Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi nevite někdo jestli budou remakovat i bg2?
    • Jelikož sháněli dabéra Irenica, tak myslím že to mají v plánu ;)
      • Tak to je super, protože dvojka mě bavila o dost vic jak jednička a obsah navic by mi rozhodně nevadil, alespon budu mit o duvod vic dohrat to po sedmé *14*
    • MrSanta
      Pravili že záleží na úspěchu jednotky, ale mají to v plánu. Když budou prodeje, bude i remake dvojky.
  • Nechapu, coop byl v bg porad
  • Robotron3
    Tak si nechám dát spoustu nekvalitních, ale pokud je i grafika stejná jako originál, tak vůbec nevidím smysl v remaku, pokud nejde jen o tablety. Mě se líbí dokonce i Dragon Age 2, takže po BG vůbec nesmutnim :)
    • Thorleif_cz
      Tak já ti to brát nebudu, ale je myslím pravdou, že se najde určitě dost těch, které tento projekt velmi zajímá... Ano včetně mě. Na hře přece není jenom grafika, BG:EE jede v enginu druhého dílu a jelikož nabízí podporu vysokých rozlišení, nemám se čeho bát. Mě osobně se scenérie, které IE dokáže vykreslit pozdávají mnohem více, než cokoliv s čím DA:O přišlo v průběhu (téměř celého) hraní...

      Já osobně se těším na nové postavy, na (doufám) zajímavé úkoly s nimi spojené a hlavně na to, až se zase ponořím do kouzelného prostředí Faerûnu a nějakou tu (dost dlouhou) dobu budu chodit do práce s kruhy pod očima...
  • No, nevím nevím, tomu novýmu obsahu nějak moc nevěřím.
    Mulťák u takovýhle hry je a byl naprosto zbytečnej, to mohli naopak klidně vypustit a nic by se nestalo.
    • Horst Sux !
    • EuroSamurai
      Oba díly sem hrál v kooperaci a zbytečný to rozhodně není.
  • Opravdu jsem zvědav na tu dotykovou verzi,jak to vyřešili.
    • jelikoz se hra da stopnout a rozdat prikazy tak nevidim problem
      • ocenil bych přikaz vseho nechat a jít na pivo
        • Pokud bude fungovat i na tebe, bude to super.
    • jednoduše posunes to nahoru pojede to dolu prostě pozpatku jako draci ve skyrimu
  • Thanes
    Trent taky na twitteru sliboval podporu Weidu modů, takže si tam budete moct nacpat BanterPack! :)
    Jsem dost zvědavý, jak to dopadne, moc světoborně to zatím nevypadá (hlavně cena 20 dolarů mi přijde na remake dost), ale na předobjednávku mi to stačilo.
    • Co je BanterPack? Já BG2 dohrál i s datadiskem, ale o tomhle slyším poprvé.
      • lipkozzi
        http://www.pocketplane.net/banter
        • Thanes
          Je právě i pro jedničky, aspoň myslím, že jsem s ním hrál :) Tam byly ty dialogy o dost chudší než ve dvojkách a tohle to hodně napravovalo.
          • Thanes
            Mám, tohle to bylo, super záležitost, doufám, že to tam půjde znova :) http://www.gibberlings3.net/bg1npc/index.php
  • Keyz
    Grafiku by mohli vylepšit.Od "vylepšení" staré hry bych toho očekával více než přidání obsahu.Také možnost lépe upravit ovládání atd...
    Taky snad odstraní tu divnou animaci během boje,kde postavy stále sekají a ze začatku se trefí jednou za čas.Kdyby tam byli vidět úhyby anebo blok vypadalo by to lépe.Již je možné to udělat normálně tak aby to nevypadlo jako když se dvě postoviydo sebe na jeden metr nemohou minutu trefit.
  • Magistr Tomáš Bouzek si žádá windows phone verzi.
    • Doporučuji vám zůstat na diskuzních fórech TV Nova pane.
      • Ty se v těch prdelních internetových fórech nějak vyznáš, doktore. Že ty si tam chodíš pro svoji bábu!
      • Cahir
        Technická: PhD (titul označován jako velký doktorát) se zpravidla píše za jméno.
        • Akurát že PhD nie je veľký, ale malý doktorát, veľký je DrSc. Teda možno v Česku je to iné, ale dosť pochybujem. *15*
          • Samozřejmě, že Ph.D. je "velký doktorát".
        • No jo fakt, máš recht.Když já jich mám tolik, že jsem zapomněl kam se dávají.
          Ach, chtěl bych být v takové situaci jako tady kolega magistr Bouzek.
          *1*
    • PUDr. Déžo Lakatoš, CSc - žádá v diskuzích povinného zavedení titulu ke jménu.
      • Konečně někdo normální!
    • Nesnáším ty deb*ly co si za každou cenu musí dávat před jméno titul a ještě o sobě mluvit ve třetí osobě... *7*
      • Na internetový diskusi o hrách je to opravdu důležité...to víš, honit ego, honit ego )))
        • ego to je tvuj sexualní partner ?
          • hned po tvé sestře...)))
          • Kozy
            Ty dneska jedeš
            • Ty ne
      • Já zas nesnáším ty debily co si musí dávat plusy sami
        • Kozy
          Ale no tak pane magistře, jistě máte na víc
          • To jistě, proto sám sobě nedávám plusy ale minusy!
  • No tak grafiku nevylepšili, tak co tam máme dál?
  • Dúfajme, že čeština bude čím skôr.
    • http://minus.com/lbrPK0WuVloq3A

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit