Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • twicer

    Včem se liší? Fakt mě to zajímá, jelikož jsem nad tím už docela zlomil hůl.

    Nevím zda je to validní srovnání už jen tím platebním modelem, každý datadisk wowka má nové mechaniky, prostředí i nepřátelé. Ale taky si to sakra zaplatíš.

    F76 s odřenýma ušima přidalo za těch 16 sezón to, co přidá wow v jednom placeném datadisku. Sice zadarmo, ale já bych si klidně i zaplatil za nějaké významější rozšíření.

  • twicer

    No, je to jejich firemní kultura, přistupují ke všem typům módů stejně. Je to docela škoda, přijde mi to trošku jako prehistorický přístup, házet všechny do jednoho pytle, ale tak tomu prostě je.

  • mne pride ze nie je znamy fanusikom bethesda hier a obhajcom serialu....ukaz mi prosim svoj pocet odohranych hodin v prvych dvoch falloutoch

  • Tie ich hry z generatoru musia zbuchat za par mesiacov. Nechapem co im to tolko trva. Generickejsie openworldy nez bethesda nerobi nikto a aj tak im to trva najdlhsie. Warhorse dokaze robit lepsie hry v kratsom case so zlomkom ludi a rozpoctu a to je este vacsina veci v hre rucne vytvorena. O vyslednej kvalite sa nema cenu ani bavit. Vsetky bethesda hry stoja a padaju na moderskej komunite.

  • toka

    Tuhle kritiku beru a chápu to. Nevnímal jsem to osobně nějak násilně, ale určitě to bylo víc prominentní, než ve Falloutu. Navíc pokud si vybavuju, byla tam vždycky možnost přidat se na stranu korporátů, takže až tak nucený to být nemůže už jenom z principu. Stále ale nějak nechápu to "pro děti od dětí".

  • Ludo

    To su len tvoje dojmy lebo si sa dopredu rozhodol, ze to nechces mat rad. Jediny bod kde sa da suhlasit je Master.

    NCR mala tak 1. mil ludi na rozlohe francuzska/nemecka. To je strasne malo, Shady sands malo nejakych 30k ludi. Navyse na konci nejake zbytky vidime.

    Vojnu nezacal Vault-Tec, Barb na tom meetingu len po tom co sa pozrela na niekoho z Enklavy? povedala, ze by bomby spustili aj sami. To ale neodporuje tomu, ze prve bomby spustila Cina kvoli FEV. Plus to suhlasi s Fallout 2, kde Enklava chcela homogennu spolocnost ktoru mozu lahko kontrolovat.

    Bratstvo malo nejakych dalsich 60 rokov zbierania techniky, ten chapter co vidime na obrazovke asi splynul s Caesar's legion (mena ako Titus, Maximus a vypalovacie ritualy...).

    O ghouloch a sere nevieme zatial nic, a neviem co brani tomu aby to bola vec co sa objavila nejakych 30 rokov po hrach.

    Zbytok ako Mr. House a power armor (ktory mi prisiel ako spravny tank) su tvoje predsudky, lebo nove lore je fuj alebo nieco.


  • O zníčení NCR je tam toho dost v podstatě to souvisí se záporakem ,co se týče Shady sands máš tam banner kde he i jeho počet obyvatel 

  • F 76 je teď o dost jiná hra než při vydání samozřejmě pokud máš na mysli jádro té hry tak to je jak kdyby jsi říkal že wow je to stejné od vydání.

  • takze chytrej asi jako budulinek

  • Tanatonaut

    To není o barvičkách. 😉

    Nechci se hádat nebo něco. Je to jen můj názor. Ale v původních Falloutech byla celá ta kritika daleko inteligentnější a nenásilná.  OW smrděla Gen Z mentalitou. Kapitalismus zlý. Hippie komuny dobré. Nehrál jsem hru s názorem ale názor, co se maskuje jako hra. Dokonce na hře snad dělali Cain a Boyarsky. Ale nesedlo mi to, no.

    Navíc gunplay byl snad ještě horší než ve F3, což nechápu.

    Takže jsem jí v půlce dropl. 

  • Taronyu

    No tak podľa tohto zoznamu je vidieť že si prd pochopil a fallout lore ti tiež moc známy nie je. NCR neexistuje, Shady Sands s 5 obyvateľmi? To je kde v tom seriály povedané, či ukázané? Ano, v skutku si sledoval niečo úplne iné 😂

  • Carnage666

    "co to spustila v době, kdy její manžel a dítě byly tam venku"

    Konkrétně tohle není potvrzený, v tom díle nám sice bylo řečeno kdo má v plánu shodit bomby, ale klidně to mohla stihnout dřív Čína. Protože jak píšeš přijde mi divný že by Cooper byl s dítětem venku v době kdy byl rozvedený s manželkou. (víme že v té době platil alimenty takže už nebyli manželé). Předpokládám že tohle se bude nějak řešit v druhý sérii když je to celá jeho motivace přežít jako Ghoul.

  • Carnage666

    Fallout těží ze značky, lidi to koupí a budou hrát jen proto. Starfield byla nová IP.

  • Taronyu

    Súhlas. Murder on Eridanos bola strašná pecka. Toľko som sa nasmial :D

  • amátkou.

    • Tři jasně označení Vaulty u Mastera na dvorku a čtvrtý o pár kilometrů dále, které nějak přehlédl a raději putoval stovky km plenit Vault 13 a další ..
    • Kompletní neexistence NCR, největší frakce a armády ve Falloutu vůbec.
    • Shady Sans jako nějaké místo s pěti obyvateli, co je snadné odbouchnout, opět na dvorku Vaultu 33,  místo hlavního města NCR
    • Power Armor snadno prostřelitelný kulkou od boku
    • Válku začal Vault Tec jen tak, ba co víc, ani ne tak Tec jako jedna z jeho manažerek, co to spustila v době, kdy její manžel a dítě byly tam venku, i když sama říkala, že to dělá pro ně.
    • Bratrstvo oceli mající velký výcviková centra a disponující neomezenou technikou, aneb si to tvůrci spletli s Enklávou
    • Když jsme u bratrstva, pokud mají expanzní nálady, jako že na konci série mají, co jim bránilo doteď je naplnit? Podle Lore NCR, ale to neexistuje.
    • Mr House jako spoluspiklenec Vault-Tec
    • Ghoulové užívající nějaké sérum proti ghoulství, které se vzalo kde, kdo ho vyrábí a to baští všichni ghoulové na světě?
    • Sérum co z čéka udělá ghoula a není to FEV.


    Ten seznam je delší a delší. Lepší otázka je, co je s lore vůbec v kompatibilitě. Existence války a Vaultů, asi.

  • Čím?

  • toka

    Outer Worlds DLC ti přišly slabý? Tyjo tak to mám opačný názor. Za mě to byly jedny z nejlepších DLC. Obě přidávaly nějakou drobnou mechaniku, byly poměrně originální a obě obsahově rozšiřovaly lore. Peril on Gorgon teda bylo trochu dlouhý a až moc textu, ale Murder on Eridanos bylo perfektní a mělo vtipnej příběh.

    Jinak z Avowed mám taky mírně rozpačitý pocity, ale uvidíme, s čím se vytasí. Ten drsný styl měl Fallout víceméně vždycky, to není rukopis Obsidianu. A do karikaturního Outer Worlds se to až tolik nehodilo. Osobně se mi moc nelíbila jednolitost planety Monarch, na druhou stranu Emerald Vale a městečko Edgewater mají atmosféru jako prase, ať už vizuálem nebo příběhem.

  • KronosDeret

    Ok, reality check. F4 je anomálie, hříčka programátorských bohů. Je doslova zázrak že ta věc drží pohromadě a vypadá přitom dobře. Každý glitch ale ukazuje jak křehká celá ta šaráda je a že jí pohromadě drží gumičky a plivance. Starfield to ukázal víc než dobře, podruhé už ta náhodně vržená nukakola stylově nepřistane. 

  • OW bylo fajn, ale upřímně jsem lehce rozpačitý z ukázek Avowed - připomněl mi místy až příliš Greedfall. tak snad bude mít vlastní osobitý styl. Trochu mě mrzí že přešli od drsného stylu New Vegas k takovému odlehčenějšímu artstylu - i když....přestože tam nebyly vyloženě drsné krvavé scény jako v New Vegas, tak to mělo svou vlastní působivou atmosféru - jen ty DLCčka byly za mě slabota.

  • Yop, takový klasický Bethesdí styl. Hlavně když to bude sypat 🤑🤑🤑

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit