Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to je demence, nacpěte na ty konzole už rovnou všechno, ať není žádnej důvod kupovat PC ... tohle hrát s gamepadem , boha jeho :(

    PC exkluzivitka jako prase
    • Kozy
      Tak on už prakticky neni důvod mít pc, pakliže si nechceš pohoňkávat na fps.
      • del0
        Pokud ti stačí tuneloidní filmohry na gamepadu ve 30fps, tak asi ne...
      • Aha, a tenhle hlod jsi psal na Xboxu, nebo na Playstationu?
        • Kozy
          Na Macu *3*
      • walltar
        Už je podpora klávesnice a myši u každé konzolové hry? To pro mě byl vždycky celkem důvod, protože hrát cokoliv na gamepadu je hrůza.
      • nebo rozlišení, nebo modech, nebo na něm nedej bože pracovat *1*
    • proč s gamepadem? ta hra má evidentně ovládání optimalizované pro myš, když to někdo chce hrát na konzolích, ať si ji k tomu dokoupí *1*
  • Prečo nie je preklad do Slovenčiny? Česky nerozumiem ani slovo lol.
    • Pro tech 7 slovaku co by 300E z platu dovedli usetrit na hru se to nevyplati delat.
      Pockej si na madarskou verzi.
    • je do Česky ani slovo ... :) vidíš znáš jich alespoň 5
    • Ked cestine rozumie moja 8 rocna sestra tak ty uz musis byt fakt dilino so vzdelanim nejakej pomocnej skoly ked nerozumies cestine.
    • to proto, ze jses madar a ne slovak...
  • Jack1947
    Tak fakt pak už jen pixelovky... budou exkluzivně pc only... i když i na ně se začínají vztahovat mračna, shame isnt it? *7* *12*
    • walltar
      Proč by to byla škoda? Pokud hra na jiné platformě funguje, tak není důvod ji tam nevypustit. Potom má každý možnost hrát na platformě která mu vyhovuje.

      Celkově exkluzivity nepřináší hráčům nic pozitivního, takže nevidím důvod je podporovat.
      • Jack1947
        Jo, pocit že se někomu nafoukne hlava, že si tu hru nezahraje je častokrát k nezaplacení *15* Trolling no more
      • Presne tak, exkluzivita je dobra akurat tak na mastenie si ega Mrkvosoftu, Sony a Nintenda.
  • Konzole rulez! Parada..vezmem to spolu s Wastelandom na PS4. Finalnu najlepsiu konzolovu verziu.
    • del0
      Přeju ti to. Alespoň na Failstation4 budeš mít co hrát. Díky Kickstarteru a indie projektům, které tak nenávidíš, si můžeš zahrát i něco jiného, než jen remastery. *15*
    • to rovnou vzdej, odahaduju ze zakysnes uz v tutorialu, na to nemas mozkovou kapacitu *1*
  • pecka, konecne se na konzole dostane normalni RPG, doufam ze se jim zalibi a budou velky prodeje a podle toho se inspiruji i vydavatele ostatnich radoby RPG
  • Chlapci konecne dokoncili cestinu na Divinity Original Sin a mozu zacat znova.
    • Taktiez dufam v nativny 4player coop.
      • Není to u tahových soubojů zbytečné ?
        • Nieje ani nahodou. Teraz to hram s kamosom v coop, no je len pre 2 ludi, takze sa na druheho kamosa musim vykaslat a musi to hrat sam. Ano je mod co to odomkne pre 4 ale je to dost zabugovane a na to ja nemam nervy.
        • neni
          • jo, multacek musí bejt i kdyby na chleba nebylo, ze to většinou domrvi single je uz jedno..
            • když chci hrat s ostatnima hraju nejaky MMO a ne multak, multiplayer je náhražka pro lidi co nemaj cas hrat regulerni ciste MMO, a podle toho to taky vypada, akorát multak vsiraj do každý single hry aby lidi jako ty hru vůbec hrali, protože nejsou schopny hrat single hru sami, apotrebujou o kazdym prdu informovat kamose co hraje s nima. (Pyco headshot, sem dobrej..atd) Ani nevim uz kolikrat mi nerfnuli barbara v Diablu jen proto ze plno kktu brecelo na blizardim foru, protože se v multaku s jinou postavou citili menecene.takz mlc, když vis prdlajs..multacku. Multiplayer je náhražka pro pitomce co nezvladaji/neumi/jsou lini atd hrat nejakou hru samostatne, a zejména pro ty co si radi pomeruji pindiky a chlubi se svojimi uspechy před ostatnima. Multiplayer se dala všude taky proto ze dokaze zachranit prumernej titul, protože proste hejna pitomcu bavi se honit s flintou v ruce mezi dvěma budovama a strilet po sobe. Skutecne dobre hry pro singl multiplayer nepotrebujou..viz Zaklinac, TES, Gothic atd. Multiplayer je jen siditko pro pitomce a premerovace a chlubily...
              Bez ven za kamosema a zenskejma, prestan se druzit v nejakym chciplym multaku jako demennt, když uz primominas ze nemam ty kamose:)
            • My víme že nemáš kamarády a nechceš aby ti to možnost MP přípomínala, avšak mohl by jsi přestat žádat o ubrání možností nám ostatním skrz naprosto idiotský "argument"?
            • což ovšem neni případ Divinity, nemluvě o tom, že tam už MP dávno je, jen ho rozšířit na 4 hráče
  • prodávat tohle na konzole je docela podpásovka, nefinancovali jsme to aby pak zradili pc platformu :(
    • Lol, vsak vo videu jasne hovori ze majitelia normalnej verzie dostanu enhanced zadarmo, je to ich vyjadrenie vdaky za podporu ludi.
  • Nejsem fanoušek že chtějí v budoucnu vydávat hry i na konzole protože to mívá negativní dopad na pc gameplay ... na konzole vydává drtivá většina firem proto že to je stále větší trh ... opravdu jsem doufal že tohle studio zůstane věrné pc ..
    • vydat puvodem pc hru na konzole neni problem, hra na pc uz je a funguje bez jakyhokoliv podrizovani UI/gameplay/grafika/ovladani, dodatecne at si s hrou delaji, co chteji
      • Presne tak , nevidim, ziadny problem hra na PC vysla , bez kompromisov s ovladanim a teraz urobia port na konzoly. Nech si ju konzolisti uziju je paradna.
        • jak jsem psal .. hry v budoucnu ... opravdu nemam problém s tím že udělají konzolový port vydané pc hry ... problém nastává když tvoří hru s myšlenkou že to bude i na konzole ... třeba když řeší interface ... tak vždy udělají takový který je optimalizován pro gamepad a řeknou si že lidi na pc si s tím poradí přesto že to bude dost kostrbaté ... a naopak to nefunguje ... když budou vymýšlet ability počet slotů počet hrdinů tak budou svoji fantasii limitovat tím aby to šlo hrát na konzolích ... a to je jen pár případů jak negativně ovlivňují konzole pc gaming
        • Teoreticky ano, v praxi blbost.. .viz jak dopadl SupCom 2..
          • jenze supcom 2 byl odzacatku zamyslenej pro konzole, to je prave ten spatnej pripad...
  • Tenhle trend se mi vůbec nelíbí. Autoři by měli vytvořit dílo a pak za ním stát, ne že ho jako vydají, shrábnou devítková hodnocení a pak řeknou, že se to vlastně musí předělat a znova. Hra by měla vyjít hotová, jinak se nedá poznat, jestli hraju nějakou greenlight-early-placenou-betu nebo teda tu hru, na kterou jsem se těšil.
    • Zayl
      Stěžovat si na free upgrade hry, to můžou fakt jen odborníci na games. *7*

      A pokud tu hru nemáš, tak ti může být tuplem jedno, že to chtějí vylepšit.
      • Tahle blbost začala pomalu a nenápadně s DLC. Na začátku se zdálo, že jsou to prima přídavky ve stylu brnění na koně, quest navíc, nový dům do Oblivionu atd. Další krok byl, že k oficiálnímu datu vydání vyšlo 60% obsahu hry a zbytek se dodělával ve formě DLC - kdo hrál Fallout 3 hned po vydání, zahrál si něco málo přes polovinu obsahu, který ve hře byl po vydání všech DLC. To už nejsou přídavky a bonusy - to je chybějící obsah a pokud si člověk chtěl zahrát Fallout 3 "hotový", musel si odložit datum vydání o dva roky.

        Další fáze byla MMO "proměnlivý" obsah v single player hrách. V MMO jsou změny pravidel celkem pochopitelné - autoři zjistí, že špatně vymysleli systém, tak ho změní, nerfnou, boostnou atd. Ale teď se totéž děje v prakticky single-player hrách typu Dark Souls 2. Udělal jsem si build na holy a blesky, naučil jsem se s ním hrát, vyvinul jsem strategie, ale pak mi patch blesky vzal, protože jééé ony byly v mulťáku moc silné, sorry. Multiplayer jsem nehrál ani jednou (pokud mě někdo neinvadnul). Autoři prostě za hry změnili pravidla - CO je teda Dark Souls 2? Kamarád dohrál hru před patchem, já po patchi. Kdo z nás hrál "opravdickou" Dark Souls 2? Existuje vůbec Dark Souls 2 nebo je to jakési "kontinuum" měnící se podle nálady a ranní stolice tvůrců?

        A teď tu máme finální blbost, že autoři upravují hry podle ohlasu fanoušků (což je vůbec špatně - podívejte se na shitovou trilogii Hobit, dělanou údajně "pro fanoušky"). Bioware se konec Mass Effectu 3 moc nepovedl, tak ho honem předělali podle ohlasu fanoušků. To je nebezpečný precedent, který teď ve výsledku znamená, že vyjde hra, pak se rok čeká a pak se řekne, že to bylo špatně a hra se vydá znova. Kdy je teda oficiální vydání? Znamená to, že nemám hrát Pillars of Eternity, protože tohle je vlastně pořád testování a "hotová" verze bude až za rok, až autoři hru dodělají? Wasteland a Divinity jsou odstrašující příklady (Divinity má měnit i příběh - čili nejen formální, ale materiální změna hry). Úplně se rozplývá koncept hry jako uměleckého díla - mění se na službu, projekt, komunitu a další blbosti.

        Tohle se stává ústředním tématem dnešních her, tohle by se mělo řešit na herních webech a v podcastech - že se redefinuje pojem hry jako takové (+ různé early accessy, greenlighty atd.). Štěstí, že Zaklínač 3 vychází na všechny platformy, nemusím rok čekat, jestli se autoři po roce dloubání v nose nerozhodnou, to celé nějak předělat, protože to vlastně bylo špatně.
        • Hrat cokoli dirve nez rok od oficialniho releasu znamena se stat betatesterem.
          TO je skutecnost.
          Online distirbuce umoznuje komunikaci se zakazniky po celem svete. Pokud zakaznici rvou ze je to moc lehle/tezke pak tvurce program upravi tak by byl tezsi/lehci. Zakaznici jsou pak spokojeni dvakrat. Jednou pro to ze je loosery nekdo posloucha, druhak proto ze si mohou zahrat svoji hru tak jak chteji.

          Tvorba her crowd-fundingem s sebou nutne nese i crowd-vyvoj.
          Mrknete se jak se vyvyji novy Unreal tournament. fanousci komentuji a ovlivnuji tvar pusky, textury, umisteni menu ...
          • A to je jako dobře? By me zajímalo jak by třeba vypadaly filmy od Spielberga kdyby mu do nej při tvorbe kecali diváci. Rozumis, ja nepotrebuju mit ve hre pusku co vymyslel nejakej reetard z pakistanu nebo Ohia, ja tam chci pusku co vymyslel clovek kterého za to plati a je na to odbornik a jeho práce je vyvoj her. Komunita vymejsli sra*cky, tak 1% komunitních napadu/modifikaci za něco stoji. Howg
        • No já si nemyslím že je to špatně zvlášť proto že to vylepšují zadarmo ... koukni na zaklínače 2 o kolik ho vylepšili ... máš 2 možnosti buď si počkáš rok .. což je v mnoha případech ta nejlepší věc co můžeš udělat .. protože si můžeš počkat na nějakou pěknou slevu a dostaneš hru už opatchovanou a bez bugů ... či si to zahraješ hned .. a po roce ti tento upgrade bude motivací zahrát si to ještě jednou ..
  • Parada, uz se tesim az to bude na konzolich. Na PC me to vubec nebavilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit