Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono hodnocení her hlavně objektivní není. Každého baví jiné žánry a kdyby mě dal třeba někdo na zhodnocení RTS či MOBU, určitě pak se bude nadávat, jakej jsem neobjektivní s*áč, protože bych tento typ her strhal.
    A když už mluvíš o třicátnících, od nich jsem si v diskuzích vzal max to, že celej herní průmysl je naho*no, dřív byla tráva zelenější, zvířátka se více pářila či že nevychází nic kvalitního a podobný kecy. Přitom já považuju zlatou éru hraní naopak tuto dobu, kdy si člověk může vybrat cokoliv z tý neuvěřitelný tuny her to, co mu vyhovuje.
    Ale samozřejmě chápu, starší hráči se dostali do věku, kdy už se začíná nadávat, jak je ta mladá generace uřvaná, skažená a celkově nahovno, zatímco ti starší byli normální, slušně vychovaní a kdesicosi, což se také vztahuje i na herní průmysl a vzpomínaj, jak ti důchodci, že za komoušů bylo líp.
  • je to bomba....a ta grafika, kvůli tomu svému stylu má stále co do sebe.
  • Nikdy sem to nehral a o twistu co dela Shodan sem slysel uz tak 100x v ruznych top10 a nvm co, ma to cenu i tak zkusit?
  • Zagro
    Vždyť v tu dobu, kdy to vyšlo, to byla snad jedna z nejhezdších her. A jen málokdo měl HW na to, aby to rozjel ve fullscreenu a skoro nikdo s vyšším rozlišením :) Samozřejmě pokud myslíš dobu CRT 10 let zpět, tak to je jiná, to už té hře bylo 11 let.
  • Zagro
    Vzhledem k tomu co píšeš, tak dost pochybuju o tom, že jsi SS1 vůbec někdy hrál. Nejen v tu dobu, ale i nyní této hře nesahá většina ani po kotníky.
    BTW pro ostatní, co tuto hru znají, tak to byla zároveň i jedna z prvních her podporující virtuální realitu VFX :D
  • ty si poleno :-D a jací potencionální zájemci asi tak hodnotí MGSC popřípadě Z3? já v podstatě proti těm dvoum titulům nic nemám, určitě se jedná o propracované hry, do kterých vývojáři investovali spoustu nápadů a energie, za to je chválím. Ale uvědom si, že tenhle uvřískanej HYPE jde především z úst mladší generace....a snad nebudeš rozporovat, že vřískání 13 letýho Ngujena nemá z objektivního hlediska absolutně žádnou váhu - možná jen v té formě, že těch Ngujenů piští 1 000 000,
    přesto si víc vezmu z rozboru "třicátníků", kteří byli jak u zrodu, tak u golden era, tak u soudobých her - mají (ač chceš nebo ne) větší rozhled, umírněněnší formu vyjadřování a já prostě věřím, že jejich analýzy jsou mnohem dál, než bez pardonu kydy vocasů, kteří znají herní branži od roku 2008 vejš
  • Má životní herní láska. A ta je vždy jen jedna.
  • Páni, 34 tisíc potenciálních zájemců. Tak to souhlasím s původním příspěvkem, o takovýhlech číslech si MGSV i Z3 mohou nechat jenom zdát. *7*
  • :D Zrovna včera jsem to zmiňoval u recenze k SOMA. Důvod přoč není potřeba se hnát do ted vyšlé Somy.
  • Coffin.Corner
    Vůbec bych se nedivil, kdyby si GOG ušetřil práci a úpravy si "vypůjčil" od SSP, což byla do loňského roku volně šiřitelná verze System Shock, od nadšenců, upravená pro novější systémy.
  • ehm, bol,...lebo bola na vysokych prieckach wishlistu na gogu(ludia hlasuju,ktore hry tam chcu vidiet)
  • A že o tuhle hru byl doteď zájem, co? *7*
  • takto vypadá pořádná 10/10 hra, a ne ty modní srajdy Witcher 3 nebo Metal Gear V, po kterých za 2 roky neštěkne ani pes.
  • chcelo by to remake na dakom novom engine, ja som to nezvladal prejst uz v dobe CRT, nie to teraz na HD monakoch
  • jnsCZ
    Metal Gear Solid je FPS RPG?
  • Teraz už nic nedávám tak jako před 21 rokmi *1*
  • lipkozzi
    Ja to vidím takto:
    €8.99€5.39
    You save €3.60 (40%)
  • lipkozzi
    Vzhľadom na to, že je tam natívny mouselook, by som to vôbec nebral tak tragicky. A ešte k tomu aj tie detaily, ktoré sú tam vidieť vďaka hires, sú neskutočné. Takto by sa mali robiť re-releasy starých nier.
  • ja vidim cenu 8 dolaru, to neni ani dve stovky, nevim kde autor nabral cenu pres ctyri stovky
  • Tak ty upravy urcite nebyly zadarmo. Kdyby to chteli za puvodni neupravenou verzi, tak budiz, ale za predelanou verzi je to podle me ok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit