Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Časem určitě obě. Kterou první to záleží:. Zjednodušeně -> PoE - BG,IWD vs D:OS - Ultima
    D:OS moderní verze oldschool her, interaktivní tahové souboje, zajímavý příběh s vtipem a říznutý černým humorem, jestli tě bavilo třeba první Divinity.
    PoE - pokud jsi byl fanoušek Inifinity her, se vším co k tomu patří, temnější příběh, real time souboje s pauzou, máš tam defacto větší partu, více postav, skillů, společníky.

    Systém questů je v obou hrách podobný. Žádné naběhnutí do města, posbírání úkolů a hurá plnit. Radost z explorace světa mi přišla tak nastejno. Crafting je třeba u obou her, ale v PoE jsem ho nikdy nevyužil. V Divinity mě zase bavilo zkoušet kombinovní předmětů.
    Divinity na mě ale působí více svěže, moderně a jde si vlastní cestou.
  • Ano je logicke na otazku ci Divinity alebo Pillars odpovedat Bloodborne. Taka ta klasicka konzolova logika ;-)
    BTW vies o tom, ze tato verzia Divinity samozrejme vyvhadza aj na PC , zdarma ofc.
  • tolik řádků a přitom tolik sraček
  • Hele všiml sis, že jsme u konzolové novinky? Takže Tom asi předpokládá, že tady budou převážně konzolisti, takže logicky doporučí tu nejlepší možnou hru a tím je beze sporu Bloodborne, který atmosféru her přenesl do jiných levelů a normálnímu člověku a hráči je úplně jedno jestli se to nazývá RPG, akční RPG nebo mlátička, hlavně že to má fantastickou hratelnost a tam Bloodborne kraluje s obrovskou rezervou vůči Original Sin či Pillars. Takže bys měl poslechnout Toma a zahrát si opravdu pořádnou hru a to Bloodborne.
  • xxxy
    "O tom se snad nikdo nebaví ne? Bavím se o klasických single hrách " odkedy? odkedy si dostal nandane? slovo single si prvy krat pouzil az ty teraz...
    typicky peasant :) ale hlavne ze hra ma vela recenzii, velke produkcne hodnoty a velky rozpocet, ach musim sa smiat na tej tvojej blbosti co si vypotil :D
  • del0
    "O tom se snad nikdo nebaví ne? Bavíme se o...."

    Typický konzolový peasant. Mění si pravidla diskuze, když prohrává. *15* Kolikrát už sem tohle dětinské uhýbání v debatách viděl. Je to všude stejný, ať na games.cz nebo jinde ve světě. *15*
  • del0
    "když ty indie hry mají naprosto jiný stupeň hodnocení a navíc mají v průmeru 20 recenzi, což házi na hodnocení hry jiný pohled než u Bloodborne, která má přesně 100 recenzí"

    Tomíku, ty si fakt hlupáček,

    1. Reagoval sem jen na tvých 100 recenzí. Nikde sem se nebavil o nízkém stupni hodnocení, tak co to sem teď cpeš. Irelevantní.
    2. Očividně ti dělá problém logické myšlení. Jak si sám řekl, jedná se o průměr. Jestli je to z 20 nebo ze 100 je tudíž ve finále +/- jedno.
    3. Velká část z těch recenzí na Bloodborne (stejně jako na všechny velké AAA hry) jsou recenze ze zpravodajských webů typu Guardian, New York Daily News nebo Washingon Post (kde ty hry většinou dostávají "objektivních" 100 bodů a na tom si hrabou průměr), takže těžký hype a placená reklama, která má s profesionální herní kritikou společné velké kulové. Viz GTA5 - 98%. Lol.

    Samozřejmě ale, že mainstream ovečky tvého typu se budou vždy oháňet prodejema, počtama recenzí a různýma číslíčkama. Nic z toho samozřejmě s kvalitou nemá přímou úměru, což bohužel ještě nevíš. Ale časem ti to možná dojde. *7*
  • del0
    No jo, fanboy trotl opět zas*rá diskuzi s Bloodborne, když je řeč o RPG. Těžkej mindráček. *15*
  • A nejlepší volbou je argentinský hovězí steak čili Bloodborne
  • Pillars ma dost prekombinovana pravidla. Panaci vypadaji jak plastovy. Souboje jsou chaos. Zaplava bonusu na tebe vybafne, trva par dnu nez clovek pochopi co je na co.V pripade RPG sucha bych to asi hral dele ale ... ne nenadchlo mi to.
    Divinity mi prislo zive, vtipne. Navic, multiplayer ve dvou je pro tuto hru zcela novy zazitek. Hral jsem RPG uz v minulem stoleti a tohle zpracovani je proste bomba.

    Pillars je svickova s osmi servirovana v nedeli za pristomnosti celeho pribuzenstva. Divinity je flakota na rostu co si opeces s kamosema a pochlastate u toho. :-]
  • Já tam vidím nesmysly typu Ark, Dota, CS apod multiplayerové hry. O tom se snad nikdo nebaví ne? Bavím se o klasických single hrách a tam je nejhranější GTA, Skyrim a pak Metal Gear, dokonce Dark Souls 2 je před Pillars.
  • Asi to tak udělám. *4*
  • Rok 2014 babe, kopa hier z toho zoznamu nezostane exkluzivna, lebo PC je volny trh a nikto tam neplati umelu exluzivitu ako reklamu. Ale tak chciet od standartneho konzolistu logicke uvazovanie..to je ako chciet od Zemana aby abstinoval.
    BTW. v steam top 10 je 5 ekluzivit, 4 primarne PC hry, kde maju konzoly len porty a jeden konzolovy port v najlepsej verzii ;-)
  • nepočítám moby,cska apod....
  • tezko, v top20 tech portu neni ani 1/3
  • máte toho tolik a stejně jsou na steamu nejhranější porty z konzolí nebo AAA hry.
  • to vis, mame toho tolik, ze se v tom obcas clovek ztraci, chapu ze kdyz mas celkem 4 hry, tka si je pamatujes, ale ja jich 50 z pameti fakt nedam

    navic talos principle vysel uz pred rokem, takze rok exkluzivni byl ,ty yntelygente
  • Chim
    Obě *3* . Ty hry nemají nohy, takže ti neutečou. Vezmi jednu a až ji dohraješ tak vem druhou.
  • Pillars. Ta hra slušný příběh i atmosféru. Tohle je strašný hnůj....
  • Co je na Talos Principle exluzivního? Vy PC magůrci ani nevíte, co máte exkluzivního.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit