Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LEVEL JE BLBOST DOUFAm že to zachvili zakažou
    • ucho
      ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      • Amylee.Anderson
        <(°(oo)°)>
        • už to je trapný
          • smejki
            O7
  • Jo dneska jsem si ho koupil. Obálka skutečně zajímavá a v té šedi "bombastických" obálek si ji člověk hned všimne. Děkuji za zajímavý rozhovor. Jediné co bych chtěl trochu vytknout je příliš mnoho recenzí na mobilní zařízení:) Ale jinak jsem spokojený čtenář znovuzrozeného Levelu a pakliže i další číslo bude tak dobré, tak ty další už budou v rámci předplatného. Přeji hodně štěstí při další tvorbě.

    P.S: Hra, obsažená v Levelu obsahuje všechna DLC, nejenom základní hru. Tudíž pži insatalaci si nechte cca 12 GB volného místa:)
    • Jinak co jsem si všiml, tak je v novém čísle přesně 1 (slovy jedna) recenze na mobilní hru. Ano, to je opravdu mnoho. *7*

      (3DS jsem nezapočítal, zřejmě máš na mysli iOS a Android).
      • I jedna je až příliš.
    • "Jediné co bych chtěl trochu vytknout je příliš mnoho recenzí na mobilní zařízení:)"

      Já bych naopak uvítal klidně větší množství. Mobilní hraní je dneska hojně rozšířeno a dobrých mobilních her je snad tuna. Nelze to ignorovat.
  • Obálku zřejmě navrhoval nějaký netalentovaný hlupák. Chápu tematický odkaz na watch_dogs, ale to propojení s obsahem časopisu, resp. s avatary přispěvovatelů je tak prvoplánové, až je to stupidní. Už se konečně v redakci rozhodněte, pro koho časopis tvoříte, zda pro 15tileté fakany nebo pro dospělé lidi, a tomu přízpůsobte styl psaní i design časopisu.
    • Robotron3
      První věc, co mě v trafice zaujala a chtěl jsem se na to podívat. Od toho by obálka časopisu podle mě měla být. Ale možná nejsem tak dospělej a prudce intelignentí, jako ty *3*
  • A co SCORE? :D
    • Až příští tejden

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit