Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Doufám, že i na dále budou zajímavé rozhovory. Ten s M. Klímou je opravu povedený. Vykecal se o celé své kariéře a ještě něco navíc. Navíc odpověděl i na možná nepříjemné otázky ohledně jeho práce na OF v Codemasteru a logicky to vysvětlil.
    Hlavně přidal další info ohledně Warhorse.
  • hustá marketingová masáž! :D
  • dýchla na mě nostalgie, když jsem viděl ty otevřený stránky

    PC gamer zase dnes zveřejnil magazínovou recenzi SimCity 2000 z roku 1994 :)
    http://www.pcgamer.com/2013/07/26/simcity-2000-review-pc-gamer/
  • Mart9
    Nebylo by špatné, kdybyste z toho udělali dvouměsíčník, i když to asi není reálné :/
    Jsem teprve na straně 56 minulého čísla a už bych si měl kupovat další....
    • A to s prominutím čteš jako Bart? Ten časopis se čte naprosto "lehce" a za 3 hodiny nemám, co číst. Tudíž když jedu vlakem, beru jej sebou a na cestu tam a zpátky mám čtení. A dvouměsíčník? Není naprosto důvod. Zaprvé by byl nehorázný zklus v nějakých novinkách, ale i tloušťka by se nechutně zvětšila a to není ta správná cesta.
      • Mart9
        Mluvím o dvouměsíčníku, aby nebylo tolik stránek, a ty mi napíšeš, že by se nechutně zvětšila tloušťka *7* Jestli myslíš, že jsem to psal, abych neměl 120 stránek na měsíc, ale 240 na 2 měsíce, tak si jdi rozkrojit koláč na 4 části a ne na 8, protože tolik bys jich nesnědl.
    • Loriano
      Zbláznil ses? *1* To já to měl přečtené asi za 2-3 dny a to jsem četl jen 30 minut denně v autobuse... *8* Jinak hodně chválím.. LEVEL je prostě zpět! *3*
      • Mart9
        Také chválím, když už jsem za to dal ty peníze, tak se snažím číst téměř vše a musím říct, že se to čte velice dobře. Ovšem jsem zvyklý si číst jen na jednom místě, a i když tam často strávím více času, než je potřeba, protože ještě musím dočíst stránku, stejně postupuji Levelem pomalu.
        • ucho
          tak to doporučuji před čtením vypít půl litr piva a zapít to půl litrem mléka. čtení pak jistě půjde lépe od ruky.
  • Je dostupný aj na slovensku? Ak áno tak kde? Dik
    • janchor
      Je, viz http://www.level.cz/kde-koupit-level/
  • Obálka působí hrozně lacině a nevýrazně, za mě palec dolů. Obsah vypadá dobře, akorát Lukáš toho mohl napsat víc. Ale Rybka to vynahrazuje. *4*
    • GlaDOS
      Laciné a neoriginální mi připadá vzít nějaký artwork z dodávaných press kitů a prostě ho plácnout do sazebního programu. Tohle je originálnější a když se v budoucnu podívám na stoh nových Levelů, nebudu mít pocit, že se dívám na reklamní brožury.
      • Ronox
        Naprostý souhlas.
    • mdkGT
      Podle meho subjektivniho nazoru je vyrazna teda dost, mozna az moc :)
  • To je pro me tezka nostalgie, level jsem si koupil naposled nekdy 2006. Vzpominam na obdobi 2000-2004, to byly zlaty leta:D zacinal jsem na gamestarech a pak presel na level. za stovku do toho urcite pujdu, hlavne kdyz tu ctu ty pozitivni ohlasy;)
  • Tak musím říct že novej Level je obsahově paráda a v porovnání s článkama ve Score je jasně lepší.A píšu to jako nezaujatej čtenář.....
  • Tento platek mi nestoji ani za to ho ukradnout v trafice *7*
    • bobsh
      Ale stojí ti za to, abys tu psal debilní příspěvky do diskuze
    • MarekTV
      Být Level hra, tak by sis ho ale stáhl, viď ;)
      • Inquisitor
        Věřim, že někde ke stáhnutí určitě je :)
  • Tilwaen
    Obálka pěkná, stejně jako minule *4* Obsah nemůžu soudit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit