Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle si určitě nekoupím. Pro mě je Level (Score, Gamestar atd) už mrtvý, 90tá léta jsou jaksi pryč, bohužel...
  • Uznej, že tě setřel a už o tom nepiš.
  • Lawliet
    A s kroutící obálkou! *15*
  • Mohly bejt pro něco jinýho speciálního co by jinak nebylo ;-)
  • ales.smutny
    "... protože příručka je na 16 speciálních stranách navíc, které by jinak nebyly."
    A ještě jednou :)
  • Keyz
    Krom Kingdom Come byl hodně dobrý rozhovor. Dost otevřený.

    Také retro se mi trefilo do vkusu. Blackthorne jsem hrával velice rád.
  • Je.
  • otazka je, jestli nekoho vubec WoWP jeste zajima, kdyz stejne vsechni hrajou WT :)
  • V tom prvnim čísle bylo taky něco hodně obsáhlýho ohledně tohoto typu her. Právě o to větší škoda, těch 16 stran se dalo využít mnohem líp :)
  • Kup si elektronickou verzi a obalka se ti kroutit nebude ;)
  • sleepless
    O World of Tanks jsme v Levelu ještě nepsali, o World of Warplanes byla jen recenze. Nicméně, WoWP nezabírá místo v časopise něčemu jinému, protože příručka je na 16 speciálních stranách navíc, které by jinak nebyly.
  • XXDarthVaderXX
    Snad od příštího dilu by se to mělo změnit(pokud se nepletu) :-)
  • Už se vyse*te na ty World of Warplanes, Tanks a já nevimco.. tyhle hry už získaly takovýho prostoru v časopise, že byste se o nich dokonce roku neměli ani zmínit aby se to vyrovnalo. Jsou přece taky jiný hry ne?
  • Eda.Frtan
    A přestane se ta obálka kroutit? Jako už to začíná být poměrně trapné...
  • Veskoslav
    Proboha je to špatně vložené *7* Sice je to školácká chyba, ale může se stát.
  • Botanicula ? WTF ? Hra která byla před měsícem na Humble Bundle ? Teď je tam ARMA, takže jí zřejmě můžem čekat v příštím čísle ....
  • nj zase nekdo neprodelal skoleni: vkladani clanku do RS :D
  • Veskoslav
    No myslím, že tady někdo špatně editoval nový článek a místo krátké ukázky sem hodil celý:)

    Osobně mám přečteno. Jsem spokojený, jenom mi vadil příliš veliký prostor WoWp.
  • Nezda sa Vam ze ste to kapku prestrelili?
  • Já si to koupím i tak, není nutno mi opotřebovávat kolečko na myši.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit