Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short
    Ja bych chtel recenzi od Gabiny :)
    • Ja by som chcel remake Albionu stale ked uvidim tvojho avatara :)
      • solomon.short
        ja ne. Albion remake nepotrebuje, je hratelny i dnes (kdyby nebyl tak zatracene tezky). Priznavam se ze uz nepokryte pouzivam bug v prvnim meste na lektvary, jinak bych se z toho osral. Momentalne ho mam rozehrany abych dal savy klukum na gamesplay
        • nepamatuju si, že by ta hra byla nějak těžká. Dojel jsem to do konce 2x. Dokonce jsem hrál i Ambermoon na emulátoru Amigy. Ale rozhodně je to těžší než dnešní mainstream.
          • solomon.short
            ale je mi jasne ze borec jako ty dohral Amberstar, Ambermoon i Albion na jeden zivot a pres suzafon. Co taky jineho ze?
            • solomon.short
              pravda, oproti Amberstaru a Ambermoonu tak tuha nebyla
            • Právě už tehdy to bylo tužší RPG ... z pohledu dneška a minecraftové omladiny -nehratelná ošklivost ....
            • nechápu tvůj koment. Amberstar jsem nedohrál, Ambermoon jsem dohrál tak do třetiny, a Albion jsem hrál už hodně dávno. V mých vzpomínkách ta hra těžká nebyla, ale vzpomínky se můžou mýlit.
          • solomon.short
            nebyla tezka pokud jsi vedel kdy a kam na jakem levelu jit. Rikam nebyla tezka :) ale porad sakra tuha. snazim se pripravit savy tak aby sel udelat gamesplay. Takze budu i ted trochu cheatovat
  • Japonci si libují ve velkých šílených věcech, emo účesech a postavách co vypadají jak kluci holky za naší školky (ideálně v mini sukni). Graficky to je vyloženě zastaralé. Přímo strašné. O nějakém kvalitativním standardu pro PC není řeč.

    Příběh postrádá logiku a na to snad japonci ani u podobných her nehledí. Hlavně, že tam zrubu mečem 100m robota a to, že animace nesedí, sekám do vzduchu a je to vlastně jedno.
    Čest výjimkám

    Tohle ve srovnatelných věcech jako je technická stránka hry porazí každé evropské a americké rpg
    • flash789
      Pane Pravda. meles jednu kravinu na druhou a mas o tom asi tolik znalosti co trilete dite ktere ma vypravet o atomove fyzice. Pro cloveka co tyhle hry hraje tak pusobis neuveritelne hloupe. Takze pokud se nechces verejne ztrapnovat pred lidmi co o veci neco vi, tak radsi priste mlc.
      • jednu jsem znal co hraje tyto japonské bizarnosti.. Oblékala se do podobně bizarních kostýmů, velmi intenzivně se v nich fotila a hlavně se u toho tvářila, že to myslí vážně. To je na tom ta ujetost.
        • No a? Proti gustu žádný dišputát.
          Tak dlouho dokud to nevnucuje ostatním, tak si může dělat co chce.
          • tak ten nade mnou nás všechny co zde vyjadřujeme názor na velmi specifický výklad videoherní kultury po japonsku napadnul, že jsme 3leté děti co nerozumí jaderné fyzice...moc ten myšlenkový pochod nechápu, ale musel jsem mu to nějak vrátit. Zítra píšu ne ČEZ Drábové jak to vidí s Mangou a jestli má také nějaké své éterické alter ego. *7*
    • Nemáš pravdu pravdo......paradox.
    • Snad to uplně nedorazi zmrvenym portem, jak je u japonských her zvykem
      • Jack1947
        Zámek na 60fps je jistej ( no ještě že né 30fps) nicméně, určitě to bude stejně zastaralý jak na konzoli
        • Snad pude pořádně nastavit grafika a ovládání, žádný zmáčkní křížek na ovladači abys provedl útok a podobný nesmysly
          • Obávám se, že ne. Snad MGS byla jedna z mála výjimek....
            Tyhle typy her na to většinou dlabou. 60fps lock to dokazuje. Normálně máš hry bez locku aby si to každý dal jak chce.
            • Jack1947
              Já myslím že většina her má limit kolem 150fps což je až moc. Jj prostě nelze čekat na pro japonce minoritním trhu ( mají Japonci herní pc vůbec?) že by jejich port byl nějaký parádní.
          • Jack1947
            To by jsi chtěl už moc ale musíš to brát takhle že to je port a stojí to 60pytlů, nemuselo to vyjít vůbec ( mě by to až tak nevadilo) Prostě pc hráči na takovou hru budou kafrat vždycky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit