hazet flintu do zita jen proto ze kravatakum nesedej grafy? Vsak jeste splacou nad vejdelkem...
  • Inquisitor
    Hlavně aby tu značku nekoupili velký vývojáři jako EA nebo Ubisoft apod.
    Nebo ty by z toho udělali cool americkou koridorovou střílečku, která by jenom parazitovala na známé značce. To ať radši zůstane Stalker pohřbený. Budeme si muset vystačit ze staršími díly a práci moderů, kteří už odvedli pořádný kus práce.
    • Suhlasim. Keby uz vazne chceli predat znacku, pripadne spojenie zamestnancou.. Tak by som privital jedine Valve. Obe znacky vedia robit skvelu atmosferu do hier :).
      • Jo, Valve by tu hru udělali dobře, to je jediné studio, kterému bych to s klidem svěřil. Už svými hrami dokázali, že nehledí na současné trendy.
  • jako stalker byl supr vo tom zadna, ale jinak se nedivim ze sponzoři nemaj nervy,sou to brzdy, stokrat by zas predelavalli engine a herni koncept a hra by byla redy tak 2016:)
    • Radši si počkám a dostanu kvalitní hru než dostanu hru kterou potom během mého hraní budou dolaďovat (SKYRIM)
    • Keby sponzori do toho nekecali a nemenili svoje požiadavky, tak by nemuseli tak dlho čakať. A mimochodom v tomto prípade sa čakanie vyplatilo, nie? Čo sa však veľmi často nedá povedať o iných tituloch, ktoré zas vyšli včas, pretože to tak sponzori aj často nereálne prisľúbili a potom to aj tak vyzeralo.
      • No nevim jestli se vyplatiloNebyla tam snad ani polovina veci, co slibili.
  • I s tim co doposud stvorili si zaslozi pocty nejvetsi. GSC si uvedomili, ze lepsi je shoret nez vyhasnout. Na konzolich by se museli omezovat a na to bysme jenom doplatili. STALKER serie bude nesmrtelna i kdyby zadna pokracovani nikdy nevznikla!
  • Ja se chci jeste jednou vratit do zony, ale chci Stalkera, jakym byl. Nechci CoD v prostredi Chernobylu. Chci obcas pouzivat i mozek, resit nektere ukoly po svem ci je vubec neresit. Tudiz pokud to nebude jako puvodni koncept, tak na to kaslu. Uz to nebude Stalker. *7*
    • nemaj boja, zmenia to vsetko, spravia hype, na tiscali to dostane 11/10 a nakoniec to s radostou kupis :)
  • Pomáálu nejlepší FPS survival a ještě v postapokalyptickém Černobilu... = nejlepší!

    Tak ať ne*se*rou a jdou makat...
  • Utratili co vydělali z prodaných her, jsou v krizi a hádají se, co dodat... Stalker 2 je jistě v pokročilé fázi, takže ať koukaj ho nakulit! A zase něco vydělaj, takže budou mít pak zase co propít... *5*
    • Ukrajinský business *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit