Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě by zajímalo za kolik by jste tu hru prodávali kdyby jste byli vývojáři a makali na tom třeba půl roku.
  • A nad těmi podivnými nároky se nikdo nepozastaví? Min. Visty/7/8 - přitom X1950 je DX9 only,stejně tak HD4850 ani 9800GTX+ nepodporují DX11 :D
  • Co tak keby radsej spravili Age of Mythology 2? To ich nenapadlo? Na to uz cakam roky.
  • Radši si dám kafe za 130Kč a hru si pořídím na zátoce. Heč.
  • Toto je hra môjho mládi. Mám rád túto hru a určite podporím ale až v zlave.
  • Hele vy hysterky. NIkdo vás nenutí si to kupovat hned za plnou palbu. Když jste sociálně slabší, tak si chvíli počkejte. Summer Sales nejsou tak daleko.
  • XXDarthVaderXX
    Lidi neblázněte! Na Steamu je každou chvíli nějaká akce, tak že bych cenu nějak nehrotil. Kdo to bude chtít hned, tak si to prostě koupí za plnou palbu a kdo ne, tak si chvíli počká. A Buďte reální, vím, že to schytám, ale jen blbé kafe(které vydrží cca 5 - 20 minut) vás stojí od 40 - 130 Kč. A Co si budeme nalhávat? Na kampaň se většina s prominutím vy*ere, protože co asi většinu bude zajímat je mulťák. Já bych si ho celkem rád zahrál, protože v dobách kdy byla ještě původní hra, jsem stále hrál Age Of Empires 2 a tahle rha mě tak trochu minula. Jo u bratránka nebo u kamaráda, teď už nevím jsem si zahrál pár misí, ale tím to asi tak haslo.
    • Erien
      Zase neblbni s tím kafem za 130 :D . Jinak právě kampaň v AOM byla skvělá.
      • XXDarthVaderXX
        Kriste pane, já chápu, že většina z vás pije tak maximálně českýho turka, ale i za to nejlevnější kafe dáš v kavárně cca 40 Kč(střední velikost). Beru tak nějak průměrné ceny...a tím nejsem jen v Praze, ano? Za střední Latté dáš bez sirupů 55 - 65 Kč, se Sirupem 60 - 70 Kč dle kavárny a jejího cenníku.
        Jo je to na jednu stranu dražší, ale upřímně? Turek se pít nedá a přes domácí kávovar? Povětšinou nestojí kávovary za nic a zbytečně vyhozené peníze.


        Jinak dodám, že hra na Steamu je za 22,39 euro v předrpodejí a 16,60 euro v balíku pro čtyři. No a kdo místo mlácení hubou ví, že se nemusí kupovat jen Přes Steam, tak to nakonec sežene i za méně *3*
        • Erien
          Já hlavně kafe nepiju, ale to nic nemění na tom, že to nestoji 130 :). Každopádně i 22 euro je podle mě dost, jen za to že někdo zvedne rozlišení a zavede denní cyklus. Když navíc ještě spousta lidí tu hru má v krabici. Ale tak cenu asi nemá smysl řešit, každý kdo Steam zná tak ví, že jejich ceny za nově vydané hry jsou pokaždy nerealně přestřelený.
        • Latté není kafe, ale teplý mlíko...
          Ale jinak souhlas, slušný kafe v normálnim podniku stojí minimálně 40,-.

          Jinak chtít za AoM 22€ je vtip, stejně jako s běžnou cenou AoE 2 na steamu. Za 12 let starou hru to je opravdu výsměch. Podobně nechápu ceny u starších her TES (Oblivion a Morrowind).
    • Veskoslav
      Naopak já si kampaň pojedu jako první. Jedna z nejlépe zpracovaných kampaní. A kafe za 130? Kam to chodíš proboha:-D Na pražské letiště? I když si dám se zákuskem, tak maximálně 80. A stále to není argument, aby to stálo 28 euro!
      • Overwatch
        Ve Starbucks se na těch 130 Kč jde dostat docela snadno :)
        • Veskoslav
          To taky není kafe, ale předražená hnědá voda. A to jejich slavné dýňové laté, to byl fakt hnus. Obzvlášť, když v USA stojí největší kyblík 3,15 dollarů, tak u nás je to něco "moderního". A ještě vyfotit kelímek;) Ono stačí si dát u nás a třeba v Německu a chuťově je to zcela o něčem jiném.
          • XXDarthVaderXX
            Podíval jsem se na ceny, jde o to, v jakém státě se to prodává, tak že máš pravdu, ale jen částečně kamaráde *3* Ono si ti člověk nemusí kupovat každý den, že? A kaváren je u nás vícero. Bohužel zatím v žádné jsem neměl více druhý kávy, aniž by alespoň jedna nebylo horší. Jestli mám utratit 100 Kč za kávu nebo jinou blbinu, tak si radši dám tu kávu a ano Starbucks je u nás dražší(ale to není jen v naší zemi). A ukamenujte mě, ale třeba u Costa Coffee mi Latte nechutná vůbec a pokud si tam něco dám, tak nějaké to Americano či co to je a pak Mocca, což je zase taková kává spíš pro ženské, ale dobrá :-)
          • Inquisitor
            Tak ono v německu je to celkem o něčem jinym :)
          • ješte se pochlub kde všude si byl
            • Veskoslav
              Byl. Chápu, že ty jsi byl akorát u rybníku u babičky, ale jednou se třeba také někam podíváš;)
      • XXDarthVaderXX
        Já ti dal příklad a možná by bylo dobré se v cenách kaváren trošku orientovat ty letiště *5*
  • Pilgrim66
    Úžasná hra, doma mám originálku i s tou mega krabicí, a klidně bych si ji znova koupil na Steamu ale 28 ecek? To je normalni kradez.
  • Trochu nechápu tu hysterii Ohledně ceny. Přece každý rozumný vydavatel ze startu nasadí vyšší cenu a pokud existuji hráči tuto cenu akceptovat (asi nějací ano) pak je to pro nej výhra. Pro mě je zase výhra, ze někdo updatnul fajnh hru, kterou si po nějakém čase rovněž zlegalizuji za pro mě akceptovatelnou cenu a všichni víme, ze na STEAM si stačí akorat počkat...
    • Veskoslav
      Doma mám stále legální kopii v původní ceně 1500 Kč. Ale 28 euro za remastrovanou edici? I když se podle mě jedná o perfektní RTS? Ani náhodou. Navíc sám se přikláním k tomu, že většina děcek to chtít ani moc nebude. Moc těžké, málo obláčků, žádní pomocné prográmky, příliš mnoho jednotek a kombinací. A ti "starší", ti si vesele počkají, jestli to bude v akci. Ale za cenu 30 euro, to koupí jenom blázen nebo nedočkavec.
  • Kupují hned při vydání. Cena mně připadá adekvátní 12 let staré hře a prý, že je PC mrtvý.
    • Veskoslav
      Trapný pokus;) Dole sám píšu, že více jak 10 euro nejsem ochoten investovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit