Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisko chybal som ti? ;-) Asi viem kto je xxxy , aj ty by si to vedel keby si bol inteligentny, co proste....PS4 ma vselico ale urcite nie vyborne hodnotene exkluzivity , na dva roky je ich asi tolko co spocitas na prstoch slepeho kanadskeho drevorubaca. A to konzoly stoja len na exkluzivitach , lebo inak nie su vobec nicim zaujimave.
  • Cize nieco ako GTA5? ;-) Ale nie toto nie je ten pripad, toto sa muselo prerobit aby to slo hrat aj na nevhodnych ovladacoch a aby to bolo nadabovane, analfabeti maju problemy s citanim textu. Nieco ako ked sa do Diabla dodavali kotule na ktore su konzolisti zvyknuti.
  • xxxy
    1. nie som mantor
    2. "Hrali to 3 recenzenti tak jasne ze to ma vysoke hodnotenie ty logik" ak by mali len 3 hodnotenia hlupacik, tak by sa tam vobec nedostali ;) vidiet ze sa vyjadrujes k niecomu o com nemas paru :)
    3. " Ktory ale stale nevyvracia moje tvrdenie ze na pc vam chybaju aaa exkluzivity" ako som pisal, bez AAA nevies ist ani na zachod, ale hlavna je zabava a nato nepotrebuje clovek AAA hru pre casual peasantov :)

    ano tazko sa reaguje konzolovym trolom ked sa vytiahnu cisla, hned spustia svoju obohratu platnu o strategiach, indie a podobne, zacnu zhadzovat kvalitne hry, ktore ani nehrali a vela krat ani nepoznaju :) cisla su cisla, 45 vs 4 :)

    Tom : "až ty vaše exluzivity budou mít 100 recenzí jako Bloodborne, tak pak se ozvi..." a co ked ma 100 recenzii ? vela recenzii znamena ze je hra znama a hypovana, neznamena kvalitna :)
  • to sice vypadaji, ale hrajou se otresne *1*
  • Ne? Ocenil jsem ji 315 dolary příspěvku na druhý díl. Taky ji mám koupenou na Steamu i GoG za plnou cenu. Kolik lidí z PC Master Race, co se tady naváží do konzolistů, ji ocenilo alespoň jedním zaplacením plné ceny?

    To je totiž jedniný ocenění, které autory zajímá.

    I když pravda, já nejsem typický konzolista, protože mám doma lepší PC než drtivá většina PCčkárů. A z názorů lidí, co se hlásí k PC Master Race (spíš Notebook Master Race, že jo?) je mi špatně.
  • nekromant33
    Už bylo na čase, aby po těch letech, kdy to fungovalo naopak, aby se to jednou obrátilo a na konzole taky vyšla dobrá hra. Škoda že tahle hra, dle komentářů z dob před ohlášením portu, tu tvou master race nejspíš nezajímá *9*
  • Věř tomu nebo ne, já mám ten nabušený komp doma, sice ne 4K monitor, ale klidně si můžu u Final Fantasy XIII dovolit 4K downsampling a pak nemám problém si zahrát Order na 50 palcovce, Infamous či Bloodborne, Until Dawn a všechny ty exluzivity vypadají graficky skvěle.
  • akorát je to nějak podezřele zubatý, vylanalezli ste už na konzolích anti aliasing ne?
  • Tak tak Tom to trafil...aj na csfd byvaju v top 100 vsetkych cias vselijake priemerne obludnostii lebo ich hodnotilo par ludi. Presne ako tie vase pc exkluzivity. Nikto ich nepozna, nikto ich nekupuje nikto ich nechce hrat a 3 ludia sa odhodlali to zrecenzovat. Pricom jeden z nich je vyvojarov kamos. Ale mas ich v zozname, tak si uzivaj tie kvanta nadhernych pc exkluzivit a uz nikdy nesmrd v konzolovej diskusii. Sa divim ze mas tolko casu ked mate tolko paradnych hier. Na PS4 je ich sice pomenej, ale su to AAA v uzasnom vizuale, zo stoviek recenzii maju vysoke hodnotenia a nie su to bazmeky zaseknute v roku 1990 pre odrastenu pc nerd generaciu co furt pinda ake su dnes hry a kedysi bolo vsetko lepsie i chleba lacnejsi. Ked chces vidiet AAA hru skus Batmana Arkham Knight alebo Bloodborne..oh wait
  • tak už *3*
  • vypadá hezky, ale je ti doufám jasné, že aby sis to zahrál v rozlišení 3 840px × 2 160 jako na tom krásném obrázku, budeš si muset pořídit nabušené PC, mluvme tedy o závisti *4*
  • Co to je za trapný humor? To si myslíš, že je to vtipné? O Bloodborne se nevyjadřuj ty pc moulo. Jen tiše záviď. Viděl jsi aspoň jak vypadá poslední FF ve hře? Asi ne?
    https://sfx.thelazy.net/games/screenshot/21579/full/

    Original Sin je vrchol nevkusu a kýču. !!!HUMUS!!!
  • až ty vaše exluzivity budou mít 100 recenzí jako Bloodborne, tak pak se ozvi...
  • Mantor co furt vytahujes ten trapny metacritic...vsetky exkluzivity co tam su, su lacne strategie, mmo a KS indie veci za 5 korun a tomu zodpoveda i archaicky vizual a zastarala hratelnost casto nedokoncene veci a mnozstvo nedorobkov v hre plus roky cakania a platenie vopred. Hrali to 3 recenzenti tak jasne ze to ma vysoke hodnotenie ty logik. A mna rebricek top priemerov hodnoteni absolutne nazaujima nepovazujem to za znamku kvality. Je to stadovite hodnotenie ktore ma s individualnymi preferenciami trt spolocne. Ked si teraz hodim top 100 naj filmov 2015 na csfd tak ma z toho zaujima asi 5. To iste ked vidim ten tvoj pc metacritic zoznam takmer nic ma z toho nezaujima a nic to nedokazuje. Herni novinari su este stale zcasti hipsteri a kazdu pc 2d podivnost z KS nadhodnocuju az strach. Polka z tych hier co tam je ma bavili ked som mal 8 rokov a vrchol grafiky som povazoval Gameboya. A co ma zaujima si zahram i na prasivom 2 roky starom ntb za 7 kil. Ja ti vytiahnem len zoznam japonskych exkluzivit co vysli v krabiciach na Vitu a maju top hodnotenia tam a sa poseres i s tym tvojim zoznamom. Ktory ale stale nevyvracia moje tvrdenie ze na pc vam chybaju aaa exkluzivity
  • PS: když jsme u toho, zrovna Dark Souls či Bloodborne by trocha těch barev jenom prospěla, o co by ta hra byla veselejší, kdyby si hrdina mohl obléknout třeba havajskou košili (v BB stejně hrdina košili nosí, šlo by tedy jen o změnu textury). Nevěřil bych, že to někdy napíši, ale BB je jedna z mála her, které by prospělo i pár Gabenových veselých kloboučků *4*
  • právě že ne, konzloe jsou domovem mnoha nádherných barevných kýčů, všechny ty Final Fantasy, Zeldy, vysmátí instalatéři a jiné barevné figurky, až po ty tvoje Disney postavičky v Kindom Hearts, pravý konzolista by se neměl odvracet od těchto pramenů, ale vroucně je milovat!
  • homeles8
    Paráda, po češtině už jenom čekám tady na ten patch, abych si to moh konečně zahrát.
  • tomu se rika kolobeh zivota, deti dospejou a konecne si poridi pc, a pro novy deti se udela nova hrabicka a ty az dospejou, tak si poridi taky pc a tak porad dokola *5*
  • TheGGG
    to seš asi jedinej, kdo hrál zaklínače s kamerou umístěnou nad postavou.
  • TheGGG
    *1* *1* *1* Dobře ty, tady zas nějakým PC tardům praskne klávesnice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit