Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brand new patch for The Elder Trolls: Gayrim has arrived! *6*
  • Trol.diskuzni
    Myslím jediný relevantní rating - od pana Vávry. *3*
  • neuteklo jim nic - prostě se na to vykašlali. Stejně jim recenzenti daj desítku. *7*
  • Teda hrát Oblivion bez modifikací je fakt zásadní chyba.

    Oblivion originál: 7/10, s modifikacemi 9/10.
  • Ktery rating myslis? Tvuj osobni trollrate?

    http://www.metacritic.com/game/pc/the-elder-scrolls-v-skyrim
  • Ať se chlapci snaží, osobně si hru koupím, ale až s pátým patchem a do 700,-kč. Na rovinu- hraju teď pirátskou verzi a vzhledem k množství bugů se za to nestydím. Poučila mě sběratelská edice Zaklínače, která byla do patche 1.3 nehratelná kvůli loadingům. Za 1600,-, nekup to!?
    Milí vývojaři/ vydavatelé , částečně si za to pirátství můžete sami, ruku v ruce s výrobci hardwaeru!!! Třeba Deus Ex mi padá stále v jednom okamžku (rozhovor s barmanem v the Hive) a to už mám stáhnutou 3. verzi a podruhé rozehranou. Zaklínač 2 mi shazuje kompl tak, že musím natvrdo restartovat a to jen při zpomalených záběrech likvidace protivníka. Ať mi nikdo netvrdí, že to je náhoda!
    Kdybych za tohle dal peníze, tak po kom mám jít? Kdo mi hru vyreklamuje?
    A jen dodávám, že o PC se starám- od ovladačů, mazání registrů, defragmentaci až po vyfoukání prachu jednou za čtvrt roku...M:
  • Jednoduchá pomoc http://www.youtube.com/watch?v=_OIWOnpZd0c stačí na-to útočný blesk *4*
  • Hairy_Ass
    Oscuro's Oblivion Overhaul vis http://oblivion.bonusweb.cz/ruzne/konverze.html *3*
  • Trol.diskuzni
    Možná, že aplikováním tohoto patche stoupne rating téhle hry z 7.0 na 7.1... Ale spíše o tom pochybuji. *5*
  • Hele neukamenujtemě, ale co je vlastně ten OOO mód? Oblivion sem hrál spoustukrát, ale módy šly kolem mě :)
  • Von jen neumí číst. :)
  • Bože *7* , tohle neni konzolovým příkazem. Si to skus proboha, nech se zabít obrem a poletíš taky.
  • ja mel treba jednu hned pred prahem domu ve Whiterunu a smrdela tam asi mesic, takze tuhle opravu celkem vitam :)
  • presne tak, spousta lidi tady mluvi porad o spoustu chybach, ale vsechny videli na youtubu. Mam nahrano kolem 70 hodin a chybu s fyzikou jsem zazil pouze jednou a jednou jsem mel bugly Q, coz jsem vyresil pres konzoli.
  • Jak odstranit kostry draků? Já chci, aby zůstaly tam kde jsou, abych je viděl až půjdu kolem, ne?
  • 3nk14v3
    Jako ze kvuli Vavrovi vidali ten patch ? Fakt ? Jo ? Tak to potom ano
  • farrao
    Blbý a k tomu nechutný. To je kombinace... Tvoje haterství tady nikoho nezajímá, jen nás tady otravujou ty bezduché vulgární kecy... *7*
  • rhomola
    Tak mam asi smůlu, obrů už sem zabil dosti, ale nikdy nic. Jinak tim hranim s konzolí sem myslel to, jak v tom videu evidentně ta postava lítá po krajině jako čamrda... takže tak a bůh ví, co ještě za další příkazy tam ten animátor nasázel...
  • Spades
    Já čekám, až vydají Creative Tool, to pak bude boom modů, že ty patche už ani nebudou potřeba :D
    (Např esben bug v patch listu neni a přitom je to docela závažný bug ve hře)
  • Myslim ze jde spis o zakomplexovanost pana vavry no snad se to da jeste nejak napravit nemoc to neni :) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit