Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • roiser
    FF8 byla mojí první hrou na PS1 a dodneška to řadím do TOP svých her (před FF8 je možná jen KOTOR 1) a rád si ho občas zahraju + sem tam si pustím něco ze soundtracku, ten je úplně výbornej *4* . Kurnik, asi si ho zopáknu na Vitě *1*
  • maros.goc
    omyl, tato hra vyzera presne tak ako v roku 2000 co je trestuhodne!! pridana bola len podpora modernych rozliseni, OS a achievementov ...:(( backgroundy vyzeraju proste slabucko, a hudba v MIDI!

    tu je moj screen, http://cloud-4.steampowered.com/ugc/473173346096187952/5A541DC4D0B4FBA25876A1EF5A197065D1236F95/
  • Ja myslim ze nebude ani FF 9, nikdy na PC nevysla, takze investice do PC predelavky by byla daleko vetsi nez u 7 a 8, kde stacilo zrejme upravit jen par věci.
  • maros.goc
    Xtku asi nie ...ta prave vychadza v HD na PS Vita a kedze ma hra sluzit na nakopnutie predajov toho handheldu, tak urcita casova exkluzivita tam urcite na ten titul bude, ak nie uplna
  • maros.goc
    ee ..nie nemusis :) kazda je rozdielna a ziadna na seba nenadvazuje :) teda su vynimky ako X-2 co je pokracovanie X a tie najnovsie 13tky, ani neviem kolko tych hier tam uz je
  • Nebylo, chodil jsi s chocobem ve ctvercove arene, zabijel příšery a nalezene predmety sli prenaset do FFVIII
  • maros.goc
    ja som vobec neplakal ked zomrela :) :DD asi preto ze mi nejako neprirastla k srdcu, malo casu som proste s nou v hre stravil :) ale samozrejme bolo to krute no :/
  • Jack1947
    No to jo, jenze tehdy nemela vsechno potrebne a ted je vylepsena se vsim vsudy a dokonce je i na pc. Takze konecne. *4*
  • Fremencz
    A bylo to něco na způsob Tamagochi pokud se zas pamatuju já.
  • nemám bohužel snes. kdyby jo, tak věřím, že by mě to bavilo víc.
  • Fremencz
    FF VIII je parádní a má skvělý postavy jen ten systém ve kterym se propojujou kouzla a statistiky je z počátku dost zmatenej,ale jinak je to fajn hra snad bychom se někdy mohli dočkat FF IX a FF X přestože nikdy na PC nevyšli.
  • takže mi to vychází tak, že kdybych chtěl vstoupit do světa ff, tak bych měl začít právě osmičkou, abych si jí užil samu o sobě a pak 6/7/9
  • oprava..FF VIII se prodalo nejvic v Japonsku ze všech Final Fantasy, celosvetove na tom bude asi FF VII o něco lip, mas pravdu.
  • o tom to není. já vklidu dohrál pokemon red / white na mobilu. prostě ff vi pro mě není user friendly na emulátorech
  • eStar
    Jak konečně? Tento díl byl i původně i pro PC, stejně jako sedmička.
  • Robotron3
    Hezky řečeno *4*
  • maros.goc
    ten sme si mohli vychutnať už v roku 2000 ...dodnes mam origo povodnej PC verzie ;)
  • Pre mna je naj hra co som kedy hral FF VII
    Jedina hra pri ktorej som plakal..., ked zabili Aerisku :(
    Komplexny svet, story, proste vsetko.
    A je to hra ktora ma prinutila sa naucit anglitcinu, kedze som chcel do nej viac preniknut.
    V skole som mal len nemcinu a tak som pouzival prekladac, ucil sa slovicka :)

    FFVIII mam tiez, je genialna, ale ako vravim u mna vyhrala 7micka :)
  • Pocket Station se to jmenovalo :)
  • sedmičky sa predalo viac

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit