Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Tak Level jsem si tedy koupil, rozečetl jsem zatím jen ty úvodní stránky o změnách a hned mě zaujala jedna věc - dost malé písmo. Z jiných časopisů a vlastně i z novin jsem zvyklý na o malinko větší...
  • TheGGG
    Pocity rozporuplné. Časopis více méně v pořádku, hra zklamání (přesně jak jsem čekal po 15 minutách jsem už klikal na ikonu přidat nebo odebrat programy) článek o postapu zajímavý. Bohužel do časopisu opět píše Wávra což je zklamání. Dižajn za tři plus. I když se s plnými hrami tentokrát moc nepředvedlo ani score, stejně se u her z jejich DVD bavím víc než u hry z levelu. Samozřejmě, věřím že level přinese i zajímavější kousky a nebudu se brodit stojatou vodou nezávislého šuntu. Takže zatím první level za 2 a snad budu mít důvod koupit i příští díl. *3*
    • Jsi mimo mísu.Konečně pořádný počtení.A co máš proti Vávrovi?Že nazývá věci pravým jménem?A mimoto se mi líbí,že to kluci nevzdali a LEVEL zachránili....
      • TheGGG
        Bože, Wávra a zajímavý. Dyť jediný co dělá je že uráží hry a hráče a myslí si kdovíjak není kůůl a drsný. Chápu že oslizlá retrofilská komunita slintá nad tím jak Wávra napadá nové hry, ale každý skutečný hráč se těm jeho názorům tak leda vysměje.
        • On není jen drsný kůl , on je taky velký a narostlý ... a ke všemu poměrně tichý , takže bych si dával bacha na bíbra ;)
        • ucho
          no Vávra se příliš neostýchá, ale rozhodně si nevybavuji, že by příliš přecházel do osobní roviny a urážel. tak jak to nyní činíš ty... takže opět chabý pokus o trolování.

          edit: redakce, to fakt nejde udělat nic s takto zjevnými troly?
          • TheGGG
            Ne, seš si jistý? Zjisti si co v jednom podcástu říkal o lidech kterým se líbil film Temný rytíř nebo Počátek. Sprostě přímo nemluvil, ale jak pomloval filmy, tak pomlouval i fanoušky těch filmů. *11*
            • Miroo_7
              Vávra sám moc dobře ví "jakou má pověst" takže si dost často (obzvlášť v podcastech) dělá sám ze sebe srandu a spousty jeho výroků je tak třeba brát s rezervou. (Portal hrajou divní hipíci atp.) Zbytek je nefalšovaná konstruktivní kritika. Vávra navíc ani zdaleka nepatří ke kritikům všeho co vidí, (viz. jeho recenze v LEVELu a na games, je hromada her, kterým dal 8 či 9 a je fakt málo těch, kterým dal pod 5) díky své profesní minulosti (a vlastně i současnosti) si to na rozdíl, od nějakýho Franty z Dolní Lhoty, může dovolit.
      • spoock
        Vavra je jeden z nejzajimavejsich komentatoru herni branze, sice nevime jak nam jeho kadibudky vytrou zrak, obcas me jeho postoje k hram stvou, ale na kazdem sprochu, pravdy trochu.
        • GlaDOS
          Já bych si asi kadiboudou nechtěl vytírat zrak. Mohlo by to vést ke zánětu spojivek.
          • *1* Ale na kadiboudy všichni ve spojitosti s Danem trpělivě čekáme ....když už se stal jejich herním Maskotem .
            • Tilwaen
              Podle mého by je možná ani Skyrimu nevytýkal kdyby věděl, co za lavinu to spustí *15*
    • spoock
      Ty vole, kolik ti je roku? Kupovat si casopis kvuli hram? Mam dojem, ze prave novy Level ma konecne ctive clanky a ty tady ohrnujes nos nad plnou hrou u casopisu za velice vitanych 99Kc? Ma snad Cinema u casopisu za 98Kc film?
      • TheGGG
        A proč ne? Díky score a levelu jsem si zahrál hromadu her které jsem v době jejich vydání vynechal a později už si na ně nevzpomněl. Chápu že je pro vás těžké to pochopit ale mi co si hry kupujeme si prostě nezahrajeme všechno. *5*
        Jinak časopis jsem POCHOPITELNĚ vždy přečetl celý, ale tam už bylo jedno jestli si recenzi přečtu v tom či onom časopise.
      • :))) No mne je taky už docela dost a vždy mne hra bude zajímat ... teda pokud tam taky nebude nějaký pěkný tématický článeček ... jinak k předplatnému se právě proto zatím nechystám ..
      • Souhlas. Soumrak papírových herních magazínů podle mě nastal ve chvíli, kdy lidé začali vybírat podle přiložených plných her, ne podle obsahu samotného časopisu. Dnes je situace jiná - her jsou tisíce a díky slevovým akcím na Steamu i jinde se často dají pořídit za pakatel. Plné hry u časopisů podle mě v podstatě ztratily smysl. Neporovnatelně raději si zaplatím za kvalitní čtení.
        • mdkGT
          S tim zacal ale hlavne LEVEL, plne hry driv to byla sama sragorovina typu Ishar trilogie, nebo Maupity Islans atd (nic proti temto hram, Sand Warrior me docela bavil) a pak LEVEL praskl do stolu a tady mate FALLOUT. Tam podle me byl ten zacatek, zacatek konce :)
          • Že ti huba neupadne .... Ishar a srágorovina ? Právě nad tímhle hratelný retrem a speciály si při pohledu třeba na Alan Wake docela povzdechnu . A výroční DVD s kompletní produkcí autorů Jets'n'Guns ... to my chybí , ne nové srágoroviny . (Sorry nějak mi v posledních letech obsahově splynulo Score s Levelem , takže kdybych opěvoval jejich zásek do živého ...omlouvám se , já vybíral jen podle plných her )
        • spoock
          Me ty plne hry nikdy neoslovily, kdy uz jsem si kdysi kupoval Level, tak kvuli cteni a byl jsem rad i za CD, pozdeji DVD prilohu, protoze stahovat 10MB z internetu hodinu byl mor. Plne hry byly obcas fajn, ale stejne jsem je moc nehral, i kdyz obcas se neco objevilo co stalo za to.
      • Přesně tak!!!!
    • ucho
      já ti nevím, ale nevěřím, že sis časopis koupil, ani že sis nějaký klíč na steamu aktivoval (a o tomhle způsobu odinstalování her ze steamu slyším poprvý, já dávám vždy "Delete Local Content..."
      • TheGGG
        Hru ze steamu můžeš odinstalovat normálně, spustíš přidat nebo odebrat programy dáš odinstalovat, zapne se steam a hra se odinstaluje.
        Jinak si věř čemu chceš:) časák jsem si koupil, ale dokázat ti to můžu jen těžko. Leda by ses šel zeptat báby v trafice.
        • nekromant33
          das odinstalovat, zapne se steam...
          ok, nuff said
          • TheGGG
            Chápu že někomu kdo má rád gear of war to musím vysvětlit krok po kroku.
            Takže dáš přidat nebo odebrat programy, vybereš si hru kterou chceš odinstalovat a dáš odinstalovat, pokud je hra na steamu spustí se ti steam a objeví se tabulka "chcete odinstalovat hru", potvrdíš a hra se ze steamu odinstaluje. Jednoduché jak facka.
            • nekromant33
              tys ale nepochopil mě, šlo o to jak si to udělat těžší než je potřeba, když i po tvý praktice používat systémový odebírání programů se ti stejně spustí steam, místo toho abys ho pustil sám a rovnou to z něj odinstaloval, ale to vysvětlovat někomu kdo má rád justina biebera nemá smysl *6*
      • Ronox
        Už se to moc nepraktikuje, ale jde to :D
      • Trisska
        Hele nepruď, z jeho příspěvku je naprosto evidentní, že si ten časopis koupil a čemu ty věříš nebo nevěříš je fakt úplně jedno. A odinstalovat hru přes Přidat nebo odebrat programy je úplně normální, dokonce i já to tak dělám. Takže jestli jsi o tom ještě neslyšel, asi bi sis měl doplnit mezery ve vzdělání práce s počítačem, namísto neustálýho trollování! *10*
        • GlaDOS
          Ty si doplň jak vzdělání práce s počítačem (konkrétně se Steamem), tak znalosti češtiny. V "by sis" se píše tvrdé y.
          • ucho
            to on moc dobře ví, jen tím provokuje. jako vším, co píše... prostě trol...
        • Veskoslav
          A hele, uz mas zase unban? To je skoda. Trol se zastava trola. Usmevne....
        • mdkGT
          Heslo dne, "proc delat neco jednodusse, kdyz to jde slozite".
  • Mě se ta hra taky moc nelíbí... ale já nemám rád plošinovky, když tam budete dávat něco ale na způsob třeba nuclear dawn, tzn. super zábavná věc, jenom ne úplně známá tak super!
    • Asi tak , hry které se opakovaně točí ve slevách bych zrovna jako bonus ani nechtěl .... ale Giana Sisters .... no zatím jsem se jen díval a asi bych ji sám nekoupil , takže když ji někdo přihodí k levelu ... nemám problém ;)
    • spoock
      Vzdy se najde nekdo,kdo nema rad plosinovky, fps, strategie. Zrovna tuhle hru jsem nehral, tak jsem zvedavy rozhodnebych do budocna spis nejake ty indie veci z nedavne doby, nez hry, ktere si muzu vzdyckz koupit ve sleve,ono koupit indie hru za 200 se mi nikdy moc nechce.
    • Podle mě je ta hra v podstatě bonus navíc. Podívej se, kolik stojí ostatní časopisy. Cena 100,- Kč je za podobný formát a obsah naprosto běžná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit