Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě by zajímalo za kolik by jste tu hru prodávali kdyby jste byli vývojáři a makali na tom třeba půl roku.
  • Za tu dobu si očividně přišel o značnou část mozku.
  • XXDarthVaderXX
    Podíval jsem se na ceny, jde o to, v jakém státě se to prodává, tak že máš pravdu, ale jen částečně kamaráde *3* Ono si ti člověk nemusí kupovat každý den, že? A kaváren je u nás vícero. Bohužel zatím v žádné jsem neměl více druhý kávy, aniž by alespoň jedna nebylo horší. Jestli mám utratit 100 Kč za kávu nebo jinou blbinu, tak si radši dám tu kávu a ano Starbucks je u nás dražší(ale to není jen v naší zemi). A ukamenujte mě, ale třeba u Costa Coffee mi Latte nechutná vůbec a pokud si tam něco dám, tak nějaké to Americano či co to je a pak Mocca, což je zase taková kává spíš pro ženské, ale dobrá :-)
  • XXDarthVaderXX
    Nic proti, ale Německo je teda fakt daleko :-D
  • A nad těmi podivnými nároky se nikdo nepozastaví? Min. Visty/7/8 - přitom X1950 je DX9 only,stejně tak HD4850 ani 9800GTX+ nepodporují DX11 :D
  • Veskoslav
    Byl. Chápu, že ty jsi byl akorát u rybníku u babičky, ale jednou se třeba také někam podíváš;)
  • Inquisitor
    Tak ono v německu je to celkem o něčem jinym :)
  • Co tak keby radsej spravili Age of Mythology 2? To ich nenapadlo? Na to uz cakam roky.
  • ješte se pochlub kde všude si byl
  • Veskoslav
    To taky není kafe, ale předražená hnědá voda. A to jejich slavné dýňové laté, to byl fakt hnus. Obzvlášť, když v USA stojí největší kyblík 3,15 dollarů, tak u nás je to něco "moderního". A ještě vyfotit kelímek;) Ono stačí si dát u nás a třeba v Německu a chuťově je to zcela o něčem jiném.
  • Radši si dám kafe za 130Kč a hru si pořídím na zátoce. Heč.
  • Overwatch
    Ve Starbucks se na těch 130 Kč jde dostat docela snadno :)
  • Erien
    Já hlavně kafe nepiju, ale to nic nemění na tom, že to nestoji 130 :). Každopádně i 22 euro je podle mě dost, jen za to že někdo zvedne rozlišení a zavede denní cyklus. Když navíc ještě spousta lidí tu hru má v krabici. Ale tak cenu asi nemá smysl řešit, každý kdo Steam zná tak ví, že jejich ceny za nově vydané hry jsou pokaždy nerealně přestřelený.
  • Latté není kafe, ale teplý mlíko...
    Ale jinak souhlas, slušný kafe v normálnim podniku stojí minimálně 40,-.

    Jinak chtít za AoM 22€ je vtip, stejně jako s běžnou cenou AoE 2 na steamu. Za 12 let starou hru to je opravdu výsměch. Podobně nechápu ceny u starších her TES (Oblivion a Morrowind).
  • XXDarthVaderXX
    Kriste pane, já chápu, že většina z vás pije tak maximálně českýho turka, ale i za to nejlevnější kafe dáš v kavárně cca 40 Kč(střední velikost). Beru tak nějak průměrné ceny...a tím nejsem jen v Praze, ano? Za střední Latté dáš bez sirupů 55 - 65 Kč, se Sirupem 60 - 70 Kč dle kavárny a jejího cenníku.
    Jo je to na jednu stranu dražší, ale upřímně? Turek se pít nedá a přes domácí kávovar? Povětšinou nestojí kávovary za nic a zbytečně vyhozené peníze.


    Jinak dodám, že hra na Steamu je za 22,39 euro v předrpodejí a 16,60 euro v balíku pro čtyři. No a kdo místo mlácení hubou ví, že se nemusí kupovat jen Přes Steam, tak to nakonec sežene i za méně *3*
  • XXDarthVaderXX
    Já ti dal příklad a možná by bylo dobré se v cenách kaváren trošku orientovat ty letiště *5*
  • Erien
    Zase neblbni s tím kafem za 130 :D . Jinak právě kampaň v AOM byla skvělá.
  • Toto je hra môjho mládi. Mám rád túto hru a určite podporím ale až v zlave.
  • XXHUGOXX
    Tak si to upiráť ako ja ! *3*
  • Až na ten drobný detail, že cenu určuje vydavatel. A měl by ses naučit mluvit za sebe, ty o to možná nestojíš, jiní ano ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit