Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW
    Ještě jedna věc: Přijde mi, že většina lidí (včetně mě), co se ozývá, už žádný Level nějaký ten pátek nečetla. Co si budeme povídat, autorské složení je fajn, ale ta cena je mnohem důležitější :).

    Ale otázka na na pravidelné čtenáře: Je opravdu ten rozdíl oproti předchozímu směru časopisu tak markantní, nebo je to prostě jenom dojem vzniklý z reakcí staronových čtenářů?
    • prijde mi ze rozdil je znat dost. humor je podobny memu (mam podobny vek jako draken) a ne jako pro 15tilety deti atd... jen at jim to vydrzi. a hlavne cena je super. + indie kvalitni hru beru ! :)
  • Ohledně Levelu mám strach. Vážně chcete udržet takovýhle standart? Vážně je možné mít sto stran poutavého čtení každý měsíc?
    Příjemné plus je, že se nesnažíte o humor za každou cenu alá konkurence.
    • Nejsem si jistý, ale v podcastu myslím zaznělo, že je to obsah za dva měsíce?
  • Strašně se mi líbí nový design. Dlouho jsem si Level nekupoval, jen občas prolistoval u známého, ale teď jsem neodolal a ten rozdíl, to je jak nebe a dudy.
  • sly_boots
    LEVEL som nekupil odkedy sa skoncila zlata era (skvele roky 1999-2003), ale v pondelok nabehnem do trafiky, aby som chalanov podporil a mozno sa mi ozivia tie spomienky ake to bolo, ked som ako 15rocny fagan vybaloval z igelitu novy vonajuci LEVEL :)
    • rami.cz
      ja mam doma ve sklepe jeste CD z roku 96 :)
  • GlaDOS
    Též chválím. Po dlouhé době si Level začnu kupovat pravidelně. Z hlediska designu jsem neočekával takovou změnu (k lepšímu - v jednoduchosti je síla). Jen bych měl výtku k hodnotící stupnici. Ta hustá šedá oproti tmavé růžové vážně špatně kontrastuje. Pokud jsem byl v ne moc dobře osvětlené místnosti, měl jsem problém rozeznat od prvního pohledu hodnocení. Možná by ta šedá mohla být méně šedá, nebo dokonce bílá s šedým ohraničením. Samozřejmě není problém si přečíst slovní hodnocení, ale ta grafika přece jen má svůj účel prvního pohledu, tak ať tak funguje.

    Doufám, že se výběrem plných her budete dál držet méně známých a klidně i menších, ale skvělých záležitostí. Vždy se najde pár uplakánků, kterým se člověk nezavděčí.
  • vonTossis
    Jakožto majitel několika desítek vydání Levelu z té nejlepší éry, tedy někdy od roku 1998 až do roku 2005, můžu směle prohlásit s nostalgickou slzou v oku, že JE TO TAM! Ten časopis vypadá úplně jinak než kdysi, ALE ta vůně samotného obsahu tam je. Opustil jsem vás, ale pokud chcete pokračovat takto - jsem opět váš. Děkuji.
  • MishKonn
    Tak jsem se vás chlapci rozhodl podpořit a tento měsíc vynechat koupi časopisu TopGear ve prospěch nového LEVELu. Jestli se to vyplatilo vám dám vědět po příští delší návštěvě WC.
  • Robotron3
    Takhle od pohledu vypadá dobře. I když jsem tomu moc nevěřil, vypadá to, že konečně to vzali za správnej konec. Podívám se.
  • smejki
    Hele, docela by se šikla informace, že ta přibalená hra má region lock. Buď jsem slepej, nebo tam neni.
    http://steamdb.info/sub/28705/
    • tak vtom připadě jim na to seru.Region locky ze zásady nepodporuju.
      To už si to radši stáhnu.aspon se naučí že bud prostě budou mít kapitalismus ale prostě plnohodnotnéj,nebo pseudo system kde si to budu stahovat když budou mít takovýhle praktiky.
      a mínusujte si jak chcete já jsem anarchista.
      • *3* V čechách a na slovensku tě region lock trápit nemusí .... Pokud máš na steam profilu jinou zemi máš prostě smůlu . Netuším jak to chodí se změnou IP adresy při návštěvě spřátelených sousedních zemí u Steamu ale snad to tak horké nebude .
        • Vitekb
          Mně to to teda celkem vadí. Přemýšlel jsem o koupi, ale protože nemám o hru zájem, tak jsem ji hodlal na netu někomu dát a teď musím vymyslet, co s tím udělat.
    • :/ ... A to bude mít asi většina z kódů které se v Levelu objeví .
      • To je u digitální distribuce problém dát to na svět? Tam přece nevznikají náklady navíc.
        • ucho
          no řekl bych, že dostanou výhodnější podmínky, když to bude locknutý. ono kdyby tam dali svět a hodilo se takhle do oběhu několik tisíc klíčů, dost tím degradujou cenu tý hry celosvětově. takhle si myslím dokážou vyhandlovat zajímavější kousky, protože CZ+SK pro ně zas takový terno nebude...
  • Včera jsem po letech Level koupil a jsem nad míru spokojen. Vítám snahu staro-nové redakce zaujmout trochu jiným přístupem (nesoutěžit s internetem). Bývával jsem pravidelným předplatitelem několik let, ale s vzestupem internetu jsem později od tištěných časopisů ustoupil, když nabízeli pouze to co se dalo v poho přečíst na internetu (víceméně hlavně recenze). Moc hezky jsem si v novém Levelu početl, opravdu se pánové snaží dostát svému záměru a nabídnout vlastní názory a pohledy na různá témata a trendy. Pokud bude časopis každý měsíc obsahově takto kvalitní (teď je zrovna o čem psát - E3, odhalení PS4/XboxOne, kauza Prism, navíc vyšel po 2 měsících) tak ho asi zase začnu odebírat pravidelně. Zatím bych řekl Good Job *4* .
    • vesměs s tebou souhlasím, avšak tu porci recenzí bych přece jenom ještě trochu zkrouhnul na úkor dalšího jednoho nebo dvou tematických článků..
      • bobsh
        Velká várka recenzí je nejspíš způsobená tim, že tohle číslo pokrejvá dva měsíce. V dalšim už jich snad bude míň (nestihne vyjít tolik věcí, který by za recenzi stály)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit