Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno tady vidím problém, že papírová média jsou stejně odsouzená k záhubě, tak
    jako třeba videopůjčovny. Dnes už si nedokážu představit, že si sednu k časáku o hrách
    a budu ho číst. V dobách, kdy ještě nebyl Internet tak rozšířený, tak to bylo počteníčko.
    Se slzou v oku na to vzpomínám...
    • Jenom média pro průměrného čtenáře. Zajímavé plátky s chytrým obsahem jako je třeba Respekt naopak rostou.
    • ucho
      srovnáváš jabka a hrušky, problém videopůjčoven je ten, že ceny filmů klesly na tolik (už pomalu i bluray filmy), že je prostě lepší a jednodušší si film rovnou koupit... když budou mít rozumný náklady na tvorbu časopisu a určitou stálou základnu, budou za vodou.
    • Taky si to nedokazu predstavit. Ze dvou duvodu-protoze rychly prehled o hrach mam denne z internetu a hlavne ale proto,ze naprosta vetsina dnesnich ''modernich'' her me absolutne nezajima.
      • GlaDOS
        Pokud jdeš jenom po novinkách, budiž. Já na netu opravdu pořádné články hledám stěží. Možná tak na dvou zahraničních webech se občas něco najde.
      • A proto Giana Sisters a casual na roveň AAA produkce .Budou to mit hosi težké, ale vykročili jedinou smysluplnou cestou pro čtenáře mající přístup k internetu...
  • holec89
    Casopis paradni, jenom prosim lepsi kvalitu screenshotu. Jinak nemam co vytknout
  • Hoši děkujem ;) A za velbloudy extra pusu na čelíčko ....
  • Nebyla by špatná i elektronická podoba v PDF, když už tam stejně DVD není. Když už má člověk na čtení tablet (větší mobil) či čtečku, nemusel by se kupovat a tahat s papírovým časopisem.
  • Hry hraju, nečtu si o nich.
    • Tak to by mě zajímalo, co tady děláš.
    • ucho
      a proto se Level vydal cestou, kdy nepíše jen o hrách... ;)
      • victor
        Ale psaní o vkusu manželky u dvou filmů v rubrice Kultura, ...když na předposlední stránce s názvem Pavlač jsou poměrně chabé pokusy o insider humor...
        • RakeW
          Jak jsem si povzdychl nad nepříliš vtipnou žalobou, tak mi ty další dva texty přišly opravdu vtipné.
  • Cosi
    Mě se nový Level líbí, nečetl jsem všechno, ale zatím je všechno príma. Jen mi přijde taková divná recenze na Metro: List Light. Ta je od Smejkiho z našeho chatu? A trochu jsem doufal v menší formát, tak jak je to teď je to takové moc volného prostoru.
    • Jo ta recenze ve mě také vyvolávala rozporuplné pocity. Hlavně jsem měl celou dobu pocit, že čtu recenzi hry, která si odnese tak 2/5 maximálně a ona dostane výborné hodnocení. Ne že by nebylo zasloužené, jen tomu neodpovídal text. Jinak zatím není moc co vytknout, já sám 2/3 recenzí ani nečet, protože jsou na hry, které mě nezajímají (jsem PCčkář), ale zbytek obsahu se mi zatím líbí.

      A málo reklam také plus, i když to je podle mě způsobeno spíš (ne)zájmem inzerentů. Protože jak víme z games.cz, s reklamama se tu nešetří.

      No a k té plné hře - kdyby tam žádná nebyla, nebyl by to moc velký rozdíl.
      • GlaDOS
        Hlavně že spousta lidí plnou hru chválí.
        • já ne
          • GlaDOS
            A co já s tím? Tak si kupuj hry, co tě baví a časopis si kupuj jen jako časopis na čtení.
      • *3* mne zase překvapilo hodnocení "Wargame:Airland Battle" . Na to jaké ódy na pokračování pěje komunita , ale Rybkovi se věřit dá ( ..., když svého času ulétaval na Steel Pantherech)
  • Podle obrázků se mi líbí, výborný design.
  • Veskoslav
    Jo jinak, kdo nesežene v trafice, tak se prodává v JRC s plakátem:)
  • Jack1947
    Dneska mi prisel, papir uz je hned v uvodu oduvodnen a priste bude lepsi, celkove zatim pusobi LEVEL , ponekud chudsim dojmem vse je takove vicemene skromne, pocet stranek je tusim i mensi jako start ok priste cekam plnohodnotny LEVEL... k obsahu moc vytek nemam a (stazeni hry aktivace pomoci Steamu je pro nekoho mozna i vitana zmena.) No s designem souhlasim a obal neurazil ,( drzi se zaryte - kopyta.) Jen... mozna se to nestalo jen mne ale ( nedostal jsem prozatim zminovane tricko, flashdisk a hru ta tedy jak pisi az po domluve tak snad do priste naprava-
    *3*). Jinak super prace a drzim LEVELU palce. Snad mne nezklame.
    • Thorleif_cz
      Tak teď jsi mě dostal, já se nechal úplně oblbnout vlastní hlavou a přišlo mi, že je papír ve 231čce o poznání lepší... A ještě jsem to hodil na twitter... *1*

      To je trest za to, že nečtu úvodník? *15*
      • bobsh
        Lepší oproti 230 je, ale údajně má být ještě lepší *1*
    • ucho
      já ti nevím, 116 stran že to má ne? jako já bych se asi spokojil i s 60 stranami na časák, když by byly rozumně využitý :) tam bych ale samozřejmě čekal nižší cenu :)
      • Jack1947
        Presne 114 is finalnikem nebo jak se to jmenuje... Plnejch her by mohli davat i vic. ( Giana sisters isnt my couple of warm earl grey tea , lads . Verim ze nekdy se mi do noty strefi. Jak jsem psal predtim... Well done job and keep going...
        • JohnyTheZik
          Ted nevim, jestli to jen netrollis, ale ta anglictina je fakt hrozna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit