Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    A já si chrochtám blahem, že to můžu zase někde koupit :) Tehdá, když tak člověk hrál zrovna Dooma, měl a má rád sci-fi a tohle se mu dostalo do pracek, tak se z toho pokácel :)
    BTW už by mohlo dopadnout taky toto konečně: http://www.indiedb.com/games/citadel
  • další vocas, řekni mámě o kapesný *1*
  • Jedna z nejlepších her všech dob. Hrál jsem ji poprvé až v roce 1996, čili dva roky po vydání, a byl to jeden z mých nejsilnějších herních zážitků. Ta grafika (a hudba) mi dodnes navozuje takovou zvláštní směs hysterie, nadšení a hrůzy. Doporučuji všem.
  • Moje prvni originalka nekdy v roce 1996-1997 za nejakych 650 kc nebo kolik... :D
    bylo me 8 let, vubec sem nevedel co si vybiram [puvodne sem chtel Terminatora ale ten stal pres 900kc].

    Protoze sem vubec neumel anglicky tak sem se dlouho nemohl dostat pres 3. dvere ve hre :D
    dodnes tu originalku mam [takovou tu nazelenalou verzi CD] ale krabicku me tenkrat mamka vyhodila s jeji posedlosti uklidu :( [mezi dalsi obeti patri Tycoon Transport Deluxe, Sierra Aces Collection a FX Fighter Turbo]
  • In my talons, I shape clay, crafting life forms as I please. If I wish, I can smash it all. Around me is a burgeoning empire of steel. From my throne room, lines of power careen into the skies of Earth. My whims will become lightning bolts that raze the mounds of humanity. Out of the chaos, they will run and whimper, praying for me to end their tedious anarchy. I am drunk with this vision. God: the title suits me well.
  • boziii :) dodnes vzpomínam na ten song ve výtahu :) tohle rozhodně dám
  • Splněný sen...
    Fakt mi nevadí, že je grafika posunutá jen o ždibíček, mouselook je důležitá pomůcka...

    Nevím, kdy si na to vyšetřím čas, ale... Budu muset...

    *3*
  • Jakoukoliv recenzi beru jako subjektivní útvar a je mě jedno, že to psal 15 uřvanej Nguyen anebo čtyřicetiletej "odborník na hry" - tady spíš figuruje v Tvém případě to, že spíš budeš souhlasit se čtyřicátníkem, protože vás oba baví něco podobného a proto dáš na jeho názor, jelikož podporuje i Tvé dojmy.
    A ano, zlatá éra je opravdu teď. Jak jsem zmiňoval, vychází tuna her ve všech možných žánrech pro všechny typy hráčů a pokud ti nevyhovuje hlavní proud, není problém zabrousit do indie her, kde se nachází určitě hry, které splní choutky jakéhokoliv hráče. Jak tohle nemůže být zlatá éra hraní, kde si vybere kdokoliv?
    Jinak, zdravou kritiku zvládám, děkuji za optání. *7*
  • K smíchu jsi ty, dvě stovky, to se asi posr**li...
  • vsak prave preto bola disketova a neskor cd verzia, ono to az take narocne na HW nebolo, co si ja pamatam
  • They've killed my men and now they've killed me. I'm holding my guts inside of me with both hands. I'm almost done... resist. This is bigger than my little life, the lives of my men and the lives of the people I was forced to kill. Resist. Humanity demands it! Resist!
  • no hlavne se zda pristupnejsi v dnesni dobe diky grafickym modum
    http://neutralx2.com/2013/07/14/system-shock-2-mod-pack
    su sice ze stare generace, ale to neznamena ze bych dneska za kazodu cenu vyzadoval v autosalonu at mi prodaj 120ku, ze byla nejlepsi :D
  • SS2 je fajn, dohráno asi před rokem, jen jsem to updatoval modem na rozlišení... ke konci trochu roztahaný, ale jinak skvělý, hlavně čtení těch logů (od tý doby to používaj skoro všechny hry ;)
  • wow, nemáš dvě kila? Nevíš o co jde ale už breptáš? *7* jsi k smíchu vole *11*
  • úžasná hra se suprovou atmosférou *14*
  • wow, dve stovky za co?
  • az te dsem si vsiml ze to je System Shock a ne System Shock 2 :D tak to uz vubec nevim esli do toho jit, prece jen se vicemene furt sklonuje system shock 2 a ani k tomu sem se nedokopal
  • Oba SS jsem hrál, dvojku dohrál a považuji ji do té kvalitnější části mých odehraných her. Jinak ale to je snad logické, ne? Pokud to byly ve své době kvalitní hry a jelikož každý rok vychází o dost více nekvalitních her, než těch kvalitních, bude platit i to, že v jiné době budou tyto hry kvalitnější, než většina toho, co vychází. To mě opravdu nepřesvědčilo o tom, že první SS je kvalitní hra a jelikož jsem to ani nedohrál, tak si to o té hře ani nemyslím. Dvojka byla o dost lepší.
  • představ si, že když hru hodnotí léty prověřenej a ošlehanej recenzent, tak pokud se jedná o nezavislýho žurnalistu, můžeš očekávat vcelku objektivní verdikt. Nesouhlasím s tím, že v současné době jsou hry ve stadiu "golden era" - na to přišlo v posledních letech až příliš mnoho ústupků ve věci herních mechanik. Zase z těch třicátníků nedělej důchodce s Alzheimerem jo? :-D chápu, že se může mladší obecentstvo pokakat vzteky, když na sebe slyší narážky - slyší je doma, ve škole a pak se do nich pustí ještě nějakej blb na Games.cz???? docela vrchol, rozumím. I ty jednou dojdeš do stádia, kdy začneš bejt zdravě kritickej a uděláš si prostor pro srovnávání věcí minulých a věcí současných......ale u vás to teď nemá cenu... my jsme totiž lopaty a jen ty jsi bagr.....kurnik, všichni jsme byly stejný
  • Kr.Pa
    Jenže oni za to chtějí jen 9 dolarů, zatím co AoE2HD stálo 25 euro a AoMHD 30 euro.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit