Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamatuju doby kdy FF VIII byla hodnocena jako NEJHORŠÍ díl celé FF ságy... Je dobře že si herní komunita uvědomila jak výborná ta hra je :)
  • aha, dík za tip. nevím, jak to s emulátory je, ale asi mě to netrápí. možná ty hry dostupné legálně někde jsou, ale přes wii nebo jak to kolega tady píše, bych se k tomu určitě nikdy nedostal
  • Fremencz
    Tak já přes emulátor dohrál 9,10,10-2 a 12
  • Urcite zalezi kto s akou FF zacal, v mojom pripade s 8 a preto ju radim medzi moje top hry. 7cku som sice dohral(az po 8) ale az tak ma neohurila.
    FFVIII totizto v svojej dobe prekonavala v ramci zanru(aj mimo) vsetko siroko-daleko. Od story po gameplay az cez uzastnu a vrcholovu grafiku svojej doby. Kde CGIcka sa radili medzi najlepsie este dlhe roky. Pamatam ako som si pustal hru len kvoli intru viackrat.
    JRPG v plnej parade. Skvele a unikatne postavy, bravurne vypracovane GFka, skvele a roznorode(graficky prekrasne) kuzla. Hudba kapitola sama o sebe.
    A kto neprezival sceny vo vesmire ten je snad z kamena.
    Miloval som aj ten otvoreny svet a mnozstvo subojov. Proste paradicka.
    Ale napriek vsetkemu budme uprimny, pre tych co to nehravali kedysi to uz asi bude vizualne menej prijemne. A aj ked na grafiku nehladim, FF8 uz svoje roky ma.
    Ja si to urcite kupim na steame ale az ked to opatchuju a pripadne s nejakou zlavou.
  • Kez by ne, po 13 rokoch :P Za plnu cenu terajsich titulov by to kupil uz malokdo. Excellentn hra Btw. Ja pockam na patche a zlavu :)
  • Mortuus
    Moje první a zároveň nejoblíbenější FF, které jsem jako malej prostě nedokázal dohrát :-D. Tak to prubnu v dospělosti no :-)
  • Mortuus
    MGS běhá skvěle i na novejch mašinách...tedá s pár úpravama, který se daj snadno vygooglit :)
  • Radsej MGS keby prekopcili.
  • Dobře se dají hrát tyto hry i na emulátoru PS2,zatím mám odzkoušenou FF XII a u mně jedno z nejlepších RPG.
  • PravyMonty
    Mi se teda nejvíce líbilo FFIX, ale to bude tím, že mi nikdy ta fantastičnosciance fiction stylizace FFVII a FFVIII nikdy moc nesedla.
  • C-BEAM
    u mňa tiež sedmička. 7 a 8 budú vždy 2 tábory, jednej sa páči krajšia štylizácia, druhej príklon k realite. Mne vyhovuje krajšia štylizácia kde je viac priestoru na vlastnú fantáziu a hra pôsobí dojemnejšie. Osmičku som nikdy nedohral, po čase ma nebavila ale možno tomu dám ešte šancu.
  • ako keby som sám seba čítal spred 10 rokov :)
  • Robotron3
    No ale tyhle zrovna legální cestou sehnat jde, protože starý hry od Nintenda se prodávají ve Virtual Consoli na Wii a WiiU a FF6 tam určitě je.
  • Ronox
    ZSNES = emulátor. Stahování her, které už nelze jakoukoliv legální cestou sehnat trestné snad není ne?
  • Jack1947
    Tak snizily aspon cenu *3* to se vyplati. ( pak uz bych tedy asi nevidel duvod znovu vydani jedne hry *7* )
  • Devaty dil by se mi taky libil... ale pochybuju o tom. Na PC vysla akorat 7 & 8 (coz mas tedka i na Steamu, akorat asi nejaky remaster).

    Mno nic... snad jednou a nebo PSX emulator :).
  • Na vstup je najlepšie 7-10, nebudeš mať problém s grafikou (1-6) a zas vyššie ako 10 sa už hrajú inak ako klasické FF.
  • cez emulátor si zahraješ všetko až po 12
  • maros.goc
    samozrejme ze nebude :// ...to len srdcia hracov vyjadruju neskonalu lasku a tuzbu po tych hrach na PC, aj ked kazdy vie, ze sa to nestane nikdy :(
  • Fremencz
    No já spíš myslel to zařízení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit