Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    presne!! :) a mnohí taktiež zabúdajú že Junction systém nie je vôbec taký anti-final fantazovský ako mnohí tvrdia ...veď ten systém má základ v 6tke! :)

    vies preco tu hru mnohi odsudzuju? ide skor o to citove hladisko, proste mnohí nerozdýchali, že hl. hrdina už nie je žiadny extra macho ako bol Cloud (neber to v zlom, toho milujem tiez), ale hanblivý chlapec, uzavretý do seba ..proste skvelo vykreslený 17 rocny introvert, ktory hrou dospeje a pochopi zmysel konsekvencii, lasky a preco sa niektore veci proste musia diat ...absolutny vrchol hernych nametov podla mna :)
  • Jack1947
    Konecne i Pcckari si mohou uzit dalsi dil z tehle slavne serie. Nejlepe na gamepadu. *4*
  • maros.goc
    bez pochýb je FF8 tou najlepšou časťou FF spolu s 6tkou a 7čkou :))
  • FF VIII je vyborna, jedna z nejlepších. V celkových prodejích všech dilu Final Fantasy jasne vede.
  • maros.goc
    jj táto vecička nebola pôvodne vydaná len v Európe :)
  • F.F.F. (Final Fantasy Fanatic)

    Super
    No a este 9viatku ocakavam :)
  • maros.goc
    Final Fantasy VIII je najlepšia hra môjho života, úžasný príbeh, nádherne dojemná love story, bohovská a dosiaľ neprekonaná hrateľnosť :) ..hru som si okamzite kupil no bohuzial samozrejme soundtrack je opat nepochopitelne v MIDI a pre-renderované pozadia na moderných monitoroch vyzerajú proste otrasne ...

    este mam dodatok "Zřejmě se i nějaké kusy prodaly" ???? to má byť vtip, však Final Fantasy VII bola pred rokom pri vydaní pár dní na absolútnom vrchole najpredávanejších hier a počas nedávnych Autumn Sales sa zaradila na tretie miesto ....a Final Fantasy VIII je stále druhou najpredávanejšou hrou na Steame za posledné dni ....

    dúfam že to Square Enix otvorí oči, pretože PC hráči milujú FF rovnako ako tí konzoloví :)
  • To od sebe na tech hernich webech všichni opisujete ze to mate spatne? Chocobo World byl u všech PC verzi (evropa.amerika,japonsko) a byl i všech verzi pro PSX, jen byla potřeba takova mini konzole (mini handheld) který se strkal do slotu pro pamtovou kartu pro prenos dat do hry. U nas se neprodaval, ale v Americe ano. Na tomhle je pekne videt jaky mají herni redaktoři prehled:)
  • Robotron3
    FF VIII je taky můj oblíbený díl. Lidi to většinou nezkousli po sedmičce, že to bylo uplně jiný a jiná stylizace (realističtější). Myslim, že ale právě proto je i dnes VIII výjimečná.
  • smajdal
    ty v*le, podle mínusů tento šmejd fakt někoho bavil...fakt zírám, no proti gustu... ale ostatní varuji, není to moc dobrá investice
  • Chci hlavně FF IX, tu jsem si v mládí zamiloval
  • eStar
    Ach jo vy jste rozmazlení, já před týdnem dohrál pokemon yellow, který je ještě na stařičký gameboy color. Z toho by vám asi vypadli oči. Jinak absolutně nesouhlasím s tím že FF VIII je "slabší". U mě je to naopak druhý nejoblíbenější díl série.
  • Ronox
    6ka vypadá suprově na zsnesu se zapnutým vyhlazením. Jednou za čas si jí vždycky zahraju :)
  • ucho
    za sympatických 12 dolarů je na GMG, jinak přímo na Steamu je za 13 eur... v dolarech to uváděl i bleskař, odkud berete tu cenu, když říkáte na Steamu, ale cenu dáte odjinud?
  • Robotron3
    Co to je legální binárky direct? Už jsi někdy viděl instalátor DirectX? Připadá ti na něm něco nelegální? Na Wine běží directX stejně jako na Windows, zcela legálně, protože je DirectX je jen knihovna, která se prostě používá a je zdarma.

    Jak jsem psal, na Steamu je distribuován Zaklínač 1, který běží přímo pod Wine.

    Z mínusek koukám, že nějaké technické zmínky tady v diskusích na games fakt nemá cenu psát, protože lidi co tomu nerozumí, se asi naštvou nebo co *15*
  • smajdal
    jj, tento díl je hodně slabý, v půlce druhého disku jsem to vzdal...6,7,9,10 jsou mnohem lepší
  • aby to neprišlo zastaralé, tak by šestku museli kompletne prerobiť do novej grafiky, do toho sa im chce určite menej, ako opakovane vydávať prakticky rovnaké hry (7 a 8).
  • zajimave.. a kde sezenes legalne binarky pro direct? ktere se tam museji dohrat? wine neni ciste reseni.. to je pro patlaly..
  • jelikož je to považováno za jeden z těch slabších dílů série, tak vynechám. sedmičku ale někdy prubnu. radši bych byl za nějaký remaster šestky, která je běžně chápána jako jedna z nej her vůbec. opakovaně se zkouším do toho dostat přes emulátory na mobilu nebo na pc, ale prostě mi to připadá zastaralé a neatraktivní. *9*
  • Robotron3
    Ne nemuseli. Proto píšu o Wine. FFVIII má dokonce gold a mělo by běžet bez větších úprav. http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=application&iId=125

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit