Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lol. To je doba platit eura za 15 let staré hry. Co tak nový díl? To už je moc práce, raději prodáme nějakou vykopávku. Easy money
    • Je pravda, že mohli oznámiť radšej nové pokračovanie, ale na druhej strane, lepší aspoň remaster, ako nič...a navyše je možné, že to pokračovanie aj v pláne majú, len sa týmto remastrom snažia znovu dostať touto hrou do povedomia hráčov a zároveň si otukat ich záujem o podobný štýl hry. Za seba určite hovorím áno v oboch prípadoch, pretože stratégie boli a sú môj obľúbený žáner, bohužiaľ kvôli konzolovo ladenym hráčom ich vychádza o dosť menej. A dnes by sa pritom dali tvoriť tak nádherné vyzerajúce stratégie...
    • Veskoslav
      AoM rozhodně není vykopávka a je fajn, že to vydají a pojede to i na nejnovějších systémech. Svoje originální a původní AoM se mi nějak moc nepodařilo rozjet na Win 8. Mimoto AoM rozhodně není staré 15 let, to je AoE II.
      • Tak pardon, dvanáct let stará hra. Stará, škaredá hra a s podporou achievu. To jim zabere tak měsíc práce. Tohle odsuzuji. Viz vydání BG a BG2, kdysi mě ta hra bavila, ale jak jsem to rozehrál po těch letech znovu chtělo se mi smát. Tyhle vykopávky už jsou prostě mimo.
        • Za tu dobu si očividně přišel o značnou část mozku.
        • wenceslaus
          Mimo? BG nebude nikdy mimo.
        • Veskoslav
          Ty jsi evidentně mimo. V rámci RTS nabízí AoE II a AoM to, co většina coučasných RTS naprosto nemá. Dokonalou hratelnost. A pokud jdou vykopávky mimo Tebe, proč to tedy máš potřebu komentovat?
          • Nebude to spíš tim, že pořádné RTS nevychází? Kolik jsem jich hrál za poslední roky- na prstu jedné ruky bych to spočítal. Taky proč by vycházeli, když stačí udělat achievy pro 12 let starou hru.
  • Veskoslav
    Skutečné záleží na ceně. AoE II HD má koupené ca 8 euro a to mi přijde jako adekvátní cena, kdy možnosti Steam Works daly prakticky neomezené možnosti v dodělávání obsahu, map, nových kampaní či jednotek. Ale 15 euro už by za to nedal. Tak do 10 euro jsem ochoten do toho investovat.
    • nekromant33
      asi tak, vyjde v květnu, předpokládám že stejně jak AoE za 18 (nebo se poučí a dají to levněji, ale pod 15 to imo nebude) = v summer sale kupuju za polovic, případně v zimě s 75% slevou
  • Přeci jim nějak musíme zaplatit tu implementaci tuny sociálních nesmyslů o které nikdo nestojí ... steam kartičky, achievmenty a podobný balast ...
    • Až na ten drobný detail, že cenu určuje vydavatel. A měl by ses naučit mluvit za sebe, ty o to možná nestojíš, jiní ano ;)
    • měla být reakce na "Lukyz tiscali.cz" .... nevím jestli zazlobil web, nebo jestli jsem se někde uklikl :(
  • mít království, nabídl bych ho za plnohodnotný pokračování!
  • Mám doma ještě originální DVD. Jednoduchá hratelnost a skvělá kampaň. Ani dnes se neohraje,
  • slavek.skara
    Jako tohle byla velice skvělá hra, pěkný originální příběh dobře zpracovaná hrdinové...pokud bude cena příznivá jdu do toho!
  • Ale stejne Nanana nanaaaaaaaaaaaa Nanana na Na *1*
  • Lukyz
    Jo tak tohle bych si milerád dal znova. Záležet bude pouze na ceně a ta bude jak se patří přemrštěná *7*
    • Si piš, že si to nechají pořádně zaplatit
      • Možná bude stačit vyčkat par měsíců po vydání a zakoupit klíč treba na Kinguinu. Hra by za stát mohla.
        • steam summer sale to jistí :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit