Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    za sympatických 12 dolarů je na GMG, jinak přímo na Steamu je za 13 eur... v dolarech to uváděl i bleskař, odkud berete tu cenu, když říkáte na Steamu, ale cenu dáte odjinud?
  • jelikož je to považováno za jeden z těch slabších dílů série, tak vynechám. sedmičku ale někdy prubnu. radši bych byl za nějaký remaster šestky, která je běžně chápána jako jedna z nej her vůbec. opakovaně se zkouším do toho dostat přes emulátory na mobilu nebo na pc, ale prostě mi to připadá zastaralé a neatraktivní. *9*
    • maros.goc
      bez pochýb je FF8 tou najlepšou časťou FF spolu s 6tkou a 7čkou :))
    • eStar
      Ach jo vy jste rozmazlení, já před týdnem dohrál pokemon yellow, který je ještě na stařičký gameboy color. Z toho by vám asi vypadli oči. Jinak absolutně nesouhlasím s tím že FF VIII je "slabší". U mě je to naopak druhý nejoblíbenější díl série.
      • Fremencz
        FF VIII je parádní a má skvělý postavy jen ten systém ve kterym se propojujou kouzla a statistiky je z počátku dost zmatenej,ale jinak je to fajn hra snad bychom se někdy mohli dočkat FF IX a FF X přestože nikdy na PC nevyšli.
        • cez emulátor si zahraješ všetko až po 12
          • Fremencz
            Tak já přes emulátor dohrál 9,10,10-2 a 12
        • maros.goc
          Xtku asi nie ...ta prave vychadza v HD na PS Vita a kedze ma hra sluzit na nakopnutie predajov toho handheldu, tak urcita casova exkluzivita tam urcite na ten titul bude, ak nie uplna
          • Ja myslim ze nebude ani FF 9, nikdy na PC nevysla, takze investice do PC predelavky by byla daleko vetsi nez u 7 a 8, kde stacilo zrejme upravit jen par věci.
            • maros.goc
              samozrejme ze nebude :// ...to len srdcia hracov vyjadruju neskonalu lasku a tuzbu po tych hrach na PC, aj ked kazdy vie, ze sa to nestane nikdy :(
      • o tom to není. já vklidu dohrál pokemon red / white na mobilu. prostě ff vi pro mě není user friendly na emulátorech
      • Robotron3
        FF VIII je taky můj oblíbený díl. Lidi to většinou nezkousli po sedmičce, že to bylo uplně jiný a jiná stylizace (realističtější). Myslim, že ale právě proto je i dnes VIII výjimečná.
        • maros.goc
          presne!! :) a mnohí taktiež zabúdajú že Junction systém nie je vôbec taký anti-final fantazovský ako mnohí tvrdia ...veď ten systém má základ v 6tke! :)

          vies preco tu hru mnohi odsudzuju? ide skor o to citove hladisko, proste mnohí nerozdýchali, že hl. hrdina už nie je žiadny extra macho ako bol Cloud (neber to v zlom, toho milujem tiez), ale hanblivý chlapec, uzavretý do seba ..proste skvelo vykreslený 17 rocny introvert, ktory hrou dospeje a pochopi zmysel konsekvencii, lasky a preco sa niektore veci proste musia diat ...absolutny vrchol hernych nametov podla mna :)
          • takže mi to vychází tak, že kdybych chtěl vstoupit do světa ff, tak bych měl začít právě osmičkou, abych si jí užil samu o sobě a pak 6/7/9
            • Na vstup je najlepšie 7-10, nebudeš mať problém s grafikou (1-6) a zas vyššie ako 10 sa už hrajú inak ako klasické FF.
            • maros.goc
              ee ..nie nemusis :) kazda je rozdielna a ziadna na seba nenadvazuje :) teda su vynimky ako X-2 co je pokracovanie X a tie najnovsie 13tky, ani neviem kolko tych hier tam uz je
          • Robotron3
            Hezky řečeno *4*
        • FF VIII je vyborna, jedna z nejlepších. V celkových prodejích všech dilu Final Fantasy jasne vede.
          • sedmičky sa predalo viac
            • oprava..FF VIII se prodalo nejvic v Japonsku ze všech Final Fantasy, celosvetove na tom bude asi FF VII o něco lip, mas pravdu.
    • Ronox
      6ka vypadá suprově na zsnesu se zapnutým vyhlazením. Jednou za čas si jí vždycky zahraju :)
      • nemám bohužel snes. kdyby jo, tak věřím, že by mě to bavilo víc.
        • Ronox
          ZSNES = emulátor. Stahování her, které už nelze jakoukoliv legální cestou sehnat trestné snad není ne?
          • aha, dík za tip. nevím, jak to s emulátory je, ale asi mě to netrápí. možná ty hry dostupné legálně někde jsou, ale přes wii nebo jak to kolega tady píše, bych se k tomu určitě nikdy nedostal
          • Robotron3
            No ale tyhle zrovna legální cestou sehnat jde, protože starý hry od Nintenda se prodávají ve Virtual Consoli na Wii a WiiU a FF6 tam určitě je.
    • smajdal
      jj, tento díl je hodně slabý, v půlce druhého disku jsem to vzdal...6,7,9,10 jsou mnohem lepší
      • smajdal
        ty v*le, podle mínusů tento šmejd fakt někoho bavil...fakt zírám, no proti gustu... ale ostatní varuji, není to moc dobrá investice
    • aby to neprišlo zastaralé, tak by šestku museli kompletne prerobiť do novej grafiky, do toho sa im chce určite menej, ako opakovane vydávať prakticky rovnaké hry (7 a 8).
  • Budou tam malý japonky s velkými prsy? jinak jim na to kašlu!
    • Robotron3
      Co si pamatuju, tak nebudou *3*
  • Robotron3
    Nechápu, proč už tyhle starý hry automaticky nevydávají na Linux (když SteamOS), ale jen pod Windows. Witcher 1 na Mac si na Steamu taky klidně dovolili dát přes Wine, takže by to nebyl žádný problém.
    • asi preto ze by ich museli prerobit na openGL?
      • Robotron3
        Ne nemuseli. Proto píšu o Wine. FFVIII má dokonce gold a mělo by běžet bez větších úprav. http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=application&iId=125
        • zajimave.. a kde sezenes legalne binarky pro direct? ktere se tam museji dohrat? wine neni ciste reseni.. to je pro patlaly..
          • Robotron3
            Co to je legální binárky direct? Už jsi někdy viděl instalátor DirectX? Připadá ti na něm něco nelegální? Na Wine běží directX stejně jako na Windows, zcela legálně, protože je DirectX je jen knihovna, která se prostě používá a je zdarma.

            Jak jsem psal, na Steamu je distribuován Zaklínač 1, který běží přímo pod Wine.

            Z mínusek koukám, že nějaké technické zmínky tady v diskusích na games fakt nemá cenu psát, protože lidi co tomu nerozumí, se asi naštvou nebo co *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit