Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Jo tak tohle bych si milerád dal znova. Záležet bude pouze na ceně a ta bude jak se patří přemrštěná *7*
    • Si piš, že si to nechají pořádně zaplatit
      • Možná bude stačit vyčkat par měsíců po vydání a zakoupit klíč treba na Kinguinu. Hra by za stát mohla.
        • steam summer sale to jistí :)
  • mít království, nabídl bych ho za plnohodnotný pokračování!
  • Toto je hra môjho mládi. Mám rád túto hru a určite podporím ale až v zlave.
  • Teda na Steamu vidim 22,39 ecek... v akci! *1*
  • Pilgrim66
    Úžasná hra, doma mám originálku i s tou mega krabicí, a klidně bych si ji znova koupil na Steamu ale 28 ecek? To je normalni kradez.
  • Takže podle videa nejduležitější funkce nové verze jsou:
    -Lepší efekt osvětlení
    -Multiplayer(v origininálu snad nebyla?)
    -Den/Noc(pouze vizuální efekt?)
    -Achievementy(wow)
    -Kartičky(wow)
    -Twitch.tv stream(nějak nechápu jak to vůbec souvisí s hrou)
    -Steamworkshop(asi tak jediná funkce, co má smysl zmínit)
    Jestli tyhle funkce stojí za 15 euro nechám rozhodnout každého sám.
    • Asi tak.. něco jako AoE 2 "HD" ..
  • smutný na tom je, že tohle musí dát tak 100x míň práce než většina modů co jsou zadarmo (předělávka Red Alert 1 do enginu RA 3 například)
    • prece se najdou lidi co to koupí, treba takový veskoslav koupil i age of empires a pochvaloval si *1* *1*
      • nekromant33
        Ale tak já si to taky koupil, sice v tý slevě kdy to stálo 5€, ale koupil. Zlegalizoval jsem si svou stoletou warez kopii a podpora steamworks samotná je dost velký lákadlo. Samozřejmě plná cena a tím spíš u AoM za 28€ je šílenost. Za kolik jsem to kupoval já si stěžovat taky nemůžu.
  • slavek.skara
    Jako tohle byla velice skvělá hra, pěkný originální příběh dobře zpracovaná hrdinové...pokud bude cena příznivá jdu do toho!
  • Co tak keby radsej spravili Age of Mythology 2? To ich nenapadlo? Na to uz cakam roky.
  • Kr.Pa
    kdysi super hra, nyni jen uboha pracka na penize, skoda mluvit
    • XXHUGOXX
      Tak si to upiráť ako ja ! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit