Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erien
    Hodně lidí si stěžuje na hru, ale není problém to vyměnit za něco jiného, na steamu je na to dost skupin. Já bych spíš rád věděl, lidi tady píšou že tam je plakát Destiny, který tam nevidím. Tak nevim buď ho mají předplatitelé, nebo jsem slepý?
    • Doporučil bys nějakou skupinu na výměnu? Nejsem zběhlý v používání steamu. Uvidím co mi nabídnou, jinak si ji nechám.
      • Erien
        Z českých VOT - Výměna - Obchod - Tržnice, u Re-play jde taky vyměnit věci, ale lepší je asi anglicky mluvící trading post nebo i Game-Trading. A nebo zkusit i facebookove skupiny steamu, nebo jiných webu :).
        • Amylee.Anderson
          Minule měla hra region lock, tak pozor na to :)
    • Plakát mají jen předplatitelé a ti co si Level koupí v JRC.
      • Erien
        Dík tak potom už je jenom jediná možnost koupit předplatné *1* . A byl bych rád ještě kdyby jste to doplnili do časopisu jako info :).
  • fizola
    novy level je dobry len je zasa ina velkost ako predosly, moje OCD celkom trpi ked sa neda pekne ulozit nivy level do policky aniz by trcal
  • 4.99 € = 129,481 CZK, 99 CZK = 3,815 € *16*
    • Co bulíš, máte, co jste chtěli. *3*
    • Keyz
      Prostě Euro.
    • Už se to tady někde řešilo. Část samozřejmě padne na dopravu, ale většinu té částky navíc si tam háže nějaké vaše ministerstvo za prodej zahraničího tisku, takže stěžovat si tady je jaksi bezpředmětné, akorát se tu zase objeví pár typicky anonymně diskutujících lidí i s jejich tradiční kulturou projevu *7*
    • ringmancz
      a vozí to tam na kole, že?
  • Má někdo jeden volný kod na hru hru Race Injection a daroval by ho nebo vyměnil za jinou hru?
    • Ronox
      Co nabízíš.
      • OldaS2
        Už jsem to sehnal jinde. *4*
  • ucho
    tak zrada, náš Albert zklamal a toto číslo zatím (nebo už?) nemá...
  • Včera ráno jsem ho hledal na pumpě a nebyl, zkusím ráno trafiku *14*
  • Až přijde Excalibur tak vám -ml ukaže jak se má dělat časopis :-))
  • plakát destiny je hodně libovej. hned pujde na zed.
  • Amylee.Anderson
    Jinak by mě docela zajímalo, kolik lidí už má platinové předplatné :)
    • Trisska
      Mi je to jedno.
      • Amylee.Anderson
        Jé, teď mi to asi nikdo neřekne, když to neni v tvém zájmu... fňuk. *9*
  • frag.ment
    Obálka mě hned praštila do očí, takže její účel splněn.. Plná hra nezájem a jestli bude obsah stejně kvalitní jako minule, stovky litovat rozhodně nebudu (koupeno, ale zatím jen rychle prolistováno).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit