Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Enclaw
    Jen ať patchují, já si nechám ležet Skyrim hezky v šuplíku a vytáhnu ho nejdřív po Vánocích, až bude odladěný, a nebude to takováhle "beta" protlačená do prodeje co nejdříve jen pro to, aby si před Vánoci co nejvíce napakovali kapsy. Doplním si pak HD textury, vylepšenou grafiku (né tu přeefektovanou konzoloidní konverzi), mod na funkční inventář (né ten paskvil co tam teď je), atd... Pak si budu spokojeně běhat po kobkách a po vrcholcích hor po celém Skyrimu, tentokrát snad už bez bugů :)
  • 3nk14v3
    Ze se vubec delaji s nejakym patchem pro Xbox, tam ty hry nic nezachrani...tragedska konzole..mel jsem ji doma asi tyden, pak sla z domu
  • Cahir
    Myslím, že kolega je zářným příkladem rozdílu mezi fanouškem a zaslepeným řiťolezcem.

    Mimochodem Trole, nenapadlo tě, že děláš svému idolu spíš špatnou reklamu? To bys určitě nechtěl.
  • Cahir
    Je hezký, že to berete s humorem, ale dobrá třetina Vávrovejch bodů byla trefou do černého. Snad se Bethesdě jednou podaří udělat z téhle betaverze plnou hru a snad se pro příště koečně naučí nedělat ty samé chyby (po páté). I když spíš to vidím na moderskou komunitu.

    Ale čemu se vlastně divím, jak by mohli v Bethesdě provést nějakou sebereflexi, když je kritika i fanoušci nechutným způsobem vynáší do nebes a dělají tak z dobré hry s několika velkými slabinami celosvětovou modlu.
  • smejki
    kdybych měl Dana soudit podle jho fanoušků....
  • Asharak
    no ono pokud se příště opravdu nepolepší (pokud nějaké příště bude) tak to bude ostuda a můžeme Bethesdu řadit k firmám jako Activision *10*
  • Přesně. Podobné problémy s mapováním kláves byly i po vydání Zaklínače 2. Nechápu, že jim taková věc při testování uteče ... nebo se na to prostě vykašlali.
  • ...kdeze, vcera bola jednotka...
  • rhomola
    By to moh někdo přeložit a poslat do Bethesdy. Co napsal jeden český renomovaný gamedesigner. Možná by se příště polepšili :D
  • rhomola
    Po 70 hodinách hraní jsem se s tímhle ještě nesetkal. Pravda, nehraju si s konzolovýma (myšlena ingame příkazová konzole) blbinama.
  • 5 volku... :)
  • Ja doufam, ze opravi i nefunkcni namapovani klaves, kdy po prirazeni jine nez defaultni funkce napr. na klavesu R nefunguje davani/presouvani predmetu do truhel apod. - to je nejstrasnejsi opruz vsech xbox her portovanych na PC. Z jakeho duvodu nejsou programatori schopni pouzivat symboly? Nic me nedokaze vytocit jako "Press A to ..........." kdy mam danou vec namapovanou na jine klavese, ale gamesa mi porad hlasi default.
  • The Elder Trolls 2
  • Nic v zlom panstvo, ale ten vas Vavra mal v kopu veciach pravdu.. Hra je fantasticka, ale spracovanie mohlo byt ovela lepsie.. Ja som tiez samozrejme rad, ze vyslo vobec nieco hratelne zas raz, no keby Skyrim vysiel pred 5-timi rokmi, bol by som ovela radsej.. Zahrajte si zasa (ALEBO PO PRVY KRAT) napr. Daggerfall, ci nie je lepsi.. Ci sa vam na nom nepaci grafika??? :D
  • Aby ses nepos_al *7*
  • * z mála
  • to je jedna s mála věcí se kterou sem s ním souhlasil a ještě čas účinků očarování a jedů
  • ja myslim, ze uz minimalne pracuji na ukazateli ,,vzduchu,, pod vodou
  • Trol.diskuzni
    Po článku pana Vávry už je všechno fuk... *15* *15* *15*

    One man to rule them all! *5*
  • Já doufám že tam nechají toto a nebudou to upravovat http://www.youtube.com/watch?v=o-hKxOhOQ3U :-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit