Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • level je pro socki *6* score je nejlepši *5*
    • Amylee.Anderson
      JD, ten tvůj status na twitteru už neobhájíš.
    • Ty jseš, ale ubožák. A nauč se česky.
      • USER47
        Napsal člověk, kterej ve dvou holejch větách dokázal vyrobit dvě hrubý chyby.
      • Ty se nauč česky taky, před ale nemá být čárka.
        • Tilwaen
          Nejen to, patvar "jseš" navíc neexistuje.

          Hrozně mě baví moralizování, jak se má kdo učit češtinu, od někoho, kdo navíc sám píše jako prase *1*
          • Tak já takové zkomoleniny "jseš" apod. nepovažuji až tak moc za chyby, i když je ten tvar gramaticky špatně. Myslím, že dotyčná osoba si uvědomuje správný tvar, ale píše, jak mluví s určitým nářečím a gramaticky nesprávně. Spíše mi vadí chyby, kdy člověk neví, kde se píše "i", "y" nebo "s", "z".
            • "jseš" je patvar, kdy se někdo, kdo mluví nespisovně, snaží mluvit spisovně, ale neví jak :D

              správný hovorový tvar je "seš" :P
          • ucho
            a určitě používáš správně slovíčko "moralizování"? *5*
            • ucho
              Tilwaen: podívej se do slovníku cizích slov na slovíčko "moralizovat" a zamysli se nad tím, jaké mravní ponaučení má pisatel na mysli, když někoho upozorňuje na jeho vědomostní nedostatky.
            • Tilwaen
              Žiji v domnění, že ano, je tomu snad jinak? *4*
        • Čárka tam být může, záleží na tom, jak je to myšlené... Ty jsi, ale (ne nejlepší, nýbrž) ubožák. Mimochodem je tu nějaký další předplatitel, kterému level ještě nepřišel?
          • Cože? Tak to mi hlava fakt nebere, cos tady vyplodil za moudro *1*
            • To mě samozřejmě napadlo, ale nedává to smysl.
              Na výrok : "Score je nejlepší" odpovědět "Ty jseš, ale ubožák", je prostě totální hovadina, to se na mě nezlob (na který planetě se používá spojení nejlepší ubožák *1* ?)
              To by ta první věta musela vypadat trochu jinak.
            • Je to vskutku trochu kostrbaté. Pravopisný křižák to vystihl mnohem lépe.
            • A mně tam čárka chybí... To je tak, když píšu na mobilu.
            • Má pravdu. U běžné fráze: "Ty jsi ale ubožák." Čárka není ale pokud narážel na jeho příspěvek, že Score je nejlepší, už tam čárka patří. "Ty jsi (nejlepší), ale (jenže) ubožák."
  • nemate nekdo odkaz na PDF download?
    • Tilwaen
      Ne.
  • Tohle nedopadne dobře, ale chápu, že tištěná verze je jen lákadlo na tu digitální, která do roka a dodne bude tou jedinou vydávanou... Tak snad aspoň ta digitální přinese kýžené zisky.

    P.S.: Snad si někdo doopravdy nemyslí, že tištěné časopisy mají budoucnost...
    • Ronox
      Ne neuživí. Čistě v digitální formě ne. Když jsem byl na creative meetingu od Adobe, tak tam vystupovali firmy, které to u nás největším magazínům zajišťují a stále to je v plenkách. Český Forbes o tom taky psal tuším. Zatím to je v řádu stovek a ne tisíců jako u papíráku. Nejdřív se musí výdělky vyrovnat a pak ještě digitální forma pomalu přebírat tu tištěnou, ale to se v dnešní době neděje a ikdyž klesají prodeje papíráků, tak digitál neroste tak, jak by si to někteří přáli. Až bude digitál dotovat papírák, tak nastane ta doba rušení tisku, ale to si ještě dlouho počkáme.

      EDIT: Počítej ještě s potenciálníma ztrátama protože při přestupu na digitál ho bude jednodušší sehnat na share serverech. Teď se nikomu celá čísla skenovat nechce.
    • spoock
      Mam dojem, ze tenhle casopis bude ctenejsi vic na hajzliku papirove. Zas nejaky snob, co si cerstve koupil tablet, co?
      • Phablet... A prodlevy na toaletě zpravidla nemívám, to musím zaklepat!
    • Robotron3
      Snad si někdo nemyslí, že by se dnes časopis uživil jen v digitální podobě. Naivní...
      • z jakyho zdroje cerpas? v dnesni době a době budouci se samozrejme digitalni casopis uzivi. Nejsem si tak jistej u papirovyho media jehoz ctenost neustale klesa. To ze se ti nostalgicky stejska po době kdy to bylo opacne je hezky ale irelevatni.
        • Veskoslav
          Ano proto většina světových novinových médií má svou papírovou formu, která jim oproti digitální distribuci neklesá.
          • Robotron3
            Narozdíl od tebe, já se rozepisovat nebudu. Evidentně vůbec neznáš poměry herních časopisů. Only digitální časopis by měl jakouž takouž šanci, kdyby ho někdo sponzoroval a dotoval, nebo kdyby to dělali redaktoři jako koníček pro svojí radost. Vykašlat se na papír a dělat Level jen digitální by byla totální sebevražda.
            • Robotron3
              Ale ty asi nechapes, ze hraci pocitacovejch her uz z principu nejsou pro reklamu nijak zajimavy, pokud se to netyka zrovna tech her, maximalne nejakyho obleceni, nebo co ja vim a distributori ti za reklamy do casaku taky nic moc nedaji. A reklama v digitalnich mediich, jako na webu je jina a ridi se uplne jinymi pravidly a ma tudiz jine moznosti, podminky a prilezitosti. V hernim casopisu rozhodne u digitalu horsi. Nechapu, ze tvrdis, ze pracujes v reklame a tohle nevis.
            • No vtipny ale samozrejme to musíš mit podlozeny tvrdejma datama a je to presne o tom kdo to cte a hlavne kolik lidi, jak sem psal. Ale bud tam prides a reknes "Nazdar ozivuju mrtvej casak a ozivuju ho tak ze delam presne to na co zasel" a nebo prijdu reknu "Tady mam casopis kerej mi pravidelne cte tolik a tolik lidi a mam moznost se poradne rozvijet na rostoucim segmentu"
            • Robotron3
              Nevim, jestli používáš nějaký vyjednávací schopnosti rytířů řádu Jedi, ale normálni lidi bez speciálních schopností by fakt stejný podmínky za reklamu papír vs digitál nevyjednali. Pokud by vůbec něco vyjednali. A to že je reklama v herním časopise omezená nemá nic společného s redakcí, ale s tím, kdo ten časopis čte.
            • No to ze tam nikdo reklamu davat nechce to je problém redakce. To promin ale delam v reklame a to se holt musí clovek zamyslet jak nekoho oslovit. Ale když mas casopis pro lidi zajimajici se o novy trendy v multimediich a technice tak si nemyslim ze to nezni zajimave.A za reklamu v digitalnim mediu proste nedostanes min penez nevim kde si to vzal ale proste to pravda není. Dostanes to co si vyjednas .
            • Robotron3
              Herní časopisy měly vždycky problémy s reklamou. Nemůžeš srovnávat časopis nějakého obecnějšího záběru s herním časákem. Do herního časáku nikdo reklamu dávat nechce, protože to čtou jen lidi, který zajímaj jen ty hry, to znamená, že možnosti reklamy jsou tam omezené. Navíc ještě za reklamu v digitálním médiu dostaneš "mnohem" míň, než v papírovym časáku. Digitální podoba zatím jen k papíru a ještě spíš z nadšení do budoucna.
            • I když je pravda ze neznam konkretne prostředí hernich casopisu par věci si zdovolenim dovodim. Radsi nez dat zdarma casak pro tablety (kerej ma v cr vic jak pul milionu lidi) a pak jit za investorama a rict me si pravidelne stahuje tolik lidi (navíc není problém ho pak zpoplatnit) tak radsi ozivim casak papirovej kerej zasel na to ze ho nikdo necet a maximalne ceho dosahnu je ze si to bude kupovat lidi kery ho kupovali před tim (malo) a zkusim ještě nalakat lidi kery od nej odesli. Nedovedu si představit ze naklady na online casak by byly vetsi nez na papirak. Navíc číslo nakladu kery sem cet (17 000) mi prijde dost nadsazeny ,asi ne pro první číslo ale pro pravidelny vydavani.
          • pro oba -nechce se mi moc rozepisovat - digitalni časopisy tak i novinarske weby ( nevim jestli se o to zajimate ale papirove vydani skutecne klesa ) se samozrejme uzivi jednak na reklame jejichz obsah neustale roste tak i na placeni. Protože doba kdy na netu je vse zdarma pomalu konci - aspoň tedy pro od velkych vydavatelu. z ceskych casopisu pro tablety je například Dotyk kery za první mesic mel 15 tisíc stahnuti (aby nebylo remcano je ke stahnuti zdarma- zivi se z reklamy). Je to dano tim ze v dnesni době clovek stravi konzumovanim informaci 4 hodiny online a ani ne 15 minut z papiru. Nevim kde si vzal ze co je digitalni se nevyplati nevim kde nebo co delas ale zjevne o tom moc nevis . Majitele tabletu tady rostou po stovkách kazdej kvartal - samozrejme nasycenost je tu vysledna mensi ale myslim ze cílovka 15-39 je ta kerou zrovna novej level by chtěl.Navic prijmy z reklamy.
        • Robotron3
          Tak mi napiš jedinej časopis tohohle typu, který se uživí jen v digitální podobě. Jestli sis nevšiml, tak u nás v ČR je obecné povědomí, že co je digitální, za to se neplatí. Nevim, jak bys na tom chtěl vydělat. To by koupilo, možná ani ne stovky lidí.
          • Já bych si digitální verzi asi nekoupil nechci zadávat svoje údaje o platební kartě kdekoliv ,stači že je mám na steamu ,snad ho nehacknou.
          • Jsem zvědav, o kolik ten váš slavný levl překoná ty "stovky lidí", o kterých hovoříš v souvislosti s digitální distribucí...

            Časopisy jsou (již skoro) mrtvé, ať v digitální či papírové podobě. V době internetu je nesmysl očekávat, že by někdo vyhazoval stovky korun měsíčně za časopisy, když může mít vše na dlani, aktuálně, přehledně a zadarmo na webu. Uchechtnutí směrem k zarputilým nostalgikům si tudíž neodpustím...
            • bobsh
              Hele já zkoušel hledat fakt usilovně, ale žádnej z článků co jsou v Levelu jsem na českym webu nenašel, kde dělam chybu? (myšleno formou, pojetím a úrovní)
            • Bodejť by ne - nikdo to nekupuje, tak to tam holt zůstává na okrasu nostalgiků, tiketářů a závisláků na nikotinu... Sám vím, že tam jsou kolikrát i čísla z minulých měsíců na těch pultech.

              Jestli se však lidem fakt chce mermomoci vyhazovat za zbytečnosti, tak ty trafiky levlů klidně vykupujte - drtivé většině populace je to stejně šumafuk... Akorát byste tam mohli dávat hry, ne jakési zabugované parodie s grafikou z roku 1985 ("indie" se to myslím nazývá mezi "odborníky").
            • janchor
              Proč je to nesmysl očekávat, když se to běžně děje? Existuje celá řada tištěnejch časopisů, co se nejenom v poklidu drží, ale dokonce velmi slušně vydělávají.

              Digitální trh je zatím pořád marginální, příjmy z reklamy jsou v něm v porovnání s tiskem zanedbatelný.
            • Robotron3
              A proto když jdu okolo trafik, tak vidím jak jsou vyloženě přecpané časopisy všeho druhu, až to z nich málem odpadává, od Maminy péče o dítě až po zahrádkáře a historiky.
  • a da sa ten novy level kupit aj na slovensku v trafike? po 10r by som si ho aj kupil hlavne ked cena je konecne normalna na casopis nech mam v robote co citat
    • janchor
      Dá.
  • Pro mně jsou osobně lepší indie hry. Velké hry často koupím ihned když opravdu stojí za to. Anebo pak v nějaké edici, která je stejně dříve něž hra u časopisu. Takto se alespoň zahraji hry o kterých někdy ani nevím.¨
    Snad se povede přidat například FLT/ Grimrock. *14*
  • tak ja hraju to giana sisters ale po tretim levelu sem to vypnul to jako o čem je ? furt beru diamanty a proč se ten svet meni co je na tom zabavneho otresny design levelu no hruza
    • kubi-wan
      Je mi líto lidí, co nezažili dětství s hopsačkama a jejich první herní zkušenosti byly pravděpodobně až všecky ty hyper-mega-třidé gamesy...
      Aneb nadávat u hopsačky klasickýho střihu (a nesnažící se podbízet hráčovi), že tam musíš něco sbírat, to je jak nadávat u střílečky, že tam musíš někoho zastřelit... *7*
    • Já tu čest se hrou ještě neměl, protože můj počítač je už měsíc v opravně a asi už začnu být sprostý na toho ksindla. Ale ta plná hra mi přijde od pohledu sympatická, po shlédnutí pár youtube videí (i ty se mi na tomhle šrotě, co mám k dispozici sekají) se na hru i docela těším. Hlavně ti bossové mi přijdou pěkní *4* A tvou výtku ohledně sbírání diamantů nechápu. Je to hopsačka, prostě skáčeš a přitom máš možnost něco sbírat, tak jako ve spoustě jiných hopsaček. Ta změna prostředí je jen prvek navíc.
    • *1* Promluvil dnešní mainstreamový hráč .... amen
    • *1* *1*
  • no stouto plnou hrou nešťastný to start.
    • smejki
      Počkej, až tam bude Starseed Pilgrim, to bude pieklo!
      • ucho
        a co teprve Monaco...
    • Pokud chceš hru, kup si hru. Pokud chceš časopis, kup si časopis. nevidím sebemenší důvod proč to mixovat. Podle mě by LEVEL udělal nejlíp, kdyby se na nějaké plné hry vykašlal. Jinak se mi nový LEVEL moc líbí, a uvažuju, že ho zase po víc jak deseti letech začnu kupvat :-)
    • Jsem pro zrušení nějakých plných her, aby si lidé nestěžovali.

      Edit: Ještě bych dodal, že mě osobně aktuální model (malé/nezávislé a ne moc známé hry) velice vyhovuje.
      • zrušíš hru- zrušíš časák.tak to je a asi i bude.hodně lidi kupuje level a score kvuli hrám.
        • Tak to je lituju.
          • cena dvou jediných hernich časáku v současné době 300kč?to mě přijde fér.
          • nemusíš krást se mne nechce .a každej měsíc vyhodit 2tis za hry na to nemám
            • Hry v časopisech mají cenu 2k? Myslím, že i kdyby byl někdo takový cvok, že by kupoval všechny ty časopisy, jen kvůli hrám a ještě měl zájem všechny ty hry hrát, tak by se stejně nedostal na 2k, kdyby si ty hry chtěl koupit normálně.
            • ucho
              chceš prozradit tajemství? většina her, co je v těch časopisech, už se dá sehnat jinde levněji (obzvlášť pokud ti jde jen o konkrétní hru), takže ve finále stejně dostaneš jen drahej časopis. toliko k rozumnýmu nakupování her v časopisech... došlo to do fáze, kdy je to hloupé vyhazování peněz, takže pokud se teď Level zaměří na časopis a dá jen jednu podle nich zajímavou hru, je to rozhodně rozumnější přístup...
      • Amylee.Anderson
        To bys musel zrušit lidi, aby si lidi nestěžovali :)
      • Keyz
        Mně taky. Velké hry každý zdá a většinou si je koupí anebo má prostě přehled.
        Podobné hry dost lidí nezná a mohou ho navíc nalákat danou scénu sledovat. Taky nejsou tak stejné jako velké hry.
        • GlaDOS
          Tak to už je nás víc. Stejně se ty velké hry prodávaly za pár šupů. Jeden by si řekl, že Alan Wake je super příloha, ale každý si ho mohl koupit už za dolar na Humble Bundle. Než více nezajímavých a průměrných titulů, jejichž jména mi od prvního pohledu vůbec nic neříkají (přesně ty ze Score), to raději něco menšího ale více kvalitního.
          • Aj ja som za menej zname hry - konkurencia mi tak ci tak ponuka len veci, ktore uz davno mam, a takto by to bolo vhodne upozornenie na menej znamu, ale peckovu hru. Na hopsacku sa uz tesim, ked domalujem, zahram si :)
  • USER47
    Level jsem nekoupil, ale včera jsem si ho prolistoval a dělá na mě celkem dobrej dojem.

    Jen se zeptám...to, že text není zarovnanej do bloku, je nějakej záměr? Působí to trochu podivně:).
    • GlaDOS
      Zarovnání do bloku dělá mezi slovy proměnné mezery a vypadá to dost blbě. Preferuji spíš tenhle styl.
      • RakeW
        Jak píše martyFF, řeší se to dělením slov a běžně se to dělá, byť ten styl z Levelu je asi častější. Mně osobně se víc líbí zarovnání, zvlášť v případě, že je většina stránky pokrytá textem s minimem obrázků. Na druhou stranu si toho nějak zvlášť nevšímám, což dokazuje i fakt, že jsem si teď musel pár časopisů najít, abych si ověřil, že se používají oba způsoby :). Zarovnává například Respekt nebo Full Moon či většina denního tisku.
      • když se to umí tak nedělá, stačí nastavit dělení slov a profesionální programy typu indesign si s tím poradí ... *3*
    • Myslis text, zarovnany z obou stran? Tak to Level nemel ani driv a ani Score to tak nema. To jen jak je to cerne na bilem (plus zvoleny font apod.), tak je to vice videt.
    • lol :) tak já ho koupil a to bylo první co mě napadlo :D
  • Články jsou fajn, ale design se nepovedl. Nelíbí se mi rozložení textu na stránce a ani font a rozestup řádků. Blbě se to čte a blbě to vypadá. Raději bych nahuštěnější text a tím pádem méně stránek. Jinak čistě bílé pozadí je fajn, ale nesmí to být na každé stránce, chtělo by to aspoň měnit barvy nebo něco. Dělám v tiskárně a váš design mi přijde trochu letákovej nebo vizitkovej. Žádná hravost, jenom je to tam nasázený jak v novinách. To mě neba.
    • Když jste někde zmínili "čistej design", tak se podívejte na Full Moon. Tak se to má dělat.
  • gratulujem Level redakcia *3* lvl moj najstarsi lvl co vlastnim je este ked tam bola mega recenze Diablo II a iked si uz tento format casopisu nekupujem, tak ma zamrzelo, ze konci. Ale nakoniec doadlo vsetko ako ma a LVL je spet. Konecne aj cenovo je na prijatelnejsej hladine. Priklanam sa k nazoru ze plna hra mohla byt trochu rozumnejsie zvolena, nakolko sa jedna o dost velku udalost v sfere hernych casopisov. Osobne by som ale hry v casakoch zakazal. Este predtym ako sa cele boom okolo plnych hier v casopisoch strhol, mi prislo ze casopisi sa bili o svojho fanusika obsahom a nie plnou hrou. Takisto ma tesili plagaty, ktore sommal povesane po celej izbe a dodnes ich mam poodkladane. Zlate casy.
    Drzim palce, nech novy format LVLu bojuje o kupujicich obsahom a nie plnou hrou. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit