Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať si říká kdo chce co chce, koupil jsem si místo Levelu Score, ano herní časopisy kupuju hlavně kvůli herní příloze(tak jsem holt asi divný to uznávám) a články v časopisu beru jako zajimavé čtení. Kromě toho podle mne kvalita Levelu upadala už delší dobu. Prostě mám za posledních zhruba pět let doma více čísel časopisu Score než Levelu. Opravdu nevím proč bych si měl za menší pěníz kupovat něco co už mne dělší dobu netáhne místo osvědčené kvality.
    • Možná kdyby sis to koupil, tak by sis všimnul, že se Level dost změnil.
      • Možná ano. Uznávám. Jenže i když nejsem vyložená socka tak je pro mně stovka dost peněz a prozatím fakt nevím co můžu od nového Levelu čekat. Třeba stahování her odněkud, vůbec nakloněný nejsem a pokud jde o vlastní recenze a informace v časopise pochybuju, že se budou nějak výrazně lišit třeba od těch které můžu získat z internetu.
        • bobsh
          V tý poslední větě se dost pleteš.
          • No ja by som povedal, ze sa az tak nepletie. neviem, ci si toto cislo cital. Priznam sa zo zvedavosti som si ho kupil a vyzera to, ze hosi to ozaj este stale ladia. recenzie su na hry nezname, tie som este necital odlozim si ich na neskor. Zvedavy som bol skor na ostatne clanky. Z toho mam pocit, ze uvahu na tema paranoja/sledovanie (alebo nieco podobne) od M. Rybku som cital uz pred nejakym casom na PC Tunningu, takisto dvojstranka T. Sulca (podla mena predpokladam tiez z PC Tunningu) na temu AMD vs. Nvidia bola uplne o nicom, povrchna a bez akejkolvek informacnej hodnoty pre kazdeho kto obraza na webe ceske HW servre (prepokladam ze z PC hracov asi vacsina). Rozhovory su fajn, ale nebol by som proti nejakym exkluzivnejsim informaciam specialne pre casopis (napriklad Warhorse je momentane urcite dost zaujimava banda ludi). Najviac som bol asi sklamany z clanku od Pavlovskeho, na moj vkus sa drzal moc pri zemi a jeden slusny vtipek je pre mna malo :) Na druhej strane je pravdou, ze asi nie som zamyslana cielovka (mam 40 a kupil som so zvedavosti a nostalgie), ale aj tak mam pocit ze sa to da este lepsie. Kritizivat pribalene hry sa mi zda za tieto peniaze hlupost, staci pockat a raz sa do vkusu trafia kazdemu.
        • Ale 2 stovky na Score máš. Zajímavé. *7*
  • no tak papir je jeste horsi nez minule hra je tez hrozna obalka je taky hrozna to maji byt umeni ala (juda)?Kupkove atd? No jeto hruza je videt posun zpatky a navrat k pokoutnemu prodeji
    jak muze chtit dneska nekdo 100kc za takuto vec opravdu nechapu je videt ze vam nejde uz o hrace jako takove nemuzete se rovnat youtubu a proto prijdem s necim cosi na games neprectet ano soukrome uvahy ruznorodych jedincu cosi tvori hry a prez vikend delaji parkety ano vestina clanku setu stejne objevila hmm asi uz nebylo co psat
    ano zune nazory chorych jedincu z games a ktomui musi zaplatit tezke penize za lcloveka cosi rika draken tento draken byl viden na strasne obalce dokonce na prvnim cislu pod novou redakce
    pani u pokladny kdyz sem videl jak markuje capopis se dokonce lekla tohoto pana a nestalo semeto prvne je videt snaha co nejvice sokoovat jako deniky bleska ahoj nebo cus papa atd atd
    ano prectete si tam tune uvahy nazory myslenkove pochody ruznorodych lidi o kteryhc mam urcite pochybnosti proc to vubec pisou rikam si proc opravdu proc
    proc lidska seme prebyraji tyto nazory nebo je vubec ctou to ako iste v mlade fronte na poslednich stranach ruzne stajgrvaldy a spol proto si kupujete tyto media ? ste ovce pod mi hop
    snad se najde par jedincu co nepodlehnou velke medialni msazi games.cz kde skoro kazdy den ctu ..kuuupte novy LEVEl jen 99 a ktomu hra!! a jeste ten klubrvacu tam jet tato masaz znsobnena trema kde se delaji srandicky a nevine tvare starych mladencu a nuti decka kolem 15let davat scoje kapesne za nazory ktere oni sami nemaji, proc je nemaji protoze zijeme v teto spolecnsoti multikulti korektni linie degradace lidskoti..
    • bobsh
      Dlouho jsem přemýšlel, co ti na to napsat. Asi jenom: Máš pravdu, Level se nemůže rovnat youtubu, nenašel jsem v něm žádný video s kočkama
    • Nechtěl bych vidět časopis, který bys psal ty.
      • frantisek_nejezchleba
        a to já zase jo, akorát bych za něj nechtěl utrácet.
    • No to je výplod. Bez interpunkce a diakritiky (tu diakritiku jsem ale ochoten na internetu tolerovat), překlepů mraky a logická struktura textu nulová. Zářná ukázka toho, jak nepsat text *1*
    • Inquisitor
      Chtělo by to nějaký translator.
    • Nauč se psát vole!!!
    • Matthew1J
      Doporučuju s psaním delších textů počkat až dokončíš aspoň první stupeň ZŠ. Píšeš jako prase.
    • frantisek_nejezchleba
      wow
  • septicflesh
    Dostal jsem předplatné od manželky k narozeninám... milé, že *4*
    • jindra.veliky
      Lol to na tobě hodně ušetřila *15*
      • Kazdej nema takovou zivotni uroven jako ty, Harry... *5*
  • Si snad hodim pětkou jestli panna nebo orel :D Protože já nevim,mouchy jsem si našel minule a vidim je zas,na druhou stranu ten výborný obsah kolem dění her,je tedy bezva(Gran Turismo Academy,Jak se hrajou hry v číně,rozhovory...)
  • Amylee.Anderson
    Level na mě už čeká doma, jenom počkat, až tam budu. Moc se těšim :) Jinak přemýšlim, že tu hru dam do tý Games skupiny na steamgifts, pokud teda neseženu někoho na multiplayer, to bych si i zahrála :)
  • Zajimave clanky a pro me zajimava plna hra. Doufejme, ze sezenu v trafikach v okoli. Cislo 231 jsem nesehnal. A doufam, ze Race Injection podporuje xboxovy ovladac. Volant nemam a na klavesnici fakt ne. :-)
  • dalsi level se povedl stejne jako reborn prvni cislo. good job. i hrou jste se u me strefili. komu se nelibi at cumi do webu a nemele picoviny. :)
  • jindra.veliky
    Už se těžším az tam bude nějaká dobra hra. Pak v tradice roztrhnu obal a vyfotim si klíč *5*
    • si fotis plny hry? kkote? lol ! bohnice cekaji tvuj navrat z vychazky...
  • risa2000
    Dá se to sehnat i v elektronické podobě?
    • Not sure if trolling or just stupid. Fakt, prosím, přestaňte, trollové, aspoň s tímto.
  • TheGGG
    Tak nedá se nic dělat, je mi líto, ale tento level už nekoupím. Minulý Level jsem i přes mizernou hru koupil a obsahově byl zajímavý. Bohužel hra v tomto čísle je opět otřesná, takže bohužel sáhnu po konkurenci. Věřím že přijde s něčím lepším.
    PS: Bude v levelu taky nějaká pořádná hra?
    • GaMa
      .... onehdy si nadávál na PC ( že raději chcípněš než aby jsi na něm hrál ) pak jsi u jákéhosi článku psal že takovéto pochybné časopisy nekupuješ.

      Tak to vypadá že se do těch svých lží a polo-pravd stále více zaplétáš.
      • TheGGG
        Lžeš jedině ty, dlouhodobě tu sice prosazuji, že jsou PCčkáři banda pirátů, ale sám na PC pár her hraji (legálně koupených). Například teď očekávám Rome 2. Také jsem nikdy nenapsal že nekupuji podobné časopisy. Takže zase snaha lhát. Nebo mi ukaž diskuzi kde jsem to napsal: *1* *1*
        • miker17
          Nechci se do tohoto moc míchat ,ale opravdu si takovéto věci psal. A ještě bych přidal že zase lžeš protože před nějakým měsícem nebo dvěma jsi psal že PC hry nevlastníš a že to co hrají "umaštění PC hráči " ty hrát nebudeš.

          Jelikož v každé diskusi píšeš nějakou jinou krav*nu je docala těžké se sve svých lžích orientovat, že?
          • TheGGG
            Tak to jsem nikdy nenapsal. V žádné diskuzi. Mám doma docela dost PC her a to že se stydím a opovrhuji 99% PC komunity neznamená že na PC nehraju.
            • TheGGG
              *14* tyto intelektuální příspěvky od nabíječe ovcí mě hřejí u srdce
            • Aby se ti matka zkurvila s konem kryple teplej..
    • Pakliže si Level či Score kupuješ kvůli hrám, tak doporučuji vyhledat lékaře. A mimoto Score v oblasti her je docela slušná katastrofa, kdy kvantita=/=kvalita. Ale chápu, pro trolí pako zní lépe 16000 super, hyper a kdo ví co ještě her než jedna obyčejná a zajímavá:)
    • Jestli chceš pořádnou hru, tak to místo do trafiky musíš do obchodu s hrama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit